Гра: якою мене уявляєте? (Похвалялки)

Тема у розділі 'Пляц забав', створена користувачем La esposa, 24 Листопад 2009.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    От таку тему надумала створити :) Ми всі знаєиося між собою, хто багато, хто мало, хто реально, а хто віртуально... Давайте відкриємо для себе нове бачення себе коханої - хай у цій темі кожен напише, якою уявляє форумлянку, яка написала останній допис. Наприклад, хай хтось напише про мене. Потім ще хтось напише про ту людину, яка писала про мене. І так далі. Робимо? :girl_cool:

    Тільки одна умова: тексту має бути багато :girl_spruce_up: То ж так приємно - читати про себе! :girl_in_love: А в коментарях і подяках потім будемо писати - схожа, чи ні ;)
     
    Останнє редагування модератором: 28 Липень 2010
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    от ти і попалася:) значить...Іринка- любительниця котів:)уявляється мені русявою високою дівчиною з файним почуттям гумору. мабуть любить заплітати собі дві костички(не знаю чому така асоціація,мабуть бо пасує до русявого довгого волосся).щось більше в голову ніц не приходить...потім ще допишу,як прокинуся остаточно:)
     
  3. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    Olenkastar-весела,життєрадісна,дуже любить мандрувати по світі .Любить свою родину і робить усе щоб її сім"ї було добре.
    Противниця щеплень і збивання температури.І взагалі мінімум втручання в організм хімічних медикаментів.
    Любить зиму і лижі і не дочекається уже лижнього сезону.В реалі хотілось би познайомитись з цією цікавою особистісю
     
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    не, Іринка точно не високого росту - 1,62 максимум і волосся в неї десь до плечей тільки
     
  5. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    А мені Імель видається дуже толковою блондинкою, симпатичною і з гарним смаком. Активною, працьовитою тоді, коли їй подобається робота, ініціативною і дуже вразливою. Мені дуже імпонує та дівчинка:girl_claping:
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    Маленька, кругленька, з коротким волоссям ;) Така, як imel описала :)

    Все-таки Ірини - рідні душі :girl_haha:

    Яруська - видаєтеся мені житєрадісною білявкою, легкою, худенькою, модною :) а ще сильною :)
     
  7. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    Мені Яруська видається світловолосою і роботящою жіночкою. Любить відпочинок, компанійська і дуже інтелектуальна:) Серйозна особистість.
     
  8. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    Уявляю собі ЯРУСЬКУ високою блондинкою! Довгі ноги -любить носити джинси і шпильки. Має чудове почуття гумору, любить великі компанії! Має вищу освіту:girl_cool:
     
  9. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    ААААААААА, я плачу....Ще ніхто мені такого не казав.:D:D:D
     
  10. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    а я яка у вашій уяві?:girl_curtsey:
     
  11. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    невисока, худенька із світлим волоссям :) здається мені, що полюбляєте собак, можливо, вівчарок.
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    nattsol - задумана, організована, цілеспрямована... розумна і спокійна.
     
  13. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    nattsol - чорнява, невисока, мрійлива, врівноважена, дбайлива (Дружина/мама)
     
  14. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    А ще дуже талановита, і мабуть темноволоса:)
     
  15. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    Oriana - світло-русява, чомусь від вашого ніку мені здається, що ви, як дитина, десь маєте літати в хмарках.
     
  16. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    Так,а мене що ніхто ніяк не уявляє:girl_sad:
     
  17. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    крім зовнішніх даних (кароока струнка дівчина), уявляю ще хорошу господиньку і дбайливу маму, людину з істійкими родинними цінностями.
     
  18. zaba

    zaba Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    Gala - середнього росту, чорненька, акуратна, симпатична жіночка, виважена, гарна мама, весела!!! (так мені уявляється) і ще романтична (напевне :) )
     
  19. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    Світло-русява:girl_smile:
     
  20. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Гра: якою мене уявляєте?

    Ірена - серйозна, але одночасно з хорошим почуттям гумору, відповідальна, хороша мама і дружина. Брюнетка невисокого зросту.

    zaba - не знаю вас, але, судячи з ніку, людина весела, зеленоока і з холодними руками :)))