Ідеальний тон для обличчя ;)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем pravovuk, 22 Січень 2010.

  1. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Не секрет, що саме основне в гарному макіяжі здоровий гарний тон обличчя. Не кожен має такий тон від природи.Тому ми використувуємо різні тональні креми,тональні муси, крем пудри і т.п. Хто яким засобом (тільки тональні) покращує свій вигляд?Чому саме ним? Які можете виділити як найкращі і чому?В яких розчарувались і чому?Думаю дана тема допоможе всім нам у виборі ідеального тону.:girl_curtsey:
     
  2. Koketka

    Koketka New Member

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    Для мене тема актуальна як ні одна з інших тем про декоративну косметику. Бо якщо з такими продуктами як туш, тіні, помади, блиск я визначилась, що мені більш менш підходить то тут усе ніяк не дойду до чогось конкретного :girl_sad:
    Шкіра у мене ще з юних років проблемна - розширені пори, схильність до жирної і т.д., а ще коли недосипаю то появляють темні кола під очима і от завжди хочеться виглядати свіжою і з здоровим кольором обличчя.
    Так от тут у мене справи як з тушю - перепробувала багато чого, вже навіть і не памятаю все. Але з останнього то Vichy Norma Teint. Підкупила обіцянка про зникнення недоліків шкірі при користуванні ним. Відтінків там небагато (здається 4) тому вибрати колір було не дуже важко. Скажу, що тон лягає добре, але вже під вечір шкіра блистить на чолі і ті недоліки зовсім не зникають :girl_haha: Оскільки купляла перед початком літа то купила темніший відтінок, тому на початку зими вирішила придбати щось світліше. Скажу з самого початку що зупинила свій вибір на Loreal infaillible - спокусила обіцяна стійкість до 16 год. і без ефекту маски. Отут великою проблемою стало те, що там купа відтінків десь вісім то точно і направду було дуже важко вибрати свій, я напевно обходила всі магазнини ДЦ поки тестувала ті відтінкина запясті , на мене вже косо дивились охоронці :girl_haha: А наявність там консультантів не завжди означає наявність в них маленьких запакованих пробників. Але з горем по полам я таки вибрала свій відтінок. Хоч вже зараз здається, що всетаки не ідеальний :girl_sad: Що можу наразі відмітити про даний тональний , бо користуюсь ним недовго, то те що добре наноситься і дійсно непогано тримається, але все ж таки після нанесення видно, що на лиці тональний (можливо за неправильно вибраного відтінку?)
    Правда великим для мене відкриттям недавно стала розсипчаста пудра - хотіла давно спробувати і от вийшла нагода купила собі пудру Loreal Alliance Perfect. Спокусила обіцяна наявність мінералів, відсутність масел, без консерванітв. От цією покупкою я дуже-дуже задоволена -все як пише на упаковці так і є - вирівнює як тональний, легкий як пудра, висока стійкість. Як наносиш то нема ефекту маски і різниці між декольте і обличчям та непотрібно так ретельно розтушовувати як тональний крем. Відтінків там небагато то легше вибрати. Наразі я за росипчасту пудру!!!
    Але все ж хотілось навчитись всетаки правильно підбирати відтінки тонального крему та знайти той крем який підійде ідеально. Пошуки тривають ...
     
  3. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    Не у відтінку річ, я також мала цей тональний.Його досить помітно на обличчі,особливо при денному освітленні. Мінеральна пудра-гарний вибір,але.......Вона не дуже підійде тим,хто має суху шкіру. У кого суха шкіра-без тонального ніяк не обійтись!
    Зараз в мене суха шкіра, тому зимою без тонального-нікуда!!!!
    З тих ,що я пробувала найбільше мені сподобались наступні:
    1)Guerlain Parure- гарно лягає,гарно пахне, маскує все,нема ефекту маски,дуже легкий.
    2)Сollistar- щільне покриття(ідеально маскує прищики,плямки і т.п)
    3) Max Faktor Second Skin-надзвичайно легкий,зовсім непомітний, маскує незначні недоліки шкіри(ідеальний вибір-на кожен день)
    4)Max Faktor Lasting Perfomance -дуже стійкий, гарно наноситься, плотна текстура,маскує все,але якщо забгато нанести-видно на обличчі(його не рекомендовано використовувати на щодень).
    Із тональних коректорів чи консиллерів,мені сподобались фірм Seventeen,Collistar,Estee Lauder ,Mac.

    Літом тональні практично не використовую, лише на "вихід".Але користуюсь пудрою.
    Мені підходить Max Faktor, дуже гарна Dior:girl_tender:, і як не дивно мені сподобалась пудра Мері Кей.....
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    Я пробувала різні тональні основи, раніше подобалась Лореаль Альсянс, потім Макс Фактор, зараз користуюся Ів-Роше-"Ноль недостатков". Отака:
    [​IMG] і також мінеральною пудрою користуюся, теж Ів-Роше. Така
    [​IMG]
    Не знаю, чи остаточно на цьому зупинюся, поки що подобається, є ще у Ів-Роше тональна основа матуюча. моя сестра має таку, каже, що подобається.
     
  5. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    А мені ідельно підходить тональний від Vichy флексліфт 25. Ідеально лягає, непомітний на обличчі. Хотілось би ще спробувати мінеральну пудру цієї ж фірми.

    ---------- Додано в 10:31 ---------- Попередній допис був написаний в 10:29 ----------

    Ще мене дуже цікавить світовідбиваюча косметика, яка створює ефект сяяння на обличчі. Може хтось користувався і поділиться досвідом...
     
  6. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    Але ж він тільки для шкіри,яка вже потребує ліфтингу, а це не кожному підходить.
    Особисто я мала Vichy Aerаteint, але щоб сказати щось особливе "за" то немає.

    На літо мені сподобалась тональна основа від Dior Pure Light,кращої і невидимої напевне не бачила, має малесенькі рефлекторні частинки,які надають свіжість обличчю,де б не питалася інакшої альтернативи подібної до цього тонального в інших виробників не було.
    А на зиму беру більш густіший, користуюся наразі Guerlain Extreme Parure.Задоволена.:)
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    До речі про Віші. Мала я колись "NORMATEINT
    Тональный крем для проблемной кожи"
    [​IMG]
    класний, але так мало відтінків-світліший був мені засвітлий, а на тон темніший-вже затемний...
     
  8. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    Розрахований на вік від 25, дрібні мімічні зморшки, на скільки мене інформували представники цієї фірми. А ось аера мені не підходив ні по відтінку, ні по текстурі. В аптеці можна завжди попросити пробники тональних, і перевірити на практиці.
     
  9. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    А я зараз користуюсь тональним кремом Maybelline Affinitone.На разі він мені підходить,і дійсно вирівнює тон шкіри:girl_smile:До того ж тримається до вечора,і легко наноситься.[​IMG]
     
  10. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    Ваша інформація невірна щодо віку з якого його можна використовувати, тільки після 35 в кого вже є зморшки!!! ось інфо на офіційному сайті Віші http://www.vichyconsult.ru/products...ides-effet-lifting-et-eclat-longue-duree.aspx. Не чула, щоб ліфтинговими засобами, будь-якими,треба користуватись в 25.:)
     
  11. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    Я раніше теж постійно користувалась цим тональним.Шкіра в мене комбінована.маю розширені пори-цей тональний добре всі недоліки маскує і не забиває пори.
    Вже пів року,як перейшла на натуральну тональну зволожуючу основу "Чаровница"від "Космотерос"(Россія).Дуже задоволена,бо прекрасно наноситься.не видно на шкірі,не блистиь,легка консистенція і без хімії.
     
  12. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    А скільки термін дії його? Це б мало бути доказом чи без хімії.:)
     
  13. Charovnisa

    Charovnisa Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    У меня сейчас maybelline dream satin liquid цвет айвори, пользуюсь тональным только зимой, т.к. очень сухая кожа, мне нравится, отлично ложиться, и практически незаметен, и пятен на белой шапочке не оставляет:girl_tender: Раньше пользовалась тональным Максфактор, но уже не вспомню каким, ничего такой, но потяжелее этого.
    [​IMG]
     
  14. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    Термін до року часу.на голограмі до 02 2010 року.
    склад:масло ши.диметикон,касторова олия,вит.Е,пигменти,пропиленгликоль,фибрин шелка,отдушка.:girl_bye:
     
  15. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    переважно ті, що без консервантів, то до пів року, але точно стверджувати не можу, що 100% так.:)
     
  16. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    Я власне і не писала про офіційну інформацію. Офіційно написано, що і стрії лікуються кремами :girl_haha: Оскільки я працювала в аптеці і відвідувала семінари цієї фірми, то отримала такі дані у розмові з представниками. А оскільки ця тоналка дійсно не збирається у зморшках( на відміну від інших, якими я користувалася), а зморшки у кожного утворюються під час мімічних реакцій обличчя. То ця тоналка мені підійшла, бо була непомітна на лиці. Щодо ліфтингу, я сумніваюсь у такій чудодійній властивості цього засобу. А те що в каталогах цей крем іде дійсно з +35, то рахую комерційним ходом, адже і інші серії треба продавати. Шкоди від цієї тоналки за 2 роки не відчула, навпаки, зникають дрібні висипки, хіба потім різко постарію:girl_cray:
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2010
  17. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    А де його мона придбати і кіко він коштує
     
  18. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    Коштував десь 70 грн весною.Купляла вже 2 рази на ярмарку в Спартаку,вони мають там свою точку.Тепер думаю замовляти їхні креми у Хмельницькому,бо в нас по-моєму ще немає представництва цієї компанії.
     
  19. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    Я думаю зі сторони компанії було б вигідніше написати з 25 років і таким чином ще більше розширити аудиторію споживачів цього тонального, але все таки погодьтеся, що ліфтингових засобів не буває з 25 років, я маю на увазі не тільки Віші, а інших фірм, чи не так?:girl_wink: А щодо вашого вибору нічого не маю проти - це ваш вибір, користуйтеся на здоров"я.:)
     
  20. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальний тон для обличчя ;)

    Щодо маркетингу, то на мою думку жінки після 35 хочуть помолодшати і шукають власне такий продукт, розрахований на їхню групу. Засіб від 25 їх не зацікавить, тому створюють такі продукти націлені на конкретну аудиторію з відповідною рекламою. Користуюсь, дякую!