Кава чи хербата? :)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем ~KOLOBOK~, 28 Вересень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. ~KOLOBOK~

    ~KOLOBOK~ Guest

    От не було такої ше теми в нас(надiюсь)тому тема власне наступна: яким з цих напиткiм надаєте первагу, все таки кава чи чай? Магазиннi,рiднi, iмпортовi чи свої власнi "бренди"(рецепти приготування).
     
  2. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    джерба мате.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    Кава,тільки кава!Якщо зранку не вип"ю кави,то день коту під хвіст.Люблю "Чібо",але п"ю і "Максвела".Заварюю без лишніх викрутасів:звичайна турка на 200 г,2-3 ложки кави і на газ.І без цукру
    Є чудова львівська приказка"Не мішайте каву з цукром,горілку з водою,а кохання з одруженням".:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. ~KOLOBOK~

    ~KOLOBOK~ Guest

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    Маєте власну рецептуру, чи покладаєтеся на магазинне. ;)
     
  5. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    Коли був час,то сам молов зерна,а тепер все-таки перейшов на магазинну.Головне - результат "наліцо".Кава для мене,як бензина,бігаю по-роботі(робота бігаюча),трохи втомився,забіг на каву,і знову повний сил.:)
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    У стародавній передачі "Вокруг Смеха" С.Альтов(?) читав монолог прибиральниці зі Спілки Письменників. Та скаржилась, що кожен намагається залишити свій слід в літературі. ТАК наслідять, шо цілий день вілмивала.
    ТАК і ця тема: роззуйте очка, є про каву в нашій Кав'ярні (і прошу не задурювати чайочками, не влаштовувати антикавових шабашів) чудові теми про Каву.
    Албанські напої в Кав'ярні не подаються!:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    Віноват,ісправлюсь...
    Але,кава то для мене животрепещуще!

    Дійсно є така тема.Але несправедливо забута...:cowboy:
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    От і пишіть, піднімайте "несправедливо забуті" теми, замість албанських сурогатів. :)
     
  9. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    В основном, чай. . Чаек покупаю в магазинчике на Туган-Барановского и в Сонцевире на Галицкой недавно неплохой отдел открыли. Люблю сорт "Клеопатра" но не часто, а то приедается. Каждодневный сорт чай - Гринфилд (оранжевый)
    Когда едем в саунку делаю обязательно чай собственного производства:
    Гринфилд+мята+мелисса+ромашка+натуральный мед, можно еще коньячку или вина по вкусу.
    Не люблю "Липтон" - чистой воды отрава, полная химия.
    По кофе. Лучший кофе однозначно - "Свит кавы" на Катедральной. там изредка пью и покупаю для жены. Любимый сорт - "Ирландский виски" (Зерна перед обжаркой вымачиваются неделю в виски). В основном пью "латэ"
     
  10. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    Я фанат і того, і іншого.
    Якщо кава власного приготування, то переважно зі "Світу кави", зрідка - з "Галки", міцна, запарена, без цукру, якщо є час і натхнення - можна з корицею, шоколадом або імбирем, з цедрою апельсина або лимона.

    Чай - в основному купую ваговий в "Світі чаю" на Горбачевського, щодо сортів - зелений з жасмином, всі види сенчі, 1001 ніч, тірамісу, або листковий чи пакетований Greenfield (в них є смачнющий зимовий чай вже забула з чим, але дуже файно п'ється взимку).
     
  11. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    Кава - це супер, смакую вже тиждень Несквіко шоколадним, смачно...
    ЗІ : доречі у великих кількостях кака вимиває кальцій...
     
  12. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    ?!!!:eek:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    Кавка!Тіки кавка!Чай можу пити,але як немає кави!
    Зранку п"ю файну міцну каву.То обов"язково,бо інакше цілий день буду як побита.П"ю файну львівську каву яку робить моя мама-вона велика шанувальниця кави.Вмію навіть її варити.Переважно п"ю парену каву.Люблю різні сорти до купи,а потім змелену.Це переважно "Віденська".Це може бути Колумбія,Ліма і трошки якоїсь ароматизованої-ірландський крем,наприклад,чи баварський шоколад.Дуже смачна виходить і пахуча.Менше люблю робусті,хоча в ній шось є.
    Люблю каву з львівською чеколядою чи круасачиками чи еклерками.Деколи п"ю каву з коньяком чи лікером.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    Коли звільнився з армії в 87 то першим ділом вийшовши з поїзда поїхав до кавярні, випив кави з турочки, потім ще одну зі Старим Т алліном і тільки тоді додому.Тобто тоді я зрозумів після кави що справді вже дома
     
  15. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    Кава тільки з сигаретою.Без сигарети смак не той.Тільки нікому не раджу починати курити.то дійсно зараза...:no:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    А я якраз йду на каву з цигаркою...
    Та і без цигарки нормальний смак!То неправда!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    Кава і коняк це зупер, але мені подобається шоб того добра було порівну...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    Нє,я більше каву люблю.Коньяку має бути трохи.Так як і лікеру-трохи.Тоді то вже буде не кава(!) з коньяком,а кава і коньяк
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    А я чай люблю, з бергамотом! З цитриною, але без цукєру. А в кави запах люблю і вигляд, а пити не можу...
     
  20. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Кафа альбо хербата? :)

    Хто як привик...:cowboy:
     
Статус теми:
Закрита.