Як вибираємо авто?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Імель, 7 Серпень 2009.

  1. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Та от в мене теж сумніви чи там все чисто і в тему про лохотрон я теж з тим питанням звернулась

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Лохотрон 100%. В нас знайомий так ні транспорту і грошей позбувся.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    @MakarOnka, я чула про таку схему розводу . Вже навіть завели декілька кримінальних справ, але "бізнес" далі спроцвітає. Не ведіться на таке.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Дякую, дівчата, халявний сир тільки в мишоловці. Дівчата, ще таке спитаю, яке краще авто - з салону чи вже обкатане ( до 50 тис. км.) крім того що воно дешевше ?

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Мені теж так виглядає.
    Розкажу за наш досвід. Ми шукали дуже довго. Дивилися по характеристиках, пробігу, стану і особливо по особі, яка продає. Якщо багато підозрілих оголошень, відкидали одразу. Далі територіальна межа. Ми були готові їхати в іншу область, але не в східну Україну. Розглядали західні області, київську, хмельницьку, житомирську. Одразу відкинули Рівне. Чисто суб'єктивно, через велику к-сть підозрілих оголошень. Далі дзвонили. Якщо продавець уникав відповіді, відкидали. Їздили дивитися на ті машини, які знаходилися у Львові. Щоправда зробили висновки, що у Львові чомусь дорожче. Зрештою обрали машину в іншій області. На зустріч їхали з людиною, яка працює в цій сфері і розуміє всі нюанси. Бо їхали таки в іншу область і з грошима, тож було страшно. Зустріч потрібно призначати біля місцевого Мрев. Там одразу зняли і поставили на реєстрацію. Вважаю, що нам пощастило. Бо власник був першим власником, стан машини загалом відповідав описаному, процедура в Мрев пройшла швидко, бо у власника там були свої знайомі.
    Якщо будете мати ще якісь питання, пишіть. Підкажу, якщо зможу. І успіхів вам у пошуках.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. octavia

    octavia Well-Known Member

    Плюси нового авто гарантія , чистота і запах :girl_haha: мінус ціна , дорожча постановка на 1 облік , обов'язково Каско. Плюсів з вживаного крім ціни ніяких. Тепер нові авто з маленькими моторами наприклад 1,4 турбо мають моторесурс 120 тис і все повна капіталка за тисячі у.о . Треба дивитись конкретну машину б/в , який стан яка модель , пробіг то всього лиш цифри на моніторі , які легко скоригувати . Бувають випадки , що продають майже нове авто по хорошій ціні (терміново потрібні гроші ). Часто продають авто , яке дійсно має малий пробіг ( бо стояло побите довгий час , відремонтували і продають) . Мене наприклад тривожить чому продають авто якому 1 рік , можливо є проблеми , надоїло їздити на сервіс ремонтувати . Більшість власників нових авто не продають машину перші 3 роки , бо є гарантія з машиною як правило не має проблем , не встигла надоїти модель. І ще яку марку авто розглядаєте ? Кожна машина має свої нюанси "німці , французи , япошки , корейці " і тд .
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Не ведіться, то скоріш за все лохотрон. Краще під'їдьте на Рік авто. Вони на Південному є. В них б/в машини теж можна по всій Україні шукати. Навіть можна замовити, щоб з-за кордону пригнали. З іншої області самі пригнати можуть, або можна поїхати і на місці подивитись машину і одразу переоформити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Звичайно, що з салону краще, бо за 50 тис. можна ТАКЕ з машиною начудити. Хіба брати в знайомої людини. Ну і врахуйте те, що не завжди (далеко не завжди) заявлені 50 тис., то далеко не 50 тис. реальних.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Та теж чула, що наші "умільці" кілометри скручують на раз, тому і б/у теж ризиковано брати, особливо якщо ніколи з тим справи не мали. Ох, головна біль лише, а не вибір

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
  10. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    А чи варто зараз купувати авто? З 1 серпня має вступити в дію закон про зменшення акцизів на б/в авто, можливо, варто трошки почекати..Це якщо не плануєте покупку нового авто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Обов'язково Каско у випадку, якщо Вам потрібна гарантія. А оскільки гарантія діє лише на термін, який авто гарно проходить і без гарантії, то можна лише забрати машину з салону і обслуговуватись там, де душа бажає. Маю девкілька знайномих, які так і роблять. І жодному з них гарантія так і не пригодилась. Їздять рівно 100тис. чи 3 роки і продають. І якраз тоді вилазять всі нюанси.
    Я за нову машину руками і ногами, якщо є можливість, звичайно.
    Зі свого досвіду скажу, що з салону, воно безпроблемно, зазвичай. А б/у- це рулетка.
    Було в мене одна машина з салону і три автівки б/у, дві, свіжопригнані добре ходили, а те, що купила у Львові-хай Бог милує, лише намучилась і грошей викинула тьма!
    Зараз катаюсь на б/у пригнаній, але це швидше трактор :girl_crazy:
    Дуже хочу нову машину з салону, бо пам'ятаю, як то було файно і безпроблемно. Тому чекаю саме на такий варіант і не шукаю нічого іншого.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)


    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
    Шукаємо " фрунцуза " рено докер, дизель 1,5
     
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я сама попалась на "скручене авто", обірвало ремінь і я попала в 1,5 тис. $ :girl_sad:, а потім стійки, і ше повно всього, не хочу навіть згадувати, так зле стає.
    Віддала за копійки перекупщику.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Коротше треба слухати маму і вас дівчата і купувати нове, а не економити, бо потім в ще більше можна влетіти.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. octavia

    octavia Well-Known Member

    На жаль не завжди авто на гарантії їздить без проблем . Ми міняли щось по ходовій на Шкоді ,не пам'ятаю що , В Мікрі теж , щось по ходовій міняли , в мене чоловік багато років працював на сервісі і йому не розкажеш , що так має бути , бо знає нормативи . Раз платили за ТО то прошу виконувати свої зобов'язання. Ну і Каско на нове авто , потрібна річ якщо воно хорошої марки . Хіба то Фіат , Сітроен або Чері на які ніхто не" позариться."
     
  16. octavia

    octavia Well-Known Member

    В комерційному авто на пробіг взагалі увагу не треба звертати , бо вони наїжджають дуже багато км , і тут не розкажеш що бабця в церкву тільки їздила . Взагалі мотори в Рено хороші ходять довго , не мають великої к-сті наворотів для економії палива , всього лиш 90 коней . Проблема пригнаних з-за кордону дизельних авто така що на нашій "солярі" вони зразу "здихають ".
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Зразу, то коли? Бо мій Берлінго вже 2 роки служить, міняла лише розхідники, стійку стабілізатора і тормозні колодки.
    --- дописи об"єднано, 17 Липень 2016 ---
    Ну мій досвід протилежний і я в майбутньому не планую переплачувати за гарантію. Кожному своє. А КАСКО вигідно мати не тільки на дорогі авто, я й Сітроен свій страхую, навіть, якщо на нього ніхто не позариться :), то принаймі мені не страшно, що мене хтось чи я кого зачеплю. Страхую всі свої автомобілі по КАСКО вже 10 років. Всяке бувало і завжди платили.
     
    Останнє редагування: 17 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Відколи то на нові авто КАСКО стало обов'язковим, якщо береш "не вкредит"? Бо ми 5 років тому купували свою і такого не було. Правда КАСКО оформляли самі, і як потім показав досвід добре, що його мали:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ну є також страхування типу від викрадення і тп.
     
  20. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Можна детальніше про те, як саме купляли машину не у Львівській обл?
    Доречі, по тій марці, що ми вибрали, теж у Львові ціни завищені.