Громадське харчування для вегетарів :)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Нelga, 20 Липень 2007.

  1. Нelga

    Нelga Загублений

    Привіт, хлопці та дівчата!
    На днях збираюся здійснити свою рожеву мрію- побувати ві Львові,
    але дуже би вас просила попередньо мене проконсультувати.

    Чи є у вашому місті вегераріанські кафе та їдальні, або може крішнаїтсько-ведичні общепіти, чи на крайняк індійська кухня? (до речі, останнє мало би бути при крішнаїтській парафії, але її теж поки що не можу знайти :no: )
    Якщо ви такі заклади знаєте - підкажіть, будь ласка, місце розташування, який-неть орієнтир, щоб такий чайник як мну міг туди дістатися. :) Спасибки :)
     
  2. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    якщо то то розиграш,то дуже цікаво як Ви до такого життя дійшли крішшнаїтів ще на Форумі не було,може просвітлите нас
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Шреку, коли ви мене нарешті здивуєте?
    Вам треба таки кудись поза Львів поїхати для розширення горизонтів, в тому числі й харчових. Різноманіття кухні є усюди. Просто у Львові, видно, цю інформацію вдало замовчують.
    Китайська, індійська кухня є дуже смачна. І їсти там можна, і не конче в позі лотоса чи тому, що є індусом. І вегетаріанська кухня теж є дуже смачна і різноманітна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Допис New Shrek не сподобався: Liliyah Romanova а чим кришнаїти кращі Свідків Єгови
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Років 5 тому ходила вчитись готувати вегетаріанські страви здається до кришнаїтів (не вникала в релігійні нюанси), адреси не пам"ятаю, десь в районі вул. С. Бандери (це думаю вам нічого не скаже), тел. 35-47-55 . Сподіваюсь принаймні якусь інформацію щодо вегет. харчування вам за цим телефоном нададуть. Жіночка яка вчила готувати називалась Віта.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Шреку, для мене що одні, що другі - НОРМАЛЬНІ звичайні люди.
    Я не зациклена на релігії, я не дивлюся на людей через те, до якої церкви чи релігії вони належать.
    Людина запитала за кухню, а ви на що перекинули?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Поділіться рецептами ;)
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Я за!!! Чекаємо Ljolik у розділі "кухня!. ;)
     
  9. Нelga

    Нelga Загублений

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Ой, а як називаються ті ресторації? Можете хоча б приблизно сказати, де то розташоване, а я вже зорієнтуюся. Язик до Києва доведе :)

    правда з китайською шось троха конфлікт версій, а ведична то саме то :)
     
  10. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Шреку, нема людей кращих чи гірших. Є люди РІЗНІ - і завдяки цьому світ такий цікавий і різноманітний.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    На жаль, то все в Онтаріо, в основному в Оттаві, у Канаді.
    За Львів он слухайте Ljolik.
    І будьте готові, що у нас люди в тому плані не дуже привітні. На вегетаріанців як на великих диваків дивляться і не приховують брак симпатії.
     
  12. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    світ не цікавий і одноманітний ,сірий як шподні пожежника.Все остальне екзальтованість і вишукування чим би заповнити порожнечу,але то з віком проходить....не переживайте
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Мені от теж цікаво, як люди до такого життя доходять :) Треба знати шоб самому в таку халепу не втрафити, шо аж перед тим як кудись їхати, перше з"ясовувати, де я буду їсти :)

    Хелга, а якщо Ви не знайдете потрібної їдальні, то до Львова не поїдете?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    А що такого незвичного у тому, що деякі люди не їдять м'яса? І що в тому поганого?
    Всі мають належати до одної релігії, їсти один тип їжі, однаково думати? Фе, як нудно...

    От скуштуйте страв усіх народів, а тоді будете говорити. Можна подумати, що українські вареники то м'ясна страва, а це ж найбільш традиційна страва. Та й борщ не всі з м'ясом роблять і не завжди. І що ж тоді? Виходить, що укрїнці вегетаріянці? Колись питалася у бабусі, як було. М'ясо протягом тижня не їли, ЛИШЕ у неділю. І нічого, жили, ні?

    Мартіні, то ти чи то Шрек під твоїм ніком зареєструвався? Людина ж просто про інформацію просить, а не каже, що якщо немає таких закладів харчування, то до Львова не приїде. Що за дивна гостинність?

    Мій брат від 15 років перестав уживати м'ясо. І виглядає нівроку, і спортом займається, і кістки йому без м'яса не кришаться. І вибір то був його особистий, бо перестало йому м'ясо смакувати. Адже є люди, які не їдять певних видів продуктів, бо їм не смакує. От комусь може не смакувати м'ясо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Вот ТАКОЕ странное Львовское ГОСТЕПРИИМСТВО!:cowboy:
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Як на мене, то це просто якась обмеженість і все. Мені сумно за таку реакцію. Сподіваюся вона викликана не тим, звідки особа пише.

    До речі, мудрі люди подумали би над тим, що у Львові треба відкрити такий заклад, бо наприклад серед європейців вегетаріянство дуже поширене. Треба думати про туристів, адже не лише м'ясоїди до Львова їздять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    у пивному домі роберта дома є вегетаріанські страви....
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Наскільки мені відомо у Львові поки немає ресторанів виключно з вегетаріанськими стравами, індійської та ведичної кухні також мені не зустрічалося.
     
  19. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    Шреку, світ сам по собі - як дитяча розмальовка. Ми самі його "розфарбовуємо", наскільки вистачить хисту і фарб. Так він стає або кольоровим, або сірим. Якщо Ви розфарбувати власний світ у сірі барви, це не значить, що в інших так само.
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Громадське харчування для вегетарів :)

    ЧОму це у шрека світ сірий? Мені навпаки світ з м"ясом здається барвистим і повноцінним, для чого викидати із нього м"ясні відтінки? :) Я ось також люблю салат із свіжої капусти, але як же шашличок? а смажені курячі крильця? ковбаса... САЛО.... По моєму, вегетаріанство - це своєрідне кулінарне збочення :) або кулінарна секта :) ... Не знаю, може бувають випадки, коли це питання життя і смерті, але отак добровільно іти в кулінарний монастир - то якось неправильно.

    PS То я сам пишу, не шрек :)