Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Ума, 5 Березень 2007.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Вирішила організувати гілку для того, щоб кожна господиня могла поділитися власним досвідом. Час від часу в мене виникає проблема, який порошок краще обрати, чи який засіб для миття посуду/підлоги, чи яким ополіскувачем користуватися і тп. Думаю, що кожна жінка вже має якісь улюблені товари з цієї сфери і віддає перевагу саме їм через певні їхні достоїнства :)
    Поділіться досвідом :)


    Мені зараз актуальною стала проблема, яким дитячим порошком користуватися... на вихідних була в магазині і бачила всього-на-всього два порошки - карапуз і бебе. Є якісь альтернативи цьому? або що з них краще? а то я так розумію, що перед тим, як одягнути малечу, треба нові речі попрати... чи це можна зробити дорослим порошком?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Для малого користуємося Карапузом без домішок, хоча перші півроку прали все руцями дитячим милом, не було достатньо прання для машини: ) Якщо речі нові, то достатньо тільки пропрасувати добре. А дорослим порошком прати я б не радила, страшна хімія.
     
  3. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Ми також користувались Карапузом та дитячим милом. Встигне ще дитина набратися хімії за своє життя, хай хоч у дитинстві має все без шкідливих речовин.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    через свою лінь прала всі дитячі речі з дитячим порошком в машинці. Речі за деякий час ставали просто жахливими, порошки різні були і Карапуз був. Тому перейшли на старий метод - все з милом.
    Зараз, коли мала підросла, я перу звичайним порошком - речі всі біленькі і чистенькі.
    В пологовому, до речі, є внизу міні магазинчик з дитячим одягом. Кілька бодіків там купили для доці, і відразу там попрасували з двох боків і все.

    Ще радять дитячі речі пропарювати, щоб шви ставали мякішими...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    А ще в машинці є сенсор чистої води. Всі дитячі речі полоче дуже довго:)
     
  6. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    А ми купували якесь дуже витончене біле господарче мило ("Дельфін", здається, звалося) і терли його на грубій терці (я придумала :)). І потім отими мильними стружками перші пів року користувалися як порошком для прання і виварювання. Чи дитячим милом.
    А пізніш в активаторній машині (автомату тоді не було) з порошком "Алёнка" прала, мені чомусь він більше подобався ніж "Карапуз" (а, може, просто дешевший був? - забула вже :) ).
    Шампунь диятчий з першої мініатюрної пляшечки (для напів-лисенької голівки) і дотепер (волосся по пояс, гребінця не загониш) завжди купую німецький Bubbhen (соррі якщо неправильно написала, я німецької не знаю :) ). Супер-шампунька!!! Оце спробувала нещодавно "Кря-кря" - і бачу що лупа де-не-де з'явилася.. :sad:
    Нічого дивного, до гарного звикаєш швидко, відвикнути важко..:rolleyes:
     
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Менi напевно буде не актуально сюди дописувати, може у нас рiзнi товари. Але тут теж рекламують дитячi рiдкi миючi засоби. Або я ще вичитала що можна вживати дорослий миючий засiб але без запаху наприклад TIDE unscented.
    Щодо шампуньок iтд, я довiряю Johnson&Johnson, вiн тут i не дорогий, i менi подобається. А ще популярний продукт є Aveno, але спецiальна серiя для дiтей.
     
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    А я все що купила випрала в машині при 90 градусах без нічого, їоча дитячим порошком теж припаслася. Покрутила його в руках і передумала
     
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Я просто не впевнена, що в дитячих порошках відсутня хімія...

    а руками я прати точно не буду - в мене руки з нашою львівською водою і теперішньою хімією не дружать :sad: Я навіть посуд не мию, машинку купила.. хіба свекруха чи мама прати дитячі речі будуть :):):) Але тратити стільки часу на ручне прання...

    колись був сайт на якому були "незалежні" дослідження різних товарів і там були тести різних порошків, нажаль, тепер сайт не працює :sad:
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    І в мене машина посуд миє, але я не впевнена що весь порошок вимивається. Хоча так само при ручному митті чи ми ретельно зммиваємо все мило?

    Ради малечі я вже й руками можу попрати :) Вода в нас фільтрується при вході - поставили фільтр.
     
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    так в мене, якщо я руки мию чи купаюся - то все ок ;) І хоч стоїть фільтр в хаті, але коли перу вручну (маю деякі речі, які боюсь зіпсути в машинці), то потім дуже шкіра на руках суха і жодні креми не допомагають - хіба тимчасово. Неприємне таке відчуття :sad:

    Зоряно, а якими Ви засобами для посудомийки користуєтесь?
     
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    3 засоби, всі SOMAT - Порошок, пом"якшувач і ополіскувач.

    А ви?
     
  13. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Дівчата, а що, у вас "Tide" не популярний?:confused:
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Також Сомат :) Просто я дуже консервативна в тому плані - і якщо мені щось підійшло, то я нічого не міняю... а от думаю, може і інші є якісні і не гірші, а то я крім Сомату ніц і не пробувала. Єдине, що з-за кордону привожу собі час від часу засоби для чистки машинки, такі з завоскованою пробкою - псіля неї машинка як нова. в нас я таких не бачила.. або не там дивлюся :)
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Тайду поки у нас нема. Ринок малоосвоєний, засоби до машини пересічна людина собі дозволити не може, порошок один тільки коштує коло 80 гривень здається. Та й 95% ( а може й більше) користуються всім давно відомоб машиною - руками :)

    Ми мамі машину купили ще в січні, так вона ше досі не підключена, аргументи дуже вагомі - от зроблю ремонт, купоб нову кухню, тоді підключимо :)
     
  16. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Як немає у вас Тайду? :confused: Ми ще у 1995-98 тайдом прали. Оранжева коробка з синiми буквами.
     
  17. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    А у нас в серпні супермаркет розпродувався і я випадково по хорошій ціні накупила собі ось цей вид Тайду:

    [​IMG]


    Скажу вам, що дуже задоволена. ;)
     
  18. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Карапуз користувалися один раз. Чому? Дуже просто. Він у воді практично не розчиняється. Крупинки треба потім довго з одежі виймати. Такий ось досвід смішний.
     
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    Немає тайду до миття посуду, решта є.
     
  20. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Якими миючими засобами Ви користуєтесь?

    А я час від часу виварювала пелюшки, бо ставали ну такого вже сірого кольору.. Так ось, Мих правий - виварювати у дитячому порошку означало зіпсути все тими крупинками.. і то так причепляться, що не виполощеш. Тому в перші пів року виварювали у мильному розчині, коли вже надто "сіріли", а пізніше - в Ariel. Ariel найкраще відбілює, навіть за Tide як на моє враження.