Готуємо у мікрохвильовій?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Музик, 6 Травень 2014.

  1. Музик

    Музик Мартуська

    давненько в мене стоїть мікрохвильовка. використовувалась до вчора лише для розігріву їжі. і то в основному для песика.
    а ото вчора дуже хотілось солодкого і знайшла рецепт шоколадного кекса в мікрохвильовці за 3 хвилини. спекла, і вийшло в принципі достатньо смачно, але в духовці таки краще.
    питання наступні:
    1. чи вартує готувати так чи мікрохвильовка якось впливає на продукти особливо?
    2. чи готували Ви і за якими рецептами?
     
  2. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Готуємо у мікрохвильовій?

    З того, що я раніше читала- впливає дуже шкідливо.
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Готуємо у мікрохвильовій?

    принциип дії мікрохвиль- на продукти "зсередини". Тобто від них не лишається нічогісінько корисного. Вони просто руйнують "все живе". Тобто мікрохвильовка виправдовує себе, якщо треба загріти їсти або якщо треба алярмово приготувати , скажімо буряк на борщ. Але то не для щоденного власне приготування їжі.
     
  4. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Готуємо у мікрохвильовій?

    готувала, кукурудзяну кашу в скляній формі,мені капець як по часу треба було вже, то за 10-15 хв каша була готова
     
  5. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо у мікрохвильовій?

    В мікрохвильовій все швидко готується. Готувала колись горщики (куряче м"ясо, картопля та інші овочі) за 15 хв
    Зараз же, дізнавшись про шкідливість, відмовилась від її використання взагалі (чоловік інколи собі щось розігріває)
     
  6. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо у мікрохвильовій?

    Для роботи використовуємо такий метод.
    Готуємо картоплю у МХП. В мундирах чи почищену. В миску води на 50 % від її ємкості + картоплю і в МХП на півгодини +- (пробувати). Вдома то ні, але для експрес варіанту годиться. Ще яблука пекли, на таріль і в МХП, 20 хв. Залежить від калібру яблука. І ще від самої МХП, робоча якась "вправніша і гарячіша" ніж (наприклад) моя домашня.
     
  7. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Готуємо у мікрохвильовій?

    Готувала, а точніше варила гречку,рис, картоплю (але то у нас є функція пароварка у міркохвильовці). І готували лише тому що немали ні газової плитки, ні електричної і не було на чому готовити їсти. Єдине що рідко готую рис на салат, гарячі канапки і підігріваю їсти.
    Рецепти пробувала спочатку ті які були в книзі в комплекті, але то все несмачне навіть дуже. Вигляд гарний але без смаку. По тому самому рецепту в духоці то смакотіще.
     
  8. PLyuba

    PLyuba Member

    Відповідь: Готуємо у мікрохвильовій?

    Я особисто ніколи нічого не готувала у мікрохвильовці, бо десь коли прочитала що це шкідливо... Вона в мене служить хіба для розморозки (і це при умові, що забула витягнути з морозілки швидше, а потрібно швидко приготувати) і ще час від часу для невеликого підігріву молока...
    Як на мене - то готування на газі чи у духовці - смачніше і корисніше:girl_dance:
    Але то моя особиста думка:) Можливо є любителі готування саме у мікрохвильовці:)
     
  9. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Готуємо у мікрохвильовій?

    Я використовую тільки для розігрівання чогось наприклад зупки в тарілці щоб всю кастрюлю не гріти, або гречку бо на сковорідці чомусь підгорає і несмачно.
    А от макарони або картопля після мікрохвилі мені зовсім не смакують, макарони стають якісь резинові.
     
  10. Yoma

    Yoma New Member

    Відповідь: Готуємо у мікрохвильовій?

    разні думкі з цього приводу, але доказів той чі іншої сторони немає