Як правильно організувати переїзд?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем molcha, 29 Січень 2009.

  1. molcha

    molcha Well-Known Member

    Ми вже 3 дні перебираємося. А вибратися з цієї хати треба до неділі, 1го лютого. В нас уже легенька паніка, а роботи - не початий край. Чи мали ви досвід в переїздах, може якісь практичні поради дасте. Особливо цікавить думка людей, які переїздили в іншу країну, як ви зуміли усі свої речі помістити в один літак?:)
     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як правильно організувати переїзд?

    ми переїздили на нову квартиру перед народженням дитини.Нас не пілганяли,тому я мала час все спакувати.Спочатку пакувались речі якими не користувались-одяг несезонний,посуд,катрульки,сервізи,шкатулки,статуетки,і всяка проча білібєрда.Взуття складала у коробки,ставила одна на одну по 5 коробок,змотувала скотчем,із нього ж робила ручки.
    Але нам було легше,ми всі речі відразу не перевезли,а ще десь протягом півроку довозили з попередньої квартири
    ,
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Як правильно організувати переїзд?

    Ми недавно переїхали в іншу квартиру, то я пакувалася може з тиждень,ходила через базар, щоб взяти кілька картонних міцних ящиків і купувала величезні мішки(як на відро для сміття, але в10р.більше, не памятаю точно на скільки літрів).В ящики пакувала весь посуд, щоб не побився під час переїзду, все обмотувала старими газетами, а у мішки складала постіль, рушники, ковдри, подушки...Ой як згадаю то складання, а потім то РОЗПАКОВУВАННЯ!!!брррр Але у Вас інша ситуація- це переїзд літаком, я працюю на авіакасі і знаю, що там є свої певні норми, в які бажано вкластися? щоб не оплачувати понаднормовий багаж.Але є багато людей , які виїжджають на ПМП, для них є спец.пропозиція по перевезенні багажу - в Америку на Лоті,наприклад, можна брати не 2 сумки по 23кг, а 3 сумки.Але це не у всіх авіакомпаніях таке:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як правильно організувати переїзд?

    Думаю тут цікаво Вам буде почитати
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. molcha

    molcha Well-Known Member

    Відповідь: Як правильно організувати переїзд?

    дякую усім за поради і підтримку! Ми вже перебралися, правда не в іншу країну, а в іншу квартиру. А то я просто зверталася до людей з досвідом перебирання, бо хотілося усі речі перевезти за один раз, але так не вийшло, довелося зробити три "ходки". Розпаковування виявилося набагато складнішим і нуднішим процесом. Єдина думка з того приводу "коли ж це все закінчиться..."
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Arinka

    Arinka Well-Known Member

    Відповідь: Як правильно організувати переїзд?

    Ми літом теж переїзджаємо. Голова вже обертом, їдемо жити в інше місце.
    Поділіться як у вас molcha все пройшло, що нам треба взяти на замітку.:confused:

    І завдяки леді флай, я маю план і вже збираюся, може :xaxa:це звучить смішно, (чоловік іноді говорить що ще встигнемо).

    Зараз перебираю всі речі у всіх найпотаємніших місцях і вирішую їхню долю:
    найнеобхідніше залишаю, а решту віддаю, продаю або викидаю.

    В окрему коробку пішли сувеніри і подарунки і чекають відїзду на балконі, зараз вони нам не дуже потрібні, бо донечка помаленьку вивчає територію:xaxa:

    Вдалою, щодо мене, є ідея позначати кімнати певними кольорами і при переїзді заносити коробки в потрібні місця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Як правильно організувати переїзд?

    Я маю багатий досвід пакування :) За студентських часів мешкала в гуртожитку і там були такі порядки, що після закінчення навчального року кімната повністю звільнялась і речі здавались у депозит, і так щороку:8::suicide: Я пакувала все у картонні коробки і кожну підписувала. Речі складала "тематично", потім легше було розбиратись, що де є.
    Цей досвід мені придався, коли з гуртожитку переїжджала на квартиру, а на 5 курсі назад у гуртожиток.:download: :xaxa:

    Як пригадаю собі всі ті історії з пакуваннями і переїздами, то в жар кидає. :scare:
    Після повернення до Львова в мене таких історій не було, а жаль - зараз би із задоволенням потерпіла всі ці незручності заради можливості жити окремо від батьків. :rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Як правильно організувати переїзд?

    Ми переїжджали у власне житло після 10 років спільного проживання із його батьками. Незручності пакування- розпаковування?Та ну що ви! То було суцільне ВЕЛИКЕ СВЯТО!!!:):):)
     
    • Подобається Подобається x 10
  9. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Як правильно організувати переїзд?

    Вот решила поделиться опытом - может кому пригодиться. За 2009 год мы с любимым переезжали 3 раза! С одной квартиры к его маме, потом нашли новую, переехали туда. Потом в день когда я распаковала последнюю сумку - позвонил приятель и сказал что есть трехкомнатная квартира очень дешево. Мы посчитали что на разнице аренды мы экономим тысячу долларов в год (плюс квартира на мое удивление оказалась НАМНОГО лучше) - решили переезжать снова )))). Друзья уже научились укладывать вещи и запаковывать их в машину (прям тетрис), не за 3 часа, как в первый раз, а за минут 40.
    Так вот. Что мы делали:
    - купили около 25 клетчатых сумок на рынке (они нам попались бракованные - не застегивался замок, и соответственно в 3 раза дешевле ).
    - сначала на дно каждой сумки я разложила книги, так как их у нас много, а целая сумка или коробка книг - неподъемная вещь просто.
    - сверху уже сортировала одежду, постель, подушки, мелочи кухонные и т.д.
    - посуду запаковали в коробки, я ее еще переложила кухонными полотенцами.
    - после первого переезда и того что мне поцарапали мой новенький холодильник - поняла что технику надо запаковывать более основательно (мы обматывали простынями ненужными и старенькими покрывалами).
    - особенно внимательно надо отнестись к перевозу стиральной машинки если такая есть - у нас мальчики прикрутили болты, которые держат барабан, не в те места - и проткнули сам барабан (он пластиковый у нас, а болты разной длинны для разных мест), потом долго не знали почему машинка протекает.
    - вещи ежедневного пользования собрала в отдельные сумки.
    - потом коробки я разобрала (когда выпрямить все края, то можно ее сделать плоской согнув по линиям) и засунула за шкаф - в итоге места не занимают, а потом если что, то всегда под рукой ))).
    - кстати пометить все по зонам цветами отличная идея - обязательно воспользуюсь когда будем переезжать в четвертый раз (хотя для меня это уже шестой :girl_crazy:)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Як правильно організувати переїзд?

    Ми переїзджали недавно,з семімісячною дитиною,згадую то все з жахом,пакуватись почала за місяць,але тому пакуванню кінця краю небуло,користувалась порадами з флай-леді,з того шо запамяталось - на посуд і книжки брати невелички коробки,бо дуже важке, і одяг класно разом з вішаками і великі мішки для смітття(потім одразу і розвісити,якшо шафа є)) І ще переїзд-чудова нагода розхламитись - повикидати непотріб.
     
  11. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Як правильно організувати переїзд?

    Оце 100%! Ми день як переїхали. Починали переїзд з викидання всього непотрібного. Спочатку викидала то що точно не потрібно. Потім таке, що може ще знадобиться питала чи потрібно в селі, якщо так то в пакети на село, якщо ні - то теж викидувала. На це пішло два дні. І коли вивезли в село речі, і на мусор все лишнє, то виявилось що не так багато всього і є. Правда були ще речі під знаком питання. Так от коли перевезли все на іншу хату і почали все розпаковувати, то прийшлось і їх викинути бо виявились зовсім до нічого. Я зробила висновок, що частіше весь хлам треба викидати тоді не все так страшно.
     
  12. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Як правильно організувати переїзд?

    Нічого новенького щодо переїзду порадити не можу, лише якщо переїжджати в іншу країну, то речі пересилають поштою, бо в літак дійсно все не візьмеш, а так відправляєш посилку самому собі заздалегідь, і десь через пару днів як влаштувався приходять речі. То значно дешевше ніж платити за багаж в літаку.
     
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Як правильно організувати переїзд?

    гряде переїзд.
    як вам ідея попакувати книги стопочками, перевязати шнурком і заерху обмотати харчової плівкою від пилу?
     
  14. daisygirl

    daisygirl Member

    Відповідь: Як правильно організувати переїзд?

    День тому перевозили книги - то просто поскладали їх в коробки, так було легше нам. А от посуд теж обмотала харчовою плівкою і теж в коробки.
    Більш габаритні речі(холодильник, пралка і т.д) нам перевезе мувінгова компанія.
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Як правильно організувати переїзд?

    то я на випадок, якщо коробок не вистачить. думаю чи не пошкодяться так книги.