Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Волошка, 19 Липень 2011.

  1. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    На створення цієї теми мене наштовхнули випадки з власного життя, коли хтось з боку у вигляді "поради" зазначив, що хлопця можна перевиховати. Я, звичайно, мало у це вірю, але хотілося б почути реальні приклади.
    Чи пробували ви виховувати свого хлопця/чоловіка?
    Як ви це робили?
    У чому ви його перевиховували?
    Який результат?
    *********************

    Модераторське нагадування: Ми, звичайно, видалимо на ваше прохання (бо ВІН прочитає) допис, але...
    Пропоную вчасно думати про написане
     
    Останнє редагування модератором: 19 Липень 2011
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    я свого навчила штори закривати перед сном :) він раніше ніколи того не робив, не мав звички, а я так не можу, мені сонце зранку в очі світить і плюс ввечері проходящі мимо люди у вікно мене бачать, некомфортно мені від того. Тепер, навіть, якщо мене нема, то коханий має звичку закривати штори :)
    А мене коханий привчив складати речі в сумку від найбільшого до найменшого:)
    Ну в принципі таких дрібниць багато і набираєшся один від одного. Хоча не знаю, чи то можна назвати перевихованням...
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    Ну не кожного. Мій мачо мені б перевиховав, він вважає себе цільною особистістю і самодостатньою.) Єдине десь знайшли троха компроміс - наприклад, звик спати при відчиненому вікні, бо просто набридло за мною всю ніч зачиняти.:)) Але змінити щось в характері.. Ні, не вдалось.
    А бачу подруга своїм крутить як циган сонцем, він під неї підлаштовується. Ну так в нього і характер був завжди м"який. З одного боку їй так зручно, а з другого сама ж вона і нервується його поступливості і непробивнющості.
     
  4. Sapiha

    Sapiha New Member

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    Та напевно в кожній парі жінка виховує чоловіка, а чоловік жінку. :girl_devil:
    Ось так зразу всього і не згадаєш. Була ситуація, всім відома, коли чоловік полюбляв розкидати шкарпетки по хаті. Сказала що як не буде класти їх в кошик для брудної білизни то будуть у смітнику. Після зникнення декількох пар, чоловік зрозумів що це не жарти. Тепер шкарпеточки знають де їхнє місце. :girl_blum: Трохи затрат, але очі і нерви мають спокій.
     
  5. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    і я такої думки...я свого не можу перевиховати...навіть в таких дрібницях як шкарпетки біля ліжка...я вже перепробувала різні методи...і тепер просто зранку кидаю в кошик для білизни...так простіше...
    ...перед весіллям думала, що запросто знайду підхід і він кине курити...як виявилось борюсь із цим уже 3 роки, а толку...як курив так і курить...

    ...і мій себе вважає...і неважливо хто що думає з цього приводу...він такий який є...і виховуй не виховуй...
    ...я набагато слабша і мене можна перевиховати...а коли людина сильна...а ще й вперта...то думаю ...не перевиховається...
    ...хоча я не втрачаю надії...і тихесенько над цим працюю.....
     
  6. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    Нафіга?

    Не простіше знайти такого, аби повністю відповідав вимогам?
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    Очевидно, процес подобається.
    Можна закалатати Sizifusclub. Логотип уже є: [​IMG]
    Нє?

    ЗІ: коли уздрів цю гілку, хв. 20 нишпорив, шукаючи попередню версію. 100 разів писано...
     
    Останнє редагування: 19 Липень 2011
  8. Amrita

    Amrita Member

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    На мою думку, навіть термін "перевиховати" звучить якось недобре у відношенні до сімейних стосунків. Звичайно, у спільному житті необхідно прилаштовуватися один до одного, міняти деякі звички, що були до одруження. Ну а щоб так аж "перевиховати" - не думаю. Потрібно сприймати людину такою, яка вона є, якщо ж ні - та це не ваша половинка. Я б, наприклад, не хотіла, щоб мене "перевиховували" :girl_impossible:
     
  9. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    Песика можна завести, нє?

    І дешевше, і менше голова болить...
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    Пити ще не почав?
     
  11. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    Чому недобре? Невже погано показати чоловіку, що у певній ситуації він може поводитися краще, ніж це зазвичай робить - хоча би подати руку, коли дама виходять з машини і відчинити їй двері?
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    Цьому вчити чоловіка? :khomyak:
    Погано!
    Погано обирали чоловіка, якщо цьому доводиться вчити після шлюбу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    Мій мені попався в такому віці, що перевихованню не підлягає.:))): І мене це також стосується. Отак терпимо бідненькі одне одного.:girl_blum::
     
  14. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    Ой, всі такі максималісти.)) Це для прикладу. У кожного в другій половинці є риси характеру, манери поведінки, які б хотілося змінити (ну, не вірю я в ідеальних людей)
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    прошу зауважити що всі ці "максималісти" вже багато років у шлюбі :)
    є, і тому треба або приймати або ні, так би мовити package deal, а "виховування" справа невдячна, а головне марна
     
  16. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    Треба позбутись цього бажання.
     
  17. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    А нащо його виховувати?
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    для комфортного співіснування :girl_crazy:
     
  19. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    тут не в ідеальних людях справа .
    мені подруги перед весіллям розказували, що от, мол, почнете жити разом - побачиш всі його недоліки, побачиш, як він тебе почне нервувати і т.д.і т.п. вже живемо 4 місяці, а я все чекаю того часу :)
    може то має бути не перевиховання. а зміна якихось привичок?
    бо знову ж таки, мити за собою чашку з-під чаю/кави, закривати тюбик із зубної пасти - і т.д. це - привички, і їх, звісно, можна змінювати...
    а виховання, як на мене - має прийти ще від мами, від поведінки батьків...
    ще можна навчитись гарним манерам - скажімо, відкрити двері в машині, дарувати квіти, пропускати даму вперед, не матюгатись, ін... - отут важче, бо то мало б бути стилем життя таким.
     
  20. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: Як я виховувала свого чоловіка/хлопця

    Мені теж так видається. Звички міняємо і він і я. І то залежить від багатьох обставин. Щось йому не подобається в моїх звичках - він мені говорить, а щось мені в його, і тоді я говорю йому. А потім ми намагаємось змінити себе, для того щоб нам було добре разом. Адже головне в сім"ї мир, спокій і любов.