Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Urtica, 8 Серпень 2009.

  1. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    В наші неспокійні часи хочеться думати, що добрих людей набагато більше, ніж поганих.
    І на душі стає радісно, коли переконуєшся, що це справді так.
    Пропоную в цій темі казати "дякую" незнайомим людям, які зробили нам щось добре просто так, коли ми того потребували. Нехай вони не почують тої подяки - але. може, вона стане для когось із нас стимулом, щоб не пройти повз ближнього, який чогось потребує :)

    Дякую дівчині з Києва - за те, що дала скористатися своїм телефоном, коли моя мобілка розрядилася в центрі чужого міста.
     
    • Подобається Подобається x 46
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дякую бабці-перехожій, яка детально пояснила мені, як добратися до найближчої трамвайної зупинки і як доїхати до центру, коли я в 12-річному віці заблудилася в районі вул. Гвардійської:girl_curtsey:.
     
    • Подобається Подобається x 42
  3. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    величезне дякую жінці з Берліну, котра приютила мене о 04.00 зранку після прибуття в Берлін перед Новим 2003-м роком... чекати на вокзалі (хто не знає - на вокзалах в тій задрипаній Німеччині навіть залів для чекання нема...) 5 годин до прибуття групи з Любліна, з котрою я їхала на Новий рік з Тезе в Париж, було би дуже моторошно, тим більше, що обкурено-нетверезих турків на берлінському вокзалі в ту дивну ніч дуже вистарчало...
    Та жінка мене взагалі не знала, ми з нею опинилися випадковими попутчиками до Берліну... ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ!
     
    • Подобається Подобається x 45
  4. Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Лежала в лікарні в далекому місті після тяжкої операції моя мама. Сталося так,що мені не було куда її з лікарні забрати, щоб ще 2 тижні загоїлась рана і можна було її перевезти до Львова. Мама,звичайно, про мої проблеми не знала,тим більше,що родина у нас в тому місті була. Біля мами я була в гарному настрої, а вже як спускалась по сходах,за сльозами не бачила нічого. І от в такому стані мене побачила жінка, яка йшла провідати доньку,що лежала з моєю мамою в одній палаті( доньку звали Лариса,імені мами не знаю). Довідавшись про причину моїх сліз,відразу запропонувала ключі від доньчиної квартири,тільки дуже вибачалась,що не працює телевізор. Настрій у мене піднявся,скористатись її добротою мені не довелось( пристанище нам дала моя двоюрідна сестра) , але надію мені дала і руку допомоги простягнула ця незнайома жінка,не роздумуючи ні секунди.
     
    • Подобається Подобається x 45
  5. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дякую, що придумали таку тему - зворушило до сліз!
     
    • Подобається Подобається x 14
  6. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Тема- супер!
    Молодець, Тереза!
    Перечитуючи подячні дописи, дуже надихнувся щоб самому не бути байдужим, до оточуючих людей, виникло бажання ще більше бути уважним до проблем ближнього і ще більши шукати можливості як допомогти своєму ближньому... !!!
     
    • Подобається Подобається x 18
  7. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Величезне ДЯКУЮ мужчині, який в трамваї допоміг мені. Мені порізали сумку і витягли студенський, грошей не було. А цей мужчина каже мені що сумку порізали. Я кажу все одно грошей не має. Та коли глянула, то сказала студенський вкрали. І він підійшов до того хто порізав і сказав віддати. Той не хотів, тоді він стукнув його головою об стінку трамваю і той віддав!
    Шкода, що я не можу йому подякувати ще раз. Я вас пам"ятаю і ДЯКУЮ!
     
    • Подобається Подобається x 34
  8. Іванка

    Іванка Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Я дякую знайомій, бо вона мені дуже допомогла.
    Дякую своїй свекрусі, я казала їй як мені важко з дітьми, а вона говорила, що я щаслива бо мої діти малі і зі мною. Я плакала, мене вже все дістало - побут, щоденні клопоти. А вона мені далі казала щоби я раділа, що мої діти здорові, що все добре. А далі плакала, розповідаючи про свої переживання коли тяжко хворіла її новонародженна третя дитина.
    Я перестала кидатись на своїх близьких, сваритись з чоловіком. Дякую!
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 26
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    А я дякую дівчині, яка взяла мені квитки на потяг в касі для військовослужбових, коли в мене була температура 39 і я не мала сили стояти в черзі.

    І ще дякую мужчині, який допоміг мені злізти з турнікету в метро, коли я спішила і з важкою сумкою застрягла на тому турнікеті, одна нога з одного боку, інша-з іншого.
     
    • Подобається Подобається x 20
  10. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дякую хлопцю, який подарував мені троянду, коли я гуляла з малою. Давно це було. Напевно його дівчина не прийшла і в нього певно кошаки шкребли на душі :girl_sad:, а стало так тепло і приємно від тієї квітки (в той час проходила процес розлучення)
    Коліжанка ще не вірила, що це просто якийсь незнайомий хлопець :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 22
  11. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    А ми їхали вчора з Шацьку, в Червонограді їхала маршрутка, за нею джип, за джипом ми. То Водій маршрутки спочатку показав джипу, що він може обганяти, потім нам - що не можна, і потім знову - що можна. Ми його обігнали і подякували аварійкою, а він блимнув фарами. Якось так приємно стало, що є такі файні люди і водії.

    А ще пам'ятаю, коли їхали автобусом з Німеччини, то заглядали на водіїв фур, і один нам помахав рукою. Теж так приємно чомусь стало.
    Дякую, люди, що ви такі файні є.
     
    • Подобається Подобається x 24
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    А я вдячна незнайомцю, який десь місяць назад поїхав в Раковець зі своєю вагітною дружиною. І замість того, щоб гуляти і дихати собі свіжим повітрям витягував нашу машину з болота (був дощ і ми трохи не розрахували сили нашого ланоса). І ще й забув свою кофту в нас в машині. Людоньки, я знаю, що Львів то маленьке село - якщо раптом хтось чув, як його знайомий на свою голову взявся помагати витягувати зелений ланос в Раковці і загубив світлу олімпійку, дайте знати - олімпійка випрана і чекає на свого власника :) Особливі прикмети - має симпатичну дружину, блондинку, або вже має маленьку дитинку, або скоро буде мати:). Їздять на срібній Октавії.
     
    • Подобається Подобається x 31
  13. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    А я дуже вдячна мужчині що підвіз нас з чоловіком і дитиною до будинку де ми відпочивали. Малій тоді в Славську посеред гори стало дуже погано. Втратила свідомість. А потім так сильно і довго плакала. Не могли ніяк заспокоїти. А до будинку йти та йти. Просто безвихідь якась була. Дякую! Ви нас тоді просто врятували!


    І ще мужчині який знайшов мою банківську карточку і повернув в ощадну касу тоді коли в мене не було ні копієчки грошей, навіть на виготовлення нової. Дякую!
     
    • Подобається Подобається x 27
  14. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дякую Theresa за те, що вкотре нагадали деякі з 10 заповідей Матері Терези:
    - Добро, зроблене тобою, завтра ж забудуть. І все ж, твори добро!
     
    • Подобається Подобається x 27
  15. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дякую жіночці, яка сьогодні простягла руку, коли я ледве не впала в маршрутці.
    Дякую купі парубків, які незважаючи на купу багнюки довкола, допомогли витягти мою машину на Старому селі.
    Дякую всім тим, хто допоміг мені не загубитися в Сіднеї :)
    Дякую водіям, які завчасно попереджають про пости ДАІ і кульутрно ведуть себе на дорогах :)
    Дякую всім вам (бо я вас особисто нікого ще не знаю), добра ви зробили багато-багато, підтримали багатьох словом, вислухали, порадили, спонукали до дій........
     
    • Подобається Подобається x 28
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    А я дякую молодій парі, котра минулої зими пізнього вечора зупинилася й помогла нам викопати машину з замету, бо в нас на той час лопати не було, а застрягли ми добряче...

    І водію автобуса, котрий своєю безпосередньою посмішкою до кожного (!!!) пасажира підняв мені на весь день настрій!

    :girl_crazy: :girl_crazy: :girl_crazy:
    Ну, ви сорі, але це ведмежі послуги. І взагалі неправильно! Це ж прямий обман!
     
    • Подобається Подобається x 11
  17. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дякую медсестричці з 309 кабінету діагностичного центру, яка побачивши, що я вагітна, забрала моє направлення і покликала без черги.
    Мені вже під тими дверима було не дуже добре - душно, стоячи (там всі ж хворі, а я можу і постояти) і ще й під пильним косим поглядом бабульок, на прохання яких пропустити бо їм більше треба я не дуже реагувала.
     
    • Подобається Подобається x 17
  18. TVgirl

    TVgirl Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Хочу подякувати лікарям та медсестрам Львівських лікарень, які не дивлячись на корупцію та хабарництво, яке процвітає у Львові, допомагали моїй дитині. Хочу подякувати водіям маршрутних таксі, які при поганому знанні правил дорожнього руху довозять мене цілою та неушкожденою. Хочу подякувати рідній державі за те, що вона незважаючі на кризу не пустила мене збирати милостиню, поки що не скоротила на роботі і навіть видала депозит з банку (правда за рік часу це вже копійки). Головне, хочу подякувати голові міськоі ради м. Львова - вчора ввечері по нашій вулиці іздила прибиральна машина(!). Во істину диво!
     
    • Подобається Подобається x 18
  19. Машуня Д

    Машуня Д Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дякую- зовсім незнайомій дівчині Оксані та її сімї, яка в 2001р в ніч перед різдвом, забрала мене до себе переночувати, вгостила вечерею, допомогла знайти телефон(один на селі) в мед. амбулаторіі. Дякую її мамі, що не дозволила мене затягти на танці в сусіднє село з температурою під 39. Так я їхала після зимової сесії до дому і заснула в електрічці, проснулась через одну станцію.зійшла з поїзда в якомусь селі і якби не ця дівчина не знаю що робила б.
     
    • Подобається Подобається x 23
  20. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Я вдячна (ий) тобі, незнайомцю

    Дякую жіночці, яка їхала в автобусі Львів-Демидівка. Мене завжди тошнуло в автобусах. От мені погано, стою спереді біля водія, ніхто місце уступити не хоче. І коли уже просто не маю сил, підходить та добра жіночка і дає щось понюхати. Мені стало добре і після цього мене більше не тошнить.
    Велике ВАМ дякую! І якщо може ви це почитаєте, скажіть що то було!
     
    • Подобається Подобається x 12