Які у вас стелі?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 22 Грудень 2010.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Різні теми маємо.
    Цієї бракує.
    Нє?
    У мене біла стеля, крейда, 10 років без ремонту, 265 см.
    (показувати не буду, щоб уяву подражнити)
     
  2. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    то вже пора його починати! :girl_in_dreams:
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    А в мене стелі. біля 4 м, Мальовані Снєжною, перемальовуються регулярно завдяки сусідам, які нас традиційно перед святами заливають. :girl_mad: Цього року знову залили.
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Тю...
    Давно почав. Років 5 тому.
    Завершити б...
    Я ж для того гілку і завів, щоб надивитися на чужі стелі.
     
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    А в мене стеля висотою понад 3 метри, біла (гіпсокартон), 2 роки після ремонту.
    Romko видів, може підтвердити.:girl_cool:
     
  6. Nuson

    Nuson New Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    О, і мені така темка подобається. В мене вдома на стелі "хвилі" (то такі майстри були модні, зробили гірше, ніж було до ремонту). Хотілось би подивитись, які стелі в Вас, може би собі, все-ж-таки, переробила!
     
  7. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    А ми щойно, на днях, завершили ремонт стелі в кімнаті. Можу поділитися
    Стара стеля була крейдова, з тріщинами і крива, різниця біля 20 см між двома сторонами, заокруглена до стіни... Як то колись радянські майстри робили...
    Був варіант просто прикрутити гіпсокартон до стелі, але через велику кривизну не змогли.
    Тому зробили підвісну - гіпсокартон, прикручений до каркасу. В Школах ремонту це все так швидко робиться, а в реалі значно довше.
    Спочатку зробили виміри, купили водяний рівень. Каркас чоловік прикручував біля тижня (працював після роботи). Далі прикрутив гіпсокартон до каркасу, тут була потрібна вже допомога всієї родини тримати плити, щоб не розламались. А далі шпаклювання швів ї їх шкурення, і фарбування. Цей етап виконувала я сама :girl_curtsey:, перед роботою, після, в суботу. Намучилась, важко, зате накачала м'язів... :connie_pull-pigtail Стіни фарбувати значно легше.
    Результат радує, стеля рівненька, а ще декоративний профіль приклеїмо - буде взагалі гарно!
    Які Ви хвильки маєте на увазі? В нас невеличкі хвильки є, при певному освітленні, там де стик шпаклівки і стелі, хоя я шкурила не одну годину... Але якщо порівняти із роботою майстрів, які робили нам стелю в кухні, в професіоналів також є ті хвильки..
     
    Останнє редагування: 22 Грудень 2010
  8. Nuson

    Nuson New Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Ви показуйте, показуйте!!!
     
  9. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    От ми на днях доробимо - покажемо. :girl_flirt: Простенько і зі смаком. :girl_flirt:
     
  10. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Нам все це саме робили майстри. Тільки набагато швидше.
     
  11. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    яка знайома ситуація :girl_cray: також з того ремонту вилізти не можемо.
    а стелі в нас в двох кімнатах підвісні гіпсокартонові, решта звичайні, мальовані садоліном. В ванні та туалеті- підшиті вагонкою. на кухні 2-рівнева (гіпсокартонові накладки по 2-х краях- рожеві, середина біла)
     
  12. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Фактично всюди підвісна гіпсокартонова біла, висота 3 метри певно. В частині великої кімнати - натяжна чорна. :)
     
  13. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    а ми сімейно крутили- татко, мамця і я :girl_claping:
     
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Ми би також швидко зробили, якби працювали не по вечорах, після основної роботи.
    Також хотіли майстрів запросити, і не мучитись, а мені воно треба самій робити, але це було в 2 рази дорожче...
     
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Ну це точно не про мене!
     
  16. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    Заінтригували, а фото у вас є?


    Цікаво було б подивитись. В нас звичайна рівна.

    ---------- Додано в 16:03 ---------- Попередній допис був написаний в 16:01 ----------

    Молодці! А в нас шуруповерт був із спецінструментів, а найбільше не вистарчало тих штуковин, по яких майстри ганяють по під стелею. Бо носити драбину було важко, що пару метрів переставляти.
     
  17. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

    о, то моя слабість, беру в руки і зразу щось прикрутити хочеться! розкопаю фотоапарат в своїх ремонтних завалах- то зразу виставлю фото

    ---------- Додано в 16:27 ---------- Попередній допис був написаний в 16:25 ----------

    ми також з драбинами носилися, тато якось навчився не злазячи з нею ходити :girl_haha:
     
  18. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

     
  19. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?

     
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Які у вас стелі?