Кімната для дитяти:)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем jozya, 4 Червень 2007.

  1. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ні, нам майстри робили ремонт
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. shelev

    shelev Member

    А ви ризикова. Я б не відважилась доручити робити ремонт тому, в кому не була б впевненна, що справиться. будь то чоловік, чи майстер.
    Ремнот не кожен день робиться, нахалтурить - вам потом кожен день на оце дивитися та його пиляти, що погано зафарбовано, мазки видно і взагалі... Так і до розлучення можна ремонт зробити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Хтось має для дітей ліжка з тканинною обшивкою? То я так на майбутнє прощупую ґрунт. Такі ті ліжка підліткові є гарненькі, мені вони затишніші, ніж дерев‘яні, але хвилює практична сторона питання. То ж певно буде все вимазуватися добряче. Чи проблема вимазування в дітей 8+ років вже не така актуальна?
     
  4. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Повністю тканинні не ризикнула брати. Але в доньки з такими «подушками», тканина знімається і переться
    A922505B-81EC-438C-9C11-044C636285D3.jpeg
    А в найменшого сина подібне, з м‘якими панелями (не знімаються), то за два роки використання (4,5-6,5 років) не забруднилися. Загалом я задоволена вибором.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я маю, брала старшому (майже 13 р), повністю тканиною обшите, велюр, такий, що миючий, не знаю, як то правильніше пояснити - там є різні категорії тканин - й брудо-водо-від тварин-стійкі :girl_crazy:. Мені все подобається, лишень колір вибрала б на тон-два світліший. Бо він в реалі, на площі ліжка виглядає темнішим, ніж на зразку в магазині. В експлуатації норм, що там малий йому вже може зробити?....
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @shelev та хто зна чи він за то візьметься. Ну і якщо вже так зовсім по-чесному, то нашому ремонту (коридор/кухня/вітальня) ще нема 5 років, а виглядає так ніби в нас стадо слонів щодня бігає. І то було зроблено майстром: гарно і дорого. Всеодно ремонт «на вічно» не робиться. Тим більше живемо ми в селі. Мені подобається американський підхід коли пара заселяється і самі там все білять. Це і романтично і зближує. Ну ясно вийде не ідеально. Але ще не факт, що майстри зроблять ідеально. А з грошима то взагалі напряг.
    Це з розряду «поговорити». До побілки ще мають бути етапи по електриці і чорнових роботах. А то надовго...
    Коротше, певно та дитяча ще рік буде в стані ремонту.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ми самі фарбували - ніяких проблем. Кольори "мішали" з готової палітри Дюфа; спочатку хотіла, щоб намішали в магазині, але в них була така політика, шо "складні" кольори виходили дорого - колорування вартувало ще раз як фарба. Тому що якщо кольору йшло навіть пару ложок - рахували весь флакон.
    Якщо стіна добре вирівняна - то грунтувати і фарбувати валиком - не бачу жодних проблем. Хіба якась важка в використанні дуже стійка до стирання латексна фарба, то там треба мати досвід. Але я чула про випадки, коли "майстри" теж не досконало фарбують, ще й гроші за те беруть.
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Так, стіна рівненька. І залишилося лише кінцеве фарбування в колір. Ну трохи ще електрику перенести, але то не по всій кімнаті довбати стіни.
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Охохо:girl_in_dreams: ми за 6 років майже безперервного ремонту зрозуміли одне золоте правило - ніякий майстер так добре не зробить, як ти сам собі зробиш. Ще просто шпаклювання і малювання стін - то ще пів біди, з тим якось жити можна...але щось складніше технологічно, в нашому випадку це побудова з нуля каміну з тепловим розгалуженням по кімнатах, утеплення мансардних кімнат, і банально покласти рівно керамограніт - це все робив чоловік сам, і вийшло ідеально. Тому я в "майстрах" дуже розчарована, хоча зараз знову прийшлось звернутись по їх допомогу в простих роботах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @olerusya о, побудова каміну то справді не проста справа. Таких спеціалістів важко знайти. До речі, хорошого сантехніка і електрика - також.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Дівчатка, хто знає де подібного кольору стільницю можна купити, може хто де бачив раніше? Screenshot_20200402-220046_Facebook.jpg
     
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Готової не бачила. Але можна замовити у столяра і покрити такого кольору маслом.
     
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я на дерево не розраховувала, але дякую, буду розглядати різні варіанти))
     
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Де є великий вибір дитячих килимів? Шукаю щось оригінальне - не тачки, не дороги, не патруль, про ікею знаю))
     
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Хто може порадити якихось майстрів надійних, які робили вам корпусні дитячі меблі? Треба зробити письмовий стіл і кілька полиць.
    І може хтось останнім часом виготовляв щось подібне, які зараз ціни приблизно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Де у Львові продаються такі ліжечка? detskaja-krovatka-domik-9.800x600w.jpg
    Хотілося б побачити його в живу перед покупкою...
     
  18. vilna

    vilna Member

    Підкажіть, будь ласка, які у вас фасади в дитячій.
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    В нас такі :) теж переживаю чи 5е буде пилюка сідати зверху, тому час від 20200819_160513.jpg часу її здуваю:)
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @olerusya а то в вас знизу шухляда на білизну чи додаткове спальне місце?