Є ідея, нема компанії!

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем New look, 10 Квітень 2012.

  1. New look

    New look Well-Known Member

    Не раз так було в мене, що маю ідею чи кудись поїхати, чи сходити... просто провести гарно відпочинок, але не знаходилось компанії для того. Одна подружка таке не любить,друга занята, третя ....іт.д.
    У вас таке буває? Як ви з такого положення виходите?
    Зараз скоро літо і в мене знову в голові крутиться маса ідей, але як завжди напевне не знайдеться компанії.
    Що робити?
     
  2. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

     
  3. KoshAnja

    KoshAnja New Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    думаю варто ділитись тут - може якраз знайдуться компаньйони на усі ваші ідеї ;):girl_tender:
     
  4. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Я от якраз також подумала про це. Можна скласти типу план всього дійства, розрахувати приблизні витрати для людини і пропонувати. Наприклад як потепліє я б хотіла поїхати на кілька днів (а можна і на 2 днів вихідних) в якісь замки.Соромно мені, що я досі не була ні в одному замку на заході тут.:girl_blush2: Ще на пророду інколи нема компанії.
     
  5. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    а поїхати самій? в дорозі можна познайомитись з цікавими людьми! А коли їдеш з компанією, то менше з іншими людьми спілкуєшся. Крім того є багато фірм, де є цілком прийнятні тури по Замках, чи на фестивалі всякі - вина і тд. Вони ж набирають групу людей.
     
  6. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Мені колись так довелось самій їхати на екскурсію в Польщу, бо в подружки не вийшло, а вже всі документи підготувала. Це була супер-поїздка! В автобусі посадили до молоді, разом гуляли у вільний від ексурсій час. Ми так здружилися - досі дружимо, тепер сім'ями!
     
  7. Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    У соло-відпочинку теж купа "плюсів":
    - не потрібно підлаштовуватись під забаганки та настрої супутників;
    - під ваші особисті "захцянки" теж не треба нікому підлаштовуватись;
    - є більша нагода для нових приємних знайомств;
    - а можна і не шукати знайомств, а навпаки заглибитись у свої власні спогади і роздуми; привести в порядок думки..

    Я так минулого року в Туреччині відпочивала. Ну що сказати - супер! Це було для мене цікаво і корисно. Істинно відпочинок для тіла і душі :girl_wink:
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Я їздила колись відпочивати сама в Крим. В чоловіка не виходило з відпусткою, з подругами, чесно кажучи, не хотілося, то я й чкурнула сама.
    Ну, що можу сказати супер-супер-супер. Сама собі я створила гідну компанію і провела дуже гарний, активний відпочинок. Вставала коли хотіла, тобто в 5-і ранку)) і так мені було добре, бігла на пляж, в обід екскурсії, потім знову на пляж, ну, єдине що нічною Ялтою не гуляла, але це не важливо, зато навчилась лягати спати в 21-22 год, щоб в 5-і ранку знову піти до моря зустріти як встає сонечко.
    Правду кажучи скучала я трохи за чоловіком, але зате яка потім була зустріч. Мммм...:girl_in_love:
     
  9. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Наприклад, на травневі свята до Кам"янця-Подільського?:) Як вам? (Я саме розвідую цю тему в одній фірмі)
     
  10. purse

    purse Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    От я так само дуже хотіла в Прагу в травні почала збиратися, коханий не може, одній подрузі відпустку не підписали, почала збиратися з іншою в неї теж халепа.....і так вже 2-а тижні...так хочу але вже напевно приїхала:girl_cray:, а сама не хочу

    ---------- Додано в 22:26 ---------- Попередній допис був написаний в 22:24 ----------

    це прикольно напишете потім відгук, як було і де зупинялися)))
     
  11. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    приїжджайте до мене на шашлики...
     
  12. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Коли мені кудись дуже хочеться, але не знаходиться компанії, я, як правило, вирушаю туди сама.
    Перші кілька разів було якось незвично і незручно, якщо чесно.
    Але зараз від такого відпочинку іноді справді кайфую.
     
  13. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    О, Ви так не пишіть, бо така компанія може зібратися, що і сусідського подвір"я докупи не вистарчить.:girl_wink:
     
  14. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Поки в Кам,янець-Подільський чи іншу поїздку так просто чкурнути не можу (треба справи всі зпланувати), а от на дискотеку мене сьогодні цілий день тягне ...хтось ходить сам на дискотеки? Я лише в Метро бувала, мені подригатись в залі р-н-б хватало по повній.Чи може хтось також не має компанії?:girl_flag_of_truce:
     
  15. Veranda

    Veranda Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Шукаю компаньйонку для "прогулянки по магазинах". Якось всі знайомі і друзі зараз перенавантажені. Якщо комусь приблизно мого віку (мені 20, не хочу нікого образити, просто , що не було дискомфортно:shy:) приглянеться моя пропозиція, то на вихідні чи на наступний иждень можна здибатися.:girl_yes2:
     
  16. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    А я то думаю, де це я писала про Кам"янець-Подільський...:girl_blush2:
    Ми вже записались в тур. Ще тут продублюю лінка :)
     
  17. Carrie

    Carrie Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    як зберетесь по замках Львівщини, беріть мене з собою. Мені дуже подобаються такі поїздки, але серед знайомих ніхто не хоче їхати, кажуть ще в школі ті екскурсії дістали. Я б із задоволення поїхала і в Ужгород на цвітіння сакури...
     
  18. resnichka

    resnichka New Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Ооо... як я гарно попала.. в мене також бувають такі ситуації, якщо хто-небудь показав би мені Львів - я б була дуже вдячна і дискотеки теж люблю, клуби люблю, але у Львові поки нічого не знаю, а так хочеться....:girl_flirt: Мешкаю у центрі міста і буду дуже вдячна якщо хтось захоче зі мною ну хоча б у кіно піти...
     
  19. gaby

    gaby Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Яка хороша тема, у мене зараз відпустка - довга, аж до кінця літа, а всі друзі або по роботах, або кудись роз"їхалися і часто буває, що хоч кудись би пішов, погуляв і нема з ким))). Тепер знатиму, де компанію шукати.
     
  20. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Є ідея, нема компанії!

    Дівчата пропоную зібратись компанією і піти на боулінг.
    Будь-які пропозиції приймаються охоче))
    Літо трохи пройшло вже і на природу особливо вже не вийдеш в дощ.Сидіти в хаті надоїло. І ще можливо хтось є любитель театрів тут?:girl_blush2: