ГВ підчас хвороби дитини

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Fleshka, 27 Жовтень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Не знаю, що робити. На фоні АДІ Роман повністю відмовився від ГВ. Груди сприймає негативно. І хоче, і не може. Засинав 3 години з істерикою, поки не вирубався. Думала, на сон дам груди, так не виходить. зцідитись не можу,болить страшенно і не цідиться майже.

    ---------- Додано в 21:50 ---------- Попередній допис був написаний в 21:44 ----------

    Дівчата, порадьте щось. Не можу дивитись, як дитина мучиться. не хочу щоб Гв закінчувалось. Розумію, що то на ффрні хвороби, але не знаю як з тим боротись
     
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Ідіть в теплий душі, заспокойтесь по можливості. Там потихеньку пробуйте підціджувати. Може спочатку техніку Коттермен, а тоді вже цідити.
    Дитина взагалі щось їсть, п*є? Груди можна попробувати крізь сон дати.
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Їсть без проблем. В нас ПП. Я собі накидала плову, то видирав, за дві щоки пакував, хотів запити як завжди молочком, і знову рвотний рефлекс.
    З питтям в нас взагалі не склалось. Роман непитущий.Може хіба заради цікавості 2-3 ложечки сьорбнути...і зараз не вийняток

    ---------- Додано в 22:12 ---------- Попередній допис був написаний в 22:09 ----------

    Крізь сон поки не виходить, істерика змінилась міцним сном, не проб"єшся. буду пробувати ще пізніше. Сподіваюсь вийде.
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Спрбуйте зціджене з чашки-ложки, може так піде.
     
  5. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Як давно, якщо тільки сьогодні, ну то не значить, що ситуація не виправиться. Головне, спокій, це важливо. Думаю, що вночі малюк прикладеться. А зараз дійсно в душ, можна навіть вану прийняти, щоб розслабитись.
    Нічого більше не могло бути причиною, окрім хвороби?
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    Ситуація не змінилась. Роман їсть все окрім грудного молока. Зранку натовкся манки, почав просити груди, і знову рвотний рефлекс. П"є дуже мало, буквально 2 ложечки.
    Не думаю що то щось їнше, бо як тільки погіршився стан, зразу пішла відмова. Але і відмовою то не назвеш. Бо він хоче. Постійно плаче, проситься, а воно йому не йде, бееее і всьо тут.
    Вночі крізь сон один раз приклався. Коли підранок пробувала другий раз, то знову рвотний рефлекс і істерика.
     
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    не по темі - нашо манку ти даєш????
     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    Я снідала нею, він попросив...В нас жеж ПП, ну не відмовляти ж...

    ---------- Додано в 10:16 ---------- Попередній допис був написаний в 09:52 ----------

    Я знаю, що виправиться, точніше, хочу вірити., що виправиться...Просто дуже тяжко дивитись, коли дитина відмовляється від грудей. І не так через набрякші груди, як морально тяжко. Навіть уявляти не хочу що наше ГВ може звернутись.
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    а таку установки викинь з голови
    спокійно чекай і все буде. через нерви молочні шляхи мають властивість звужуватись - так і лактостазів не далеко.
     
  10. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    А пробували молочко зцідити дати з ложечки?
     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    а таку установки викинь з голови
    спокійно чекай і все буде. через нерви молочні шляхи мають властивість звужуватись - так і лактостазів не далеко.
     
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    Пробувала. То хіба силою пхати. Він цицю хоооче:girl_cray:
     
  13. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    Єдине, що приходить до голови, що це через сопельки - тягне молочко, а разом з тим йому вони заважають, ось і рвотний рефлекс. Бо коли їсть їжу, то дихати легше і сопельки не так заважають.

    ---------- Додано в 08:41 ---------- Попередній допис був написаний в 08:39 ----------

    А на вушко не "жаліється"?
    Все ж таки пробуйте носик почистити...
     
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    І я так думала. З вчорашнього вечора дихає більш-менш нормально, бо капаєм називіном. А груди всеоно не може взяти.
    Жаліється. Капаєм отіпаксом...
    Загалом картина весела: отит, коньюктивіт, гінгівіт, насмарк і горло. І зуб прорізається...
     
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

     
  16. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    А раніше через забитий носик не відмовлявся? Бо моєму малому достатьно, щоб носик "сопів" тільки - вже груди брати не буде...
    Лактостазу не маєте? Згадую, що мій не брав груди, якщо молочко не текло чи текло повільно. Цілий день міг не брати. А рвотний рефлекс мав на мокрі чи холодні груди ( коли під ранок молочко могло трошки підтекати, груди від того ставали холодніші - відразу "бе"... але то не ваш варіант, шукайте, що може бути причиною...)
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    Дівчата, ну от як пояснити, що під час сну дитина поцьмокує груди, а в повній свідомості хоче рвати від одного притуляння? Причому він реально голодний. І спроби посмоктати робить регулярно сам, але нічого не виходить з того...То пройде?
     
  18. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    При такій картині то не дивно...;)
    А присмоктує, щоб заспокоїтись , думаю.
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    Нє, не присмоктує. Вилазить на руки дістається до грудей, відкриває писок, далі бєєєє, і виривається-втікає з плачем. Так 1000 разів в день.
     
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ підчас хвороби дитини

    Пройде :girl_yes2:
    Пояснити можу таким чином - коли бере груди, щось йому або болить, або якийсь інший дискомфорт. Крізь сон він того не відчуває.
    В нас таке було (не настільки виражено правда, бо то були лише зуби) - різались ікла, то малий грудей в крім напівсонного і в сні не брав, бо йому боліло. Потім все пройшло.
    Така ситуація, то мусите викручуватись як можете. І спокій мамі по можливості ;) А з часом все налагодиться.
    Груди цідити вдається? Чи отримує дитина якось ціджене молоко?