Як Ви проводите своє дозвiлля

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Lika20, 10 Січень 2009.

  1. Lika20

    Lika20 Active Member

    :connie::rus:Як Ви проводите свое дозвiлля?!Хто в кiно,хто в гори....я свого одного разу в Шевченкiвський гай затянула!cкiко було радостi i подяки,що я йому про його дитинство нагадала.Aж самiй приемно:dance::radist:
    Подiлiться i ВИ приемними враженнями:rolleyes:...
     
    Останнє редагування: 10 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 9
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите свое дозвiлля

    є сімейне дозвілля- цирк, лялькові театри,парки,природи,і.т.д,і.т.п.:)
    Є відпочинок удвох з чоловіком або ще з парами-останній раз на минулі вихідні ходили на Любовь-марковь 2, а потім кафешка.:y
    А є відпочинок з подругами,то святе,якщо раз хоча б на два тижні не бачимось,все ломка:crazy:.Останній раз збирались вчора в фешн-клабе:radist:
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите свое дозвiлля

    О то справді святе.....:radist: а як довго ви собі дозволяєте там сидіти??? бо коли ми там останній раз зібралися, то чоловіки дуже скоро за нами позїжджалися...(а ми губу розкатали лишитися там на дискотеку).... а нам так хотілося забутися...відволіктися... то наші тільки такі?
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите свое дозвiлля

    ну в нас так склалось( і в мене і в подруг),що наші половини абсолютно нормально відносяться,коли ми збираємся.Імайже у всіх є дітки до 3 років,так шо татусі сидять з дітятями.Але на діско ми ходим рідко(навіть не пригадаю коли останній раз...),нам вистарчає посидіти,полялякати до години 11
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите свое дозвiлля

    А мені посидіти, полялякати в Pozitiffі подобається. Також рідко вдається вирватися з подругами так щоб всі могли, зате як вириваємося, то так щоб було що пригадати до наступного разу. І також всі чоловіки нормально відносяться.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите свое дозвiлля

    о ну до 11 то то і наші дозволяють(скрипя зубамі), хоча мій після 2 год вже починає мене тераризірувати по тел.... а я так віддихаю.... ой треба й нам вже зустрічатися...
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите свое дозвiлля

    Я от пригадала, останнього разу як ми йшли "посидіти", то коханий сказав, що йому в 10 (ранку) треба бути на роботі - ото намікнув :D
    просто в нас в компанії є кобіта, яка любить закривати нічні клюби :xaxa: от і рідко виходить повернутися в 1 - 2, частіше в 4-5. Але чоловіки вже до цього звикли.
    Та й повинна бути якась елементарна довіра
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите свое дозвiлля

    А я на каток ходила 2 дні тому,такий позитив отримала від відпочинку,згадалось дитинство....Взагалі люблю зиму,сніг,коньки,лижі і чисте зимове повітря
     
    • Подобається Подобається x 11
  9. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Ми намагаємося якомога частіше десь їхати, набиратися нових вражень, дивитися світ...От тільки повернулися з мандрівки найближчими європейськими країнами-сусідами. Є ще сімейне дозвілля у Львові, але то робиться для дитини: цирк, якісь цікаві виставки тощо...Є дозвілля з друзями: кнайпи, піцерії або просто в когось вдома...Але все ж таки для мене найкращє дозвілля - це мандрівки.
     
    • Подобається Подобається x 13
  10. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Я би з задоволенням помандрувала... Першу серйозну спільну мандрівку здійснимо після весілля - їдемо в Таїланд. А за це літо встигли бюджетно повідпочивати в Шацьку, об*їздити схід Криму, добре обходити Одесу, Тернопіль...)
    Та і у Львові завжди знаходимо, що робити: прогулянки з друзями (а-ля на пиво), театр, філармонія, боулінг, дискотека удвох або з друзями, ресторанчики-кафешки..)
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Ми частіше просто десь збираемось з друзями так,щоб малим було цікаво провести час.Або в парки або в Ш.гай,але то хіба вихідні.А так кожен відпочиває в своїх "посиденьках"!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Siania

    Siania Love Life

    • Подобається Подобається x 1
  13. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    А зміст дублювати-якщо ця тема теж про дозвілля?
     
  14. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Найчастіше наше дозвілля - це час з малими, а тому це Антошки, Аквапарк, Рошенівські горки, цирк і т.д., також ходимо в гості до друзів, які теж мають своїх діток і любимо гостей приймати в нас дома:xaxa:.
    Коли випадає можливість залишити дітей на бабусю (або коли вони їдуть до бабусі в гості), тоді вже є можливість згадати молоді роки... Правда я в тих роках страшенно любила дискотеки, а от чоловік мій "нетанцюючий":sad:, тому зараз ми вибираємось просто кудись затишно посидіти з друзями чи вдвох, з останніх гарних місць - "Бухара", "Старий Тифліс", "Чорний кіт", "Прага", а на першому місці в нас боулінг в Мі100:y::y::y: (признаюсь, що граю я :n:, але зате весело), також любимо в кіно сходити, правда останній раз ще були як на "Любовь-морковь-2". Щодо коліжанок, то маю їх багатенько, намагаюсь нікого не забувати, але найчастіше вони приходять до мене додому посидіти, а от коли малі в моєї мами, то тут ми вже без проблем здибаємось в будь-якому місці після робочого дня і ля-ля-ля... то того часу поки чоловік не нагадає, що додому пора (годинка 10-11).
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    ну та власне, для чого відкривати тему з тим самим змістом;)
     
  16. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Сяня,ну то зверніться до модератора і обєднайте тему "мандри"з даною темою щоб такого змісту питання більше не виникали!!!!!!
     
  17. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    ой, Злючко, вибачте за наїзди! Я не побачила що це вже друга сторінка, думала ви відкрили тему!!!!А цієї теми я й не бачила!!!!:no::no::no::no::no:
    ще раз прошу пробачення!:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    :xaxa:Все ок!
     
  19. луіза

    луіза Well-Known Member

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    А я вишиваю.А ше дуже люблю поспати)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як Ви проводите своє дозвiлля

    Мені видається, що ця тема трохи інша, ніж та, з якою пропонують об'єднати, тому вирок - жити! ;)
     
    • Подобається Подобається x 2