як схуднути після пологів?..

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем дюшка, 5 Березень 2009.

  1. дюшка

    дюшка New Member

    після перших родів худла 3 роки. Як швидко і безболісно схуднути годуючій мамі?:sad:
     
  2. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після родів?..

    не переїдати:). Головне не розіпхати шлунок, я власне це таке для себе постановила, їсти часто, але не великими порціями. Хоч апетит шалений, я стараюся їсти мучного, а більше кориснішого, я от відчуваю, що починаю поправлятися. Взяла себе в руки, і замість білої булки, жую хліб з висівками. Макарон з твердих сортів пшениці
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. дюшка

    дюшка New Member

    Відповідь: як схуднути після родів?..

    які припарати можна вживати щоб вивести зайву воду з організму, якщо я гудую груддю. Чи можна наприклад Фурасемід?
     
  4. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після родів?..

    Годування груддю, як на мене, і є найкращий засіб для схуднення. Я схудла за два місяці годування на 17 кілограмів.
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після родів?..

    НІЯКІ!!!!!!!!!! насолоджуйтеся материнством. коли дитинка підросте і не буде вже на ГВ, тоді самі побачите як швидко прийдете в норму і без препаратів. а зараз подумайте про маля і про те що ви МАМА
     
    • Подобається Подобається x 13
  6. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    Нiякими препаратами ви не схуднете. Єдина порада вам - НЕ ЖЕРТИ. Їжте нормально, не переїдайте. Їжте щоб iснувати, а не iснуйте щоб їсти. я теж дуже скоро похудала одразу пiсля родiв, бо i часу жерти не було, i впринципi нiчого не готувала, i нiхто менi нiчого не готував, жила на хлiбi, молоцi, сир, банани i яблука. Це вже потiм як вийшла на роботу - жизнь малiна... i пiшло поїхало.
     
    • Подобається Подобається x 16
  7. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    Дуже допомагають схуднути щоденні прогулянки з коляскою на відстань до 5 км щодня. По 15 хвилин щодня можна качати прес (але силі волі, на жаль, не завжди вистачає). А загалом - будьте активною мамою, розвивайтеся разом із своєю дитинкою і все у вас буде добре.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після родів?..

    і я так вважаю:)я втратила 8 кг за півроку,просто кормлячи дитинку:) правда обмежила солодке(шоколад),бо маєм дерматит,а так і мучне можу з'їсти і повечеряти в 23 годині:xaxa:.думаю,шо як мале моє поповзе а потім почне "літати",то і ще кілограми повипаровуються:xaxa:
     
  9. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    а гарний спосіб тримати себе у формі-займатися коханням з чоловіком:):):)
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після родів?..

    Цілком з вами згодна. Так, зрештою, і буде:clapping::clapping::clapping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: як схуднути після родів?..

    Підтримую! Жодних обмежень, навіть навпаки - вечеряю в 23, після того як вкладу карапуза спати, бо до того нема коли. ЇМ все, що хочеться, намагаюсь постйно собі перекуси робити , бо швидко схудла, і більше не хочу - я собі така як вже є подобаюсь :xaxa::xaxa:
    Якщо маєте схильність до повноти - побільше гуляйте (активно, а не сидячі на лавці, поки маля спить в колясці ;) ), їжте більше фруктів, замість печеньок і канапок. А якщо маєте надлишок рідини, то може варто перевірити чи з нирками все гаразд???
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після родів?..

    Ну не у всіх,я навпаки поправилась,зараз ми вже не на ГВ то надіюсь шо почну худнути.
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    І мені ГВ в томуділі не помічник. Я за 4-5 місяці після пологів скинула зайві кг, але думаю то скоріше через дієту(проблеми з животиком малого). А потім розслабилась... Справді, найгірше - їм найбільше ввечері. А ще зима - довго не погуляєш. І їсти щось нормальне часу нема зробити - то приходиться канапками - солодким обходитися.
    Тому для мене рецепт простий - канапки-солодке замінити фруктами-сухофруктами, добре снідати поки хтось є вдома, ввечері не переїдати. І гуляти - якраз почнеться погода скоро.
    А... 2 кг я вже скинула!!!
     
    • Подобається Подобається x 13
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    та нема тут єдиних правил. все індивідуально, і не лише для кожної жінки, а й для кожної вагітності.
    після старшої зразу завгітніла вдруге, то організм не відновився. І хоч після перших пологів не встигла схуднути взагалі, після других схудла дуже швидко і сильно. важила 52 при зрості 172. поправлятися трохи почала аж через 2 роки після пологів. А з Лідкою вагітність пішла на користь - поправилася, шкіра і волосся відновилися. Роки 2 годувала і тримала фактично вагу. Тобто худла дуже повільно і плавно. Зараз ще годую (малій 3 роки), але десь місяці три як почала знову сильно худнути, вже влажу в довагітний одяг. Лише чомусь передпліччя залишилися грубими (накачалася? :D). От уже задумуюся, як би то зупинити процес...
     
    • Подобається Подобається x 12
  15. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    І я так думаю. Я за вагітність поправилась на 18,5 кг, а зараз вже нічого цього немає. І ГВ у нас повноцінне, і дієт у мене жодних не було, і вечеряю я далеко після 6-ї, і по 5 км не гуляємо. Правда, мучних виробів майже не їм. А ще щодня ганяю між першим і другим поверхом і часто з "вантажем" на руках.
    А препарати вживати я б не радила взагалі.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    Я належу до тих годуючих мам, котрим годування іде на користь :), а вірніше осідає на талії. Звичайно, що хочу схуднути (після перших пологів схудла досить швидко), ну от, весна прийшла, будемо більше гуляти, прошу чоловіка, щоб змушував мене бігати (колись ми бігали з ним разом), скоро з"являться свіжі овочі-фрукти.
    Але фанатично сідати на дієту і їсти всякі пілюлі - ну це вже точно нє.
     
    • Подобається Подобається x 12
  17. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    Я думаю то залежить ще від психоемоційного стану-я після родів сильно схудла, хоча я схильна до повноти, перша дитина, що робити -толком не знаю, мала не хотіла брати грудей, не какала сама до 4 місяців, відповідно перші місяці я хронічно не висипалась, постійно сціжувалась, мала трохи депресії, ну і звісно-весна, літо, активно гуляла, правда дійсно активно, кілометражі намотували серйозні))), а от мала ідросла, і знову я як колись, мушу себе пильнувати, сідаю на "дієту"-НМЖ:надо меньше жрать)))) (особливо після восьмої вечора)))
    Думаю з другою дитиною я таки поправлюсь))), страхів менше.
     
    • Подобається Подобається x 9
  18. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    Я вагу до родову відновила десь на 6-му місяці малого. Кажуть, що виглядаю худшою, але то не варіант. Годування грудьми однозначно цей процес стимулює, принаймні живіт спадає швидше. А ще:
    1. щоденне гуляння, а не стояння на місці! влітку-восени я гуляла 2-3 рази на день по 2-3 год. З такою спортивною ходьбою довго не поправишся ;)
    2. перші місяці дійсно дієта задля дитини, що і мамі йде на користь. Тільки не перестаратись, бо мама з зайвими кілограмами виглядає краще, ніж лиса, з сірою шкірою і з обламаними нігтями. Я для себе вітаміни приймаю - стала почуватись краще.
    3. хто сказав, що нема як прес качати?
    -Дитину на "конику" покатати (на нозі "їхав-їхав хлоп-хлоп...").
    -Я лягаю на спину із зігнутими ногами, малого на коліна саджу і тримаю за руки; ноги піднімаєм-опускаєм відповідно плечі піднімаєм і опускаєм (во закрутила! сподіваюсь хтось зрозумів). То в нас називається качелька. Прес верхній+нижній задіяні.
    Руки у всіх нас накачані. Як є проблема, то лягаєм, дитину на витягнутих руках над собою. Опускаєм, цілуєм, піднімаєм. Так само заводимо за голову, а потім до живота і аналогічно вправо-вліво. Тут верхній прес ще працює.
    4. 2 рази в тиждень з малим в басейні. Спочатку з ним замучувалась, а тепер він сам трошки плаває в нарукавниках, що дає змогу мамі самій поплавати ;) Після басейну 2-3 годинна прогулянка... шейпінг після цього в долю не падає! Повірте, я до вагітності ходила на все, що можна було
     
    • Подобається Подобається x 14
  19. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    І я приклад тих, кому ГВ не допомогло схуднути. :sad: Тепер мене всі втішають, що значить як тільки перестану годувати, то схудну. :)
    На жаль, не допоміг мені фітнес. І активні прогулянки. Сподіваюся, що як почну висипатися нормально (як дитина підросте :)), то схудну.
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: як схуднути після пологів?..

    Думаю, що казати що ГВ не допомогло не зовсім коректно, бо невідомо, що би було без ГВ:)
     
    • Подобається Подобається x 5