Казуси на кухні

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Грильяжка, 26 Грудень 2009.

  1. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Давно думала створити таку темку, адже на кухні всяке трапляється. І кумедне і не дуже. Цукор замість солі, варення замість томату..самі розумієте....Що траплялось на кухні у вас і як ви виходили з цієї ситуації?.
    Я сьогодні вже вилила підливу з грибів бо пересолила потім додала цукру, потім соєвого соусу:bad: самі розумієте...Це ще не вся історія чоловік попросив гречаників і я замість фаршу випадково:eek: додала сиру..добре що з"їв, на вечір планую Лілині картопляні скриньки аж страшно щось вичудити...
     
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    а моя бабця минулого тижня вирішила сухарик "розмякшити" у мікрохфильовці.... словом, добре, що в нас нема пожежної сигналізації і балкон на кухні, запах кілька днів стояв і то дим такий "ядрьоний" був, що всі поголовно кахукали!

    а я раз недоварила яйця (хотіла зварити на твердо), вирішила в мікрохвильовці доправити... 2 яєчка було... одне бахнуло всередині, то я швиденько відкрила мікрохвильову, стою і дивлюсь... не знаю, що я хотіла там побачити... як тут і друге бахнуло, відповідно крім печі, була в яйці і я :girl_crazy:
     
  3. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    А у нас сьогодні казус не у мене, а у чоловіка.Мені Миколай приніс хлібопічку,але бавитись з нею любить і чоловік.Сьогодні вирішив спекти хліб ,пів години відміряв точно інгридієнти,підігрівав до одної температури,потім ще раз переважував,накінець,о чудо ,усе засипав ,сів на стілець і давай розглядати увесь процес через віконечко.Сидів-сидів і каже:
    - Воно,щось так дивно замішує :girl_in_dreams:.
    І далі ,сидить і дивиться.Тут у нього задзвонив телефон і він пішов у кімнату,я дивлюсь,а лопаточка,яка замішує тісто , стоїть на столі:girl_haha:.
    Цікавий би вийшов хлібчик :girl_wink:.
    Пи.Си.Насправді,хліб вийшов дуже смачний (лопаточку ми поставили на місце) і гарний.У мене він завжди падає.Так,що мені з цим треба у вихвалялки.:girl_claping:
     
  4. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    Грильяжка, а ми часто даємо до фаршу на гречаники, котлети і пельмені сир, особливо якщо є пармеджан. Так нас сусідка, яка живе в Італії навчила. дуже смачно.
    А в мене на кухні тільки один казус. Якщо я щось готую, чи просто ставлю воду на чай і маю необережність вийти з кухні, то всьо - гаплик, треба буде драяти баняки. Тому я стараюсь з кухні не виходити, коли готую.
     
  5. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    Днями- тру малому через ситко варений гарбуз - тру, тру, тру - думаю- що ж він такий твердючий - я ж варила його - ого го скільки - а це цукати (привіт штолен :)) - на плиті два банячки, маленькі, з оранжевим ......
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Казуси на кухні

    Я так одного разу шоколад топила. Викинула разом із мисочкою... :lol: Смороду булооооо... :girl_crazy:
     
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    А я бульбу раз на штучному меді посмажила. Фе...
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Казуси на кухні

    А я недавно робила кекс на мармоляді і забула додати олію, бо чоловік мене відволік дурними балачками. Але я пересмарувала кекс сметанковим кремом і ніхто навіть не зауважив що кекс був частково гливкий, бо не вистарчало жиру.:girl_blum::girl_haha:
     
  9. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    А я одного разу забулась і кинула варити макарони в холодну воду....
     
  10. Відповідь: Казуси на кухні

    Кухня справа тонка,часом з помилки новий рецепт виходить.Ще в добрі радянські часи пекла я торт на свій день народження,крем мав бути заварний.По закону підлості молоко мені пригоріло.Оббігала пару ближніх магазинів--звурдилося(!).Ситуація безвихідна---мене чекає на обід купа людей.Беру пригорілий(трохи) заварний крем,перекладаю ним бісквіт,додаю свіжої полуниці ,везу на роботу...Ось уже 30 років традиційно на мій день народження має бути бісквіт з полуницею!!! Ще в молоді роки поставила я варити яйця і забула про них,свекруха довго сміялась і казала,що печених яєць зроду не пробувала!!!:girl_spruce_up::girl_spruce_up::girl_spruce_up:
     
  11. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    А я на ньому вареники смажила (думала , що смалець, бо також білого кольору). Щось дуже почало стріляти під кришкою, я відкриваю, а ті вареники давай всі вискакувати і запах якийсь не той. От попробувала один і зрозуміла, що не альо.....:girl_devil:
     
  12. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    А я на днях до котлеток замість муки вбухала 2-3 ложки соди!:girl_cray::girl_cray::girl_cray:Ще й посмажила, попробувала і виявила, що "ето не риба- ето стрихнин какой то!!!" Все викинула:girl_sad:
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Казуси на кухні

    А я замість крохмалю до палюшок дала соду :) Всі казали - а чого ти стільки яєць дала, так яйцями чути :girl_haha:
     
  14. olena

    olena New Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    А нам з свекрухою в мак на кутю і пампухи бабця всипала нібито цукру,а виявилось,що в склянці куди вона насипала цукор була сіль,добре що попробували,бо була б дуже "смачна" кутя.
     
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    Подружка у селі збивала в мисці масло - але засильно підкинула і воно прилипло до стелі...а потім впало, але повз миску таки....

    Я одного разу міксер на автоматі в сметану чомусь увімкнений вставляла. І з такими очима дивилась як воно по всій кухні полетіло, ніби НЛО побачила. Ото клинить)):girl_haha:

    А одного разу митку для посуду знайшла в холодильнику... Ну от чому я її туди запхала??? :girl_crazy:
     
  16. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    а в мене є така духовочка маленька, так от вона якось загорілася "ясним пламенем"....не знала що з нею робити...перша ідея була під кран з водою:girl_crazy:
    потім тато прибіг і виніс на балкон...а я вже сиділа і уявляла руїни своєї кухні....
     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Казуси на кухні

    Ой, згадала :girl_haha:

    Було раз: крутився кіт під ногами :girl_crazy: Я різала банани, шкурки складала на край столу. Одна впала, я не побачила. Відступала назад, стала котові на фіст :) Воно почало верещати, відскочило в один бік, а я в другий. Прямо на ту злощасну шкурку :girl_haha:

    Як летіла то кричала, а як впала - перестала. Бо вхопилася за скатертину і дістала на голову порцію олії з пляшки :girl_spruce_up:

    Кіт летів через двері дальше ніж бачив.
     
  18. Відповідь: Казуси на кухні

    Пекла доньці сирник на день народження,вона мала виставлятись на поліклініці,де працює.Коли сирник вже стояв в духовці,виявилось,що забула дати до тіста порошок до печива.Умовляла доньку не брати сирник.купити щось друге,але вона все-таки забрала сирник.Приходить,питаю,як там сирник,відповідає:"ПРосили перепис на тісто!":girl_spruce_up:
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Казуси на кухні

    Ото я нині щось схоже мала. Дозволила Даркові допомагати. Крем так гарно заварився, додаємо цукор-пудру. Перемішала, пробую - люди добрі, яке солодке!!! Не догледіла я десь, дали забагато. Рятувати не дуже було чим, тому додала 35% вершки і сік лимона. Вийшов крем - як пташине молоко пухкий. :girl_crazy: Тепер матиму новий перепис, якщо завтра пройде й гості не забракують. :xaxa:
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Казуси на кухні

    моя мама колись налисники смажила. потім в них паштет завернула. і ми з сестрою по гуртожитках їх чемно розвезли. дойшов до них час - я на сковорідку, підігрівати. і по кухні починає такий запах ванілі літати - огого.
    мама насмажила тих налисників для солодкого сиру - додала цукру і ванільки))) а потім забула і завернула паштет))))))
    ну шо - хлопцям пішло. я ж їсти не могла