Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Mirik, 26 Червень 2010.

  1. Mirik

    Mirik New Member

    Хто що думає з цього приводу.Це талани священника чи спосіб заробітку ?
     
    • Креативно Креативно x 1
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    А більш конкретно? Як можна думати про те, про що ніколи не чув?
     
  3. Mirik

    Mirik New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Говорять , що священник в цій капличці виганяє з людини злих духів.Там є чаша в неї людна дивиться, птім священник і каже чи вам пороблено і т.д.Вот і виникає думка чи це насправді так чи це спосіб заробітку.Може хтось щось чув чи з цим стикався.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Без дозволу Церкви священик таким займатися не може. Якщо дозволу нема, а таким займається, значить спосіб заробітку.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Я не знаю, розповім лише випадок знайомої: коли одна людина ( з незовсім хорошою енергетикою і відповідними справами), її співробітниця - не взлюбила, почала робити "капості". Це тривало довший період часу, у знайомої почалися негаразди на усіх фронтах.Знайома просто пішла до тієї церкви, і коли священник проносив чашу, задала одне запитання: "Що робити?".Відповідь була коротка: "доведеться піти" ( про те, що "пороблено" чи т.п. не говорилося, священник узагалі був не у курсі справ.Їх спілкування зводилося лише до цих двох фраз). Вона довго вагалася, але врешті звільнилася. Як не дивно, все налагодилося практично одразу.
     
  6. KNadya

    KNadya New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Я можу розказати більше. У моєї подруги в сусідки раптово почало трусити всім тілом, спочатку менше, поступово наростало. Сусідку бачила і справді щохвилини то рука, то нога і т.п. Знаю, що до яких лікарів не ходила не допомагало, почала їздити в ту Солонку. Довго туди їздила. Роки 2 а то й більше. Сказали, що їй хтось поробив, вже подробиць не пам"ятаю. З подругою мало зараз спілкуюсь, але знаю що та дівчина вже вийшла заміж, хоча довго ні з ким не зустрічалась через свою хворобу. Може щось у цьому і є.
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Не всі виганяють духів Христовим Ім'ям. З тим треба вважати...
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Точно!
    І з дублюванням тем - аналогічно.
    Нє?
     
  9. Sabrina

    Sabrina New Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Можливо хтось знає,в які ще дні,окрім суботи, можна приїхати до цього священника?
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    А як можна перевірити?
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Зателефонуйте на Телефон Довіри УГКЦ, або напряму у Службу Безпеки УГКЦ.
     
  12. Vona

    Vona Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Мені здається, що цей священик відправляє не в УГКЦ, а в Автокефальній церкві.
     
  13. Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    так це правословна церква
     
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Служба Безпеки знає все! Не сумнівайтеся... :D:D:D
     
  15. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

     
  16. Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Я років 3 тому була в цій церкві, коли священник виганяв злих духів з людей. Видовище не для слабонєрвних. Перших 20 хвилин я навіть поворохнутися не могла. Так зіграти не можливо, коли досить маленьку жіночку тримає 8 мужиків-велитнів і втримати не може, вона кричить, вижчить нелюдським голосом, багато хто страшно матюкається, хрюкає, поти з них течуть страшні.
    Ті люди в яких сидить нечиста сила не можуть підійти до тієї чаші, вони починають підходити і все падають, деруться, ними починає трусити. Прада то залежить від сили тої нечистої сили, я бачила, що деякі люди підходили, дивилися в ту чашу, ними пару раз тріпнуло, священник над ними вичитав молитви і пішли собі далі, а деякі довго, навіть не за один сеанс того дівтька позбуваються.

    ---------- Додано в 22:54 ---------- Попередній допис був написаний в 22:50 ----------

    Колись натрапила на статтю про це, так це має офіційну назву - екзорцизм і офіційно визнається церквою, правда священників, які володіють таким даром небагато. Їх у світі найбільше серед православних, серед греко-католиків мало, а от серед римо-католиків взагалі немає
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Підлога мокра була? Дротів оголених не стирчало ніде?
     
  18. Vona

    Vona Member

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    Практики які використовує цей отець, не є надбанням Церкви, вони не є записані, в церковних канонах, не є екзорцизмом чи молитвами на оздоровлення. З достовірних джерел знаю що цей отець колись мав парафію в селі Розлуч Турківського району, і з його слів цих практик він навчився в місцевої бабусі. Тож будуте обережні.

    Це не правда, екзорцисти є і серед римо-католиків, є і багато греко-католиків. Незнаю звідки Ви взяли такі дані?
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    По-перше дозвіл Церкви. Якщо людина не має дозволу, подивитися на реакцію, коли спитати про нього.
    По-друге, по плодах. Не завжди успішність якоїсь людини є показником того, що то Іменем Христа духів вигнали. Міг і диявол таким чином "заарканити". Треба дивитися, чи лишилася людина з Богом, чи стала цілковито залежною від матеріяльних речей, людей, тощо.
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Каплиця Різдва Пресвятої Богородиці с.Солонка

    це ви самі собі придумали таке? бо православні самі правильні чи як?