Комбайни

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем OlgaSoroka, 9 Липень 2012.

  1. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Прошу зголоситись,у кого є комбайн Braun K700 .Які у Вас від нього враження? які ножі входять у комплект(для якої нарізки та чи є нормальні терки для дерунчиків).Чи можна мити в посудомийці?
    Дякую!
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Комбайни

    в мене. в блендері 1 ніж
    в великій чаші -3 терки, 1 ніж, тістомішалка, насадка для білків, соковижималка, насадка для картоплі-фрі. терка для дерунів -нормальна.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Mypaxa

    Mypaxa New Member

    Відповідь: Комбайни

    І в мене такий.. вже років так 8 :) сама вдала модель
    Вже ніби і нового хочеться, але ж працює, зараза ))

    В посудомийці можна мити всі насадки і чаші ))))
     
  4. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: Комбайни

    Дякую всім!! Тоді замовляю!
     
  5. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Комбайни

    У сестри цей комбайн вже шість років, а в мене - чотири. Працює щодня, без нарікань. Звикла, люблю його. Легко ним користуватися і просто мити. Єдиний мінус - це те, що великі ножі все ж таки не дуже добре підходять для фаршу (і легко затуплюються від м'яса). Однозначно радила б :girl_wink:.
     
  6. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: Комбайни

    Дякую Вам! Читала на форумах,що на сервісі можна докупити різні насадки-можете поміняти на нові ножі(якщо то правда)
     
  7. Aelita

    Aelita Well-Known Member

    Відповідь: Комбайни

    в мене 6 років, нарікань жодних, раджу купити , справді вдала модель, потужний блендер , необхідні насадки є ( ті що Кася описала), терка для дерунів дуже добра.

    сусідка для свого такого ж купляла ніж в сервісному центрі Браун
     
  8. Yaryna Yarko

    Yaryna Yarko New Member

    Відповідь: Комбайни

    Довго про нього мріяла, а в момент покупки обрала Bosch ProfiMixx! Вже три роки разом з ним!!! Без нього життя тепер не уявляю. Хочу ще докупити соковитискач для твердих і для цитрусових!
     
  9. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Комбайни

    І у мене такий))) Вже 10 років працює майже щодня. Деякі ножі докупляла, а так ідеальна модель, у всіх друзів такий самий, всі задоволені. Якщо буде потреба брати вже новий, то виберу таку ж модель.
     
  10. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Комбайни

    І у мене такий був, зараз мамі віддала (з власної дурості зламала таку штучку з лопастями в барабані-терці). Дуже його любила: компактний, білки-бісквіти збивав просто ідеально. Ще якби трошки потужності більше мав - ціни би йому не було, а так з густішим тістом раду важко давав.
    Зараз маю МСМ Profikubixx, там вже інший тип чаші, з діркою посередині, вузька чаша-блендер також є, я у ній збиваю коктейлі і роблю майонез. Нарізає кубиками (відро олів"є за 5 хвилин), дуже гарно перетирає ножами сир на сирник, овочі тре і шинкує так само, як і попередній (до речі, дає раду навіть з хроном, треба тільки зовсім свіжий вибирати), диски однакові. Вміє робити пухкеньке картопляне пюре (навчила малу на свою голову, тепер картоплі в іншому вигляді не визнає). Ще з переваг - велика чаша - 3,9л. Тепер про недоліки: дуже бракує нормальної збивачки, з тим диском, що йде в комплекті, сильно не розженешся. Спочатку дряпав дно (це типова біда даної моделі), потім чоловік щось там з ним зробив - тепер дно не чіпає, але захоплює не весь білок, трошки на дні залишається рідкого. Знаю, що є попередня модель МСМ має сумісний вінчик, але щось ніяк до сервісу не доберуся.
     
  11. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Комбайни

     
  12. KryhiktaTin

    KryhiktaTin New Member

    Відповідь: Комбайни

    Може хтось має комбайн фірми KENWOOD? Вони дуже дорогі(той що я хочу коштує 8000грн.) читала характеристики, там є все необхідне замість практично всієї тахніки на кухні. Поділіться досвідом, чи вона вартує тих грошей?
     
  13. boshik

    boshik New Member

    Відповідь: Комбайни

    Однозначно вартує!
    Якщо Ви вже вирішили купувати такого класу техніку, то раджу ще подивитись Bosch MUM84MP1 і порівняти комплектацію з Kenwood.
    Для домашнього вжитку це може трохи і занадто, можна підібрати оптимальніші по ціні варіанти цих же виробників. У випадку ,коли каса не тисне і просто лежить душа до професійних приладів, то вони будуть милувати Ваше око не один десяток років.
     
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Комбайни

    там же ті всі додатки тре докупляти за окремі гроші
     
  15. boshik

    boshik New Member

    Відповідь: Комбайни

    Не обов'язково, в деяких моделях все необхідне є вже в комплекті.
     
  16. KryhiktaTin

    KryhiktaTin New Member

    Відповідь: Комбайни

    з комбайном за 8000 ці всі додатки йдуть в комплекті
     
  17. Altera

    Altera зачарована птуха

    Відповідь: Комбайни

    :)
    Дівчата, а скажіть, як отой Браун справляється з тістом-кремом-білками?
    Стою перед вибором комбайна , але з функціональності мені потрібна лише м"ясорубка і тістомісилка.
    Але така..ну щоб все за мене робила:)
    Хотілося спершу шось з великою металевою мискою, з так званим планетарним змішуванням , але в сумісності з м"ясорубками то зазвичай не дуже велика потужність та й купа різних інших непотрібних девайсів, які підвищують вартість та відбиратимуть місце на кухні.
    А ще хвалять дуже оцей Браун...
    То все ж - як він з тістом - на "ти"?:)
     
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Комбайни

    бісквіт збиває суперовий)) в мене ще жодного разу не виходив такий класний. якось робила тісто на піцу, але то давніше було, ніби все було ок.
    ще в цьому комбайні в комплекті є насадка для витискання соку цитрусових і звичайна соковижималка, але остання мені не дуже, сік дуже з м*якоттю виходить.
     
  19. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Комбайни

    в ньому немає м'ясорубки
    і чаша маленька - мало тіста зможе замісити
    це така моя думка, бо в мене філіпс 7775 з чашею 4,3 л
     
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Комбайни

    зовсім не погоджуюсь. Маю BOSCH MUM 4855. Користуюсь практично кожен день, по кілька раз на день. Потужності вистачає з головою. Використовую усі додатки, нічого зайвого. Так виглядає, що місця займає менше. І порівнюючи ціну, мій на розетці дешевший за Браун. А ще перевага мого теперішнього комбайну, від попереднього (мала схожий на Браун), це те, що при натиранні/подрібнювані і т.д. не тре виключати комбайн, знімати чашу, висипати, знову ставити чашу на місце. Мене то страшно нервувало. Ну і щодо тіста, тверде тісто як на вареники сумніваюсь в Брауні замішається