Гра-обмін Святковий Shadowbox

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем Xomka, 7 Листопад 2012.

  1. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Які бувають Шедовбокси?

    [​IMG] джерело [​IMG] джерело

    [​IMG] джерело [​IMG] джерело

    Отож, ідея така.
    Записуємось до участі, протягом трьох тижнів робимо по одній маленькій коробочці, декоруємо її всередині як забажаємо. Фото задекорованої коробочки виставляємо в цю тему для вихвалялок і натхнення іншим.
    Тоді я випадковим чином анонімно розбиваю всіх учасників на групи по 4 людини в кожній. І потрібно буде трьом людям зі своєї групи надіслати поштою по одній зробленій коробочці. Відповідно і вам прийде три коробочки. Тоді до них ви можете доробити на власний розсуд одну, дві, три, чи скільки захочете коробочок та об'єднати їх в один святковий Shadowbox, який прикрашатиме вашу домівку всі свята!

    Щодо термінів до запису: ці три коробочки можна й за пару годинок зробити, і в кого немає зараз часу чи натхнення, а потім з'явиться, то легко зможе приєднатись. Отож, декорування триватиме до 1 грудня, а з 3-го розішлю всім учасникам адреси до відправлення.
    З понеділка можемо виставляти перші коробочки:)

    Всі, хто записується, скидайте свої домашні адреси мені в пп.

    Ось шаблон
    [​IMG]
    Чудово підійде лист паперу 15х15см. Робимо по схемі 2х2х7х2х2 - тобто основа коробочки вийде 7х7см.
     
    Останнє редагування модератором: 13 Листопад 2012
  2. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    незнаю чи вийде, щось мені якесь складне виглядає.
    але тим не менше записуюся перша.
     
  3. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Абсолютно не складне:) Це ніби маленька листівка, лише у формі коробочки. От як ми робили matchbox, а тут є лише серединка коробочки, з невеличкою частиною для декорування, всього 7х7см, з довільними прикрасами - сніжинками, ялинками, квіточками, звірятками, бісером, що завгодно.
    До речі, забула написати, коли ви вже складатимете свою Shadwbox, у вільні коробочки можна замість прикрас вставити ваші родинні фото. Мені дуже подобається така ідея:girl_in_love:

    [​IMG] джерело [​IMG] джерело

    Щодо того, що коробочки 99% вийдуть різними по стилях - це чудово! Тим контрасніше та оригінальніше вони дивитимуться в нашому пазлі. А на лініях стиків їх можна буде прикрасити однаковим паперовим чи звичайним мереживом, чи висічками, чи глітером, чи фарбою, і це одинакове буде об'єднувати і додасть цілісності нашій більшій коробочці.

    А ще просто можна підвісити коробочки одна над одною, як от Альбіна фоторамочки робила:)

    І щодо термінів до запису, я подумала і вирішила, що ці три коробочки можна й за пару годинок зробити, і в кого немає зараз часу чи нахнення, а потім з'явиться, то легко зможе приєднатись. Отож, декорування триватиме до 1 грудня, а з 3-го розішлю всім учасникам адреси до відправлення.

    п.с. дівчатка, хто впевнений, що адресу я маю, то не пишіть:) Віко, твоя є, звичайно))
     
  4. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    І я записуюсь
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    А штрафника приймете? :girl_blush2:
     
  6. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

     
  7. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Звичайно:)
     
  8. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    І я в грі :) Дуже цікава ідея, я таким ще не бавилась :)
    Виходить за місяць треба зробити 4 коробочки (одну для себе, три на роздачу). А потім вже собі скільки душа забажає.
     
  9. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Ірусь, я правильно зрозуміла: робимо і виставляємо спочатку одну - ту що лишаєм собі, так? А решта три - як матимемо отримувачів? А чому анонімно? Ми ж будем знати свою групу, бо ж будуть адреси.
     
  10. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    До кінця місяця обов'язкових - три штуки, ну і собі можна робити скільки душа забажає))
    Трішки не так:)
    Виставляємо всі коробочки по мірі їх створення, не залежно чи для себе чи для іншої учасниці. Це є для того, щоб процес був ще цікавішим та приємнішим. Але при цьому ми не знатимемо, хто буде нашими адресатами:) І лише коли коробочки будуть готові, я рендомно сформую четвірки і розішлю кожному ніки та адреси, кому ж надсилати. Відповідно, ми до останнього не знатимемо які саме коробочки нам попадуться - ось в цьому і ховається сюрприз:)
    Якщо комусь важко робити коробочку, не знаючи для кого вона, робіть як для себе:)
    Саме в цьому і є зміст обміну - отримати частинку найулюбленішого від дарувальниці:)
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    До мене, як до жирафа на другий день нарешті дійшло як і що то має бути. В нас тут є готові коробочки від Тіма Гольца. Мені вони виглядають маленькі. Я на них задивляюсь але все не знала для чого то таке. Тепер пойняла.

    Подивлюсь яке воно в магазині. Якщо підійде то куплю. Мені б хотілось зробити коробочку з твердого картону, а в нас такого мало.
     
  12. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    о... як файнезно... бавлюся :)
     
  13. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Мені так сподобалось завдання, сьогодні гуляла по мережі, розглядала боксики і вже вечором, коли Настя вже встигла зробити уроки а малий чомусь вирішив вечором подрімати я зробила перший шедовбокс. Пішло як по маслу і дуже сподобалось :) Саму коробочку робити скоро і просто, а от вже вмістити щось цікаве в 7см це тяжче :)))
     
  14. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    А з якого паперу/картону робити коробочку? Ватман підійде (бо в центр не знати коли виберусь)?
     
  15. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Думаю, що підійде. Він же цупкий, коробочка триматиметься добре, я так думаю:)
    Альбінко, надихай нас першою коробочкою!:girl_in_love:
     
  16. opko

    opko Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    І я хочу до вас долучитись.
     
  17. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    А мене візьмете в компанію?
     
  18. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Зробити, то зробила, але от сфоткати ...
    Вже друга спроба і все погані фото(зараз дні похмурі і мушу з лампами фотографувати), спробую зараз ще разок, може щось вийде :)
    Трохи помучала фотоапарат та себе, не дуже задоволена, але ...
    Ось моя коробочка, новорічна :)
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 12 Листопад 2012
  19. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    Щось мало учасників записалось((.
     
  20. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Гра-обмін Святковий Shadowbox

    ой, я шось притормозила, пізно побачила темку