Я бавлюся в комп"ютерні ігри

Тема у розділі 'Пляц забав', створена користувачем Грильяжка, 3 Липень 2009.

  1. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Дівчатка я часом люблю посидіти в комп"ютері побавитись в різні ігри-полюбляю "бродилки" з гарною графікою і кумедними мультяшними персонажами-допомагає розслабитись. А ви граєте в комп"ютерні ігри, якщо так то які?
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюсь в комп"ютерні ігри

    А я остатній тиждень присіла на "щасливий фермер" в контактах. Щось саджу, вирощую і т.д. Затягнуло. Може чогось не вистачає?:girl_sad::girl_sad::girl_sad:
    Сама ніколи на городі не працювала:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:. Ну було один раз, але після того моя мама сказала, щоб більше не приїжджала, бо картоплю я збирала по-пластунськи, так мене все боліло:girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Я бавлюсь в комп"ютерні ігри

    Герої в нас вже сімейна гра. Ми з чоловіком по мережі, а діти бігають шпійонами від одного до другого. Часом люблю Need4Speed поганяти, потовкти машинки. Ну і бігалки ненапряжні. Стратегій здебільшого не люблю. Там думати треба, а комп.іграшка - для розслабону.
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Я на компутері не бавлюся, бо маю айпод, от на ньому маю такі забавки:

    1. судоку - 2 види
    2. маджонґ - 3 види
    3. blowfish - то більше Даркова, але я теж люблю розслабитися з нею
    http://www.youtube.com/watch?v=lfRYpx01qhw

    4. улюблена Sally's Salon Spa
    http://www.youtube.com/watch?v=Q_joqTgA-W8

    5. схожа до попередньої, але старіша версія Sally's Salon - фактично забавка в перукаря
    http://www.youtube.com/watch?v=_8hJDUuVo5g

    6. шашки
    7. word search

    А ЩЕ.... Ми з Романом любимо разом бавитися квести. Це одна з улюблених спільних забав!!!

    Сибір, Сибір 2, Безіменний острів, Тунгуска, Тунгуска 2, деякі за Агатою Крісті тощо!
     
    Останнє редагування: 3 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 9
  5. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюсь в комп"ютерні ігри

    1)Сімс2(скоро вже в 3-й буду)
    2)Need4Speed
    3)WOW
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюсь в комп"ютерні ігри

    Я якось більше карти люблю, особливо розкладати пасянси, там де треба головою подумати, але взагалі дуже рідко граю в ігри, все невистачає часу.:girl_flirt:
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюсь в комп"ютерні ігри

    Ми бавимся (вірніше я вже давно на то не маю часу) Героїв, Цивілізацію, Володар Підземелля, Імператора...
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. marika28

    marika28 Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюсь в комп"ютерні ігри

    А я дуже люблю рибку половити. Симуляторів рибалки є десь 7 різних дисків. Що новеньке побачу зразу купляю. А ще люблю Сімів-2
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюсь в комп"ютерні ігри

    Civilization 4 - вже бавлюсь не перший рік, дуже люблю цю забавку!
    Фермер - присадила подруга в "Контаті"
    Spore - присадив чоловік
    Bejeweled - так само як і Spore присадив чоловічок, бавимось вже давно, хто кого?!
    маджонг - бавлюсь не так часто...але буває
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Сянька

    Сянька Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюсь в комп"ютерні ігри

    І я на Фермера присіла. А так, то подобається Сибір2, Таємний острів, Сіми, ну і пройшла половину Парадайсу, а далі чомусь висить(чи то комп'ютер слабенький,чи з грою щось:girl_in_dreams:), ага ще Клеопатра сподобалась, але теж не повністю пройшла, треба до неї повернутися.:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. лошарик

    лошарик миється в бані

    Відповідь: Я бавлюсь в комп"ютерні ігри

    а хто любить з кімнаток виходити? такі малесенькі он-лайн квестики :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюсь в комп"ютерні ігри

    Я також хіба що пасянс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюсь в комп"ютерні ігри

    Сянька, а куди саме Ви дойшли в Парадайсі???? Я вже всі мозги висушила.....Вона в мене так само висить і все! І ще скажіть Ви з диска її записували чи скачували? В мене вже ломка від тої гри! Хочу далі, а не виходить:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Я бавлюсь в комп"ютерні ігри

    Зараз часу майже нема на ігри. а взагалі люблю Поттера перші 4 гри!Сімс2, Вайс сіті, Цезар, маджонг, карти (пасьянси) Льодовиковий період. Пройщла Сибір і Тунгузка, але то не моє!
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюсь в комп"ютерні ігри

    Про герої, це як про нас, тіко дітьо шпіоном не бігає:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюсь в комп"ютерні ігри

    Фермер- то біда,я одержима нею, вже на 21 рівні:dance: ,виростила 3-4 свині, маю корову і курку.
    А знаєте , що найгірше що свиню треба годувати кожних 12 годин, в мене було і не раз таке чоловік каже: "Лягай спати, виключай комп"ютер",
    а я :"Не можу, мені треба через 15 хв свиню покормити, покормлю ляжу"
    Ну не чокнута:girl_mad: Добре що ще смс не відправляю:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюсь в комп"ютерні ігри

    Ха!....І я "фермер", але поки що тівльки куркою обзавелась....на 6 рівні :), Маю тільки 2-ох друзів підключених до цієї гри, періодично робим один одному пакості і крадем продукти. А друзі друзів п офермі так реально шлють смс....вже такі плантації мають!....
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюсь в комп"ютерні ігри

    І я поки що тільки куркою завелась, а от завтра їду в Карпати на 10 днів, то напевно помре мою курочка без їди:girl_cray::girl_cray::girl_cray: бідолаха, ніхто її не буде годувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Я бавлюсь в комп"ютерні ігри

    А я після того, як спробувала грати у LineAge2 нічого іншого не признаю :girl_claping: Іноді, коли вільні пара хвилин і треба "зависнути" то можу ввімкнути Chuzzle - наркотик багатьох офісів. :girl_devil:
    А взагальному, я негативно ставлюся до комп"ютерних ігор, часто вони так затягують людину, що реальне життя починає минати боком, поки людина проживає "свїм героєм".
    Чоловік, після напруженого дня, особливо полюбляє стрілялки, а я на то навіть дивитися не можу, раз спробувала, то руки тремтіти почали... пацифістка блін :girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Я бавлюсь в комп"ютерні ігри

    я з тими усіма компутерними іграми, скоро очі залишу в моніторі. принесла мені коліжанка Мандрагору, каже така класна і тяжка гра, за два робочих днів Мандрагора була мною пройдена і шось вона мені не дуже :girl_devil: мені подобаалсь одна гра де будинки треба будувати :girl_in_dreams: а в контактакх мене теж до якогось фермера підключили, але я ше поки шо незаглядала :girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1