Готуємо "тормозок" або обід на роботу

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Divcha, 24 Липень 2008.

  1. Divcha

    Divcha Well-Known Member

    Довго шукала український відповідник для назви теми, але маємо те, що маємо:"тормозок" (шахтарський сленг)-торбинка з харчами, щоб перекусити на роботі.
    Відомо, що наші прабабусі носили в поле на обід борщ і кашу в близнятах. До таких крайнощів я ще не доходила, але обставини такі, що
    1) обідня перерва в офісі триває 30 хв, а закладів громадського харчування поблизу немає
    2) існує потреба економії, але так щоб вона на здоров'ї боком не вилазила
    Що взяти з собою на обід?
    Ділимось досвідом та ідеями.
    Почну. Довгий час тамувала голод бутербродами (шинка, сир і т.п). Згубний вплив не забарився:8: Тому перейшли на каші з різними додатками (м'ясо, тушковані овочі, риба) В скрутні часи дозволяються сосиски (бо ніхто не гарантує, які в них гени приховані). І, звичайно, фрукти по сезону.:rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    мюслі, йогурт
    а коли на роботі зявилася мікрохвильова - то все що їм дома (каша, картопля, макарон) готове + огірок чи помідор.
    готові каші (точніше готові сніданки чи обіди з магазини не дуже люблю)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    бутерброди на роботі - перша ознака, що чоловік збирає на машину гроші, які з часом витратить на лікування виразки шлунку. Ця прикмета - з радянських часів :)
    ==
    зараз у Львові ніби є кілька фірм "доставка обідів"?
    Ділимося координатами?
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    Харчуюсь в фаст фуді :)
     
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    Поділіться звісно!
     
  6. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    В мене колись був багаторічний досвід готування пакунку (не собі) на 12-годинні зміни. :) Можу поділитися:
    У повноцінний обід для мужчини (який може ділитися на обід і півечірок тощо) входить:
    1. судок з кришкою для другої страви,
    2. судок для салату,
    3. десерт,
    4.фрукти,
    5. напій.
    Жінкам можна зменшити кількість пунктів.
    Отже, в принципі використовується все те що є вдома готового чи готується спеціально, і це все може бути і смакувати навіть не розігрітим:
    1. гречка+підлива (м'ясо+цибулька+морква), рис+котлетка, печена картопля, омлет на цибулі з помідорами, смажені кабачки+майонез з часничком+кружальця помідорів і петрушка, налисники з тушкованою капустою, налисники з м'ясом, зрази з грибами.
    2. Вінігрет, капуста+крабові палички+кукурудза+майонез, мариновані овочі, огірок або помідор свіжі.
    3. Домашній сир посипаний родзинками чи курагою, сирники, налисники із сиром, шарлотка з яблуками, будь-яке печиво домашнє або пряники типу "московські" тощо,
    4. Фрукти по сезону,
    5. Компотик домашній у пляшці.
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    наприклад - http://www.obedi.lviv.ua/
    але точно знаю, що є кілька "телефонних" фірм, без веб-морди
    http://e.lviv.ua/rubrikator/pobutovi-poslugi
    сайт тимчасово відрубано за несплату хабарів хостеру :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    Відпуза - класна назва ! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    А годують як на убій.

    Я з дому переважно не беру нічого їсти а купую на роботі. Купую під настрій, або змішану свіжу салатку, або якесь мяско з овочами і риж. Канапок не люблю.

    А ще мені чоловік часами збирає обіди.

    А і ще обовязково беру з дому якогось хрукта. Зараз люблю сливки, персики чи нектарини, бо сезон.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    А я і досі не розумію, чим погані бутерброди? Особливо, якщо ще береш в термос каву, або чай зі собою. ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    Чай в термосі...то файно...
    Я ним з псом воював...Ефективно...
    Правда,термос новий треба купляти...
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. nastinka

    nastinka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    а в мене біля роботи "картопляна хата", я там завжди замовляяю грецький салатик і печену картоплю з курячим м*ясом, перцем, сиром, грибами...:)
    дуже смачно та корисно :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    Мій обід на роботі має кілька варіантів.

    - Якщо в мене робота на виїзді , більше як 40 милів(65 km) від нашого офісу , це рахується як відрядження - і робота оплачує мій обід.То тоді з напарником йдем в найближчий паб/таверну і заказуємо собі що нам подобається з їди (подорожче - who cares!).Як правило це Нью-Йорк стейк 6" - вел дан (добре піджарений) , картопляне пюре з кусочками бейкону і грибним соусом.
    Коли робота майже зроблена , а до кінця робочого дня ще далеко , то тоді берем ще глечик пива.Правда пиво берем на окремий рахунок і в бухгалтерію віддаємо чеки , щоб нам повернули гроші, тільки за їду.Кілька разів бухгалтер косо дивився на наші обіди по $45 , аж поки ми не перемовилися , що мол яке твоє діло - бос не має нічого проти , а ти маєш.Після цього він справно , без всяких емоцій бере наші квитанції і повертає нам гроші.

    - Якщо робота на виїзді , але не далеко - то їду на обід додому.

    - І , якщо сиджу в офісі (найгірше не люблю) , роблю рахунки координатів своїх обєктів , то тоді беру сендвічі.Найкраще люблю білий батон(невеликий) , прошютто , яка небудь саламі , 2 види сиру - польський копчений і швейцарська ґуєра.Каву купляю в Старбаксі через дорогу.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Divcha

    Divcha Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    :agree:Нічого поганого в бутербродах немає, але будь-що приїдається..якщо вживати їх щодня, організм протестує:beee:..хочеться йому різноманітності. Та й чай деколи так набридне, що вдома влаштовую від нього "розгрузочні вечори і вихідні".
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    Для мене тим, що не можу їсти багато хліба. Ну це певно особливості кожного організму - мій сам собі обирає, що він хоче аби ваги не набирати і я вже звикла йому довіряти:)
    Дуже показово - за останній рік якраз перейшла на магазинну їжу, якою себе морила (складники для бутрика) - набрала додаткових 4 кг..зле. Коли їла тільки те, що смакувало - ніколи так вага не змінювалась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Масінька

    Масінька Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    В нас біля роботи є кафешка, то часами туди ходимо перекусити. Інколи беру з дому, але ще до обіду з"їдаю, бо голодна :shy:
    З собою можу взяти кусочок м"яска (тушеного або відбивну), салатик і ще щось рідке, борщик або бульйон. Правда, буває ліньки везти те все в маршрутці
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    А наші засновники мають ресторанний бізнес у Львові. Декілька ресторанів і кафешок по місту. Одна із них прямо біля редакції, то там для наших працівників комплексний обід (салат, перше, друге, сік) коштує 8 грн.

    Крім того в офісі обладнана кухонька, де є посуд, мікрохвильовка, холодильник, можна приготувати просто тут. Але ніхто тим не заморочується, адже поруч комплексний обід за 8 грн :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    А у нас ліва їдальна.... 4 грн. за друге.... 1 гривня за перше....
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Камілі

    Камілі New Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    Привіт усім! Хочу добавти ще один номерок компанії, що доставляє комплексні обіди: 30867 11 66 250. Смачно готують- мені сподобалось, гарний сервіс...та й хлопці в них гарні...))))
     
  20. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо "тормозок" або обід на роботу

    і спам файний..., нє?