Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Sanka, 30 Січень 2010.

  1. Sanka

    Sanka Active Member

    як правильно прати махрові рушники, щоб вони були м"якими?

    чи додаєте Ви щось на зразок Ленору?
    десь вичитала, що ці засоби забивають тканину і не дають потім рушнику вбирати воду...

    Я після прання рушники прасую, трошки допомагає, але хотілося б більшого...
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    того не треба робити. бо від прасування волокна втрачають об*єм і стають пласкими. погано пропускають повітря
     
  3. Sanka

    Sanka Active Member

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    але пропарити рушники праскою хоч трішки допомагає
     
  4. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    Даю в відділення для полоскання оцет або соду,всі кондеціонери мені смердять хімією.Ще чула ,якшо покласти в морозилку ,то стане мякшим.
     
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    і що, дісно допомагає?я теж вже багато перепробувала, але поки рушник новий, він дійсно дуже мякий, 1 раз попереш, і все, просто якийсь наждачний папір(особливо для дитинки!), хоч бери і не пери :girl_crazy: і то, чим дорожчий, тим потім твердіший виходить...
     
  6. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    Помагає,правда всеодно не те,як новий,ще залежить від якості рушника і типу махри.
    А дешевші рушники мякші,бо там процент синтетики, хоча маю некстівський махровий дитячий халатих,і ніц йому не є,мякенький,хоч 100 % хб
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2010
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    а все-таки, що краще - оцет чи сода? бо я переживаю щоб потім не пахло оцтом(не переношу цей запах)?
     
  8. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    Неможу сказати що краще,спробуйте соду ,читала колись що тре давати пів чашки,я даю менше,вона дуже добре помякшує воду,а на рахунок оцту ,то запаху нелишається.
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    то все залежить від твердості води вдома...
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    Перу гелем для прання ( для делікатних тканин, я ним все перу і дитяче в т.ч.) не прасую, ніякі ленори, соду, оцет не добавляю. Не можу сказати що рушники дубові як наждачка. Хіба якщо ці рушники багато років інтенсивно використовуються......тоді вони стають твердими. В мене всі банні рушники і для лиця більш-меньш новенькі 1-3 роки користуюсь ними, мьякусенькі всі.... а скажімо в свекрухи рушники куплялись прозапас ще багато років тому - то вони всі навіть якщо нові - то також дубові. Може раніше гіршої якості їх робили.
     
  11. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    купую тільки 100% коттонові рушники з довгим ворсом, бо вони мягкенькі і прекрасно вбирають вологу. Деяким із них уже 3 роки, а мягкі як нові, бо користуюсь помякшувачами для білизни. Іноді забуду додати помякшувач, то доводиться ще раз прати, бо стає жорстким і неприємно дряпає. Помякшувачі бувають і без запаху. В Амвеї здається є такий.
     
  12. olekolia

    olekolia миється в бані

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    Я давала Лєнор,але в малої алергія, зрозуміла,що це хіимія і більше не користуюсь ним. Дуже подобається ополіскувач ф-ми Фрош, він на росл. ПАРах і до неї нема алергії.
     
  13. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    На мою скромну думку, все залежить від рушника. Подарували мені рушнички з Італії, то вони мягесенькі, навіть якщо нічим не ополіскувати. А ще дуже хороші рушники з бамбуковою ниткою, правда і дорогі. Це наймягші рушники, які я колись тримала в руках. Вони настільки мягесенькі, що коли притулиш їх до лиця, то так і хочеться з ними жити.
     
  14. Sanka

    Sanka Active Member

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    дякую всім, хто відгукнувся :girl_smile:

    в нас рушники натуральні, якісні та дорогі, свекруха дешеві б не купила...
    вода дуже тверда, до порошку при пранні даю таблетку для пом"якшення.

    якщо користуватися рушником 2-3 рази, то він робиться м"яким, але спочатку твердий. може я їх пересушую, але ж сирі рушники до шафи не покладеш...

    наступного разу спробую оцет.
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    я б оцет не пробувала
    у мене теж така проблема була, я вийшла з неї інакше - додаю ополіскувач (дуже мені подобається ФРОШ) і рушники сушу годину в сушарці пралки, а потім вивішую вологі сохнути на балкон (тобто коли літо, то звісно шо сушу лиш 2 хв в сушарці). Не знаю чому, але після теплого повітря вони якісь м'якші і прємніші)
     
  16. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    Я постійно даю ополіскувачі типу Ленору, але тільки дитячі ( і запах не є дуже різкий , і рушники м"якенькі) :girl_curtsey:
     
  17. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    ооо, то ніби про моєї свекрухи рушники сказано. А вона плюс до всього ще їх прасує, короче вбити ними можна:)

    Я рушники перу рідким порошком. Раніше додавала Ленор, потім відмовилась від нього, бо, як на мене, то він нічого не дає. Зараз випробовую Фрош. Можу сказати точно, що запах в речей від нього дуже зберігається.
     
  18. Sanka

    Sanka Active Member

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    будемо підключати "сушарку", а то стоїть два роки без роботи...
    я в ній потреби не бачила, речі висихають і так дуже швидко
    і електрика не витрачається...

    тепер бачу, що помилялася
     
  19. meros

    meros New Member

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    я перу в звичайному сипучому порошку, в остання полоскання даю ополіскувач!
    І обов"язково прасую, а що з бактеріями, їх же треба "вбивати", а ще якщо рушник для рук їх же там тьма!
    І я б не сказала, що мої рушники стають твердішими, навпаки під сильним тиском пари вони стають приємніші на дотик!
     
  20. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Як Ви перете махрові рушники, щоб вони були м"якими

    в мене тільки недавно пунктик на прасування постільної білизни з"явився, а тут і таке..прасування рушників...

    погоджуюсь, якісний рушник давше залишається мякеньким
    але в нас якісний не дорівнює дорогий, в мене є дорогі рушники,що залишаються мягкими і дорогі рушники,що відразу почали "драпатись"
    думаю, що трохи ще залежить від води і від температури при якій відбувається прання
    Перечитавши темку,для себе вирішила спробувати Фрош