Кому маленького улюбленця? (віддам/візьму)

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем levandivka, 14 Березень 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для безкоштовних запитів/пропозицій, а не зоомагазину.
    Все спілкування через пп.
    Публікувати номери мобільних телефонів, адреси електронних скриньок заборонено
    Про втрату актуальності повідомляйте скаргою на допис. Повідомлення стане закресленним
     
    Останнє редагування модератором: 16 Вересень 2014
  2. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Маленька трьох колірна кішечка шукає люблячу сім'ю. Зараз їй 5 тижнів. Грайлива, охайна, не вередлива в їжі. Віддамо у добрі руки. 3-х колірні кішечки не так часто зустрічають і за прикметами приносять вдачу!
    [​IMG]
     
    • мімімі мімімі x 1
  3. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Шукаю хороших, дбайливих господарів для маленьких клубочків щастя. Їм тільки 1 тиждень, хлопчики вже заброньовані, залишились 1 чорна і 2 білі киці. Віддам у 6-8 тижнів, коли вже не будуть залежні від мами. Доставку в межах Львова гарантую. За потреби, допоможу зі стерилізацією.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     

    Вкладення:

    • 0UDmjinLU20.jpg
      0UDmjinLU20.jpg
      Розмір файлу:
      57,1 КБ
      Переглядів:
      250
    • 5BHu3SQ1zXs.jpg
      5BHu3SQ1zXs.jpg
      Розмір файлу:
      101,4 КБ
      Переглядів:
      254
    • lBPavFbLMFg.jpg
      lBPavFbLMFg.jpg
      Розмір файлу:
      107,2 КБ
      Переглядів:
      252
    • nPmRMG_FNlA.jpg
      nPmRMG_FNlA.jpg
      Розмір файлу:
      69 КБ
      Переглядів:
      254
    • мімімі мімімі x 14
  4. Anisha

    Anisha New Member

    Віддам у добрі руки ангорського декоративного кролика. За деталями пишіть в пп
     
  5. Prosto Eva

    Prosto Eva Well-Known Member

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Дві дівчинки,один (чорний-хлопчик)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 2
  6. Prosto Eva

    Prosto Eva Well-Known Member

    Ой вийшла помилка,світло-сірий котик теж виявився хлопчиком

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  7. pidlisniy

    pidlisniy New Member

    Віддам дуже красивих кошенят в добрі руки. вік 7 тижнів. є хлопчики і дівчатка персикового і сіро-білого кольору.
    подивитися можна на Комарова (При Фото00001.jpg Фото00002.jpg Фото00003.jpg Фото00004.jpg Фото00008.jpg Фото00014.jpg Фото00023.jpg Фото00024.jpg вокзальна)
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Bibysbka

    Bibysbka Member

    Віддамо в добрі руки кошенят сіреньке та біленьке- дівчатка. Котикам 2,5 місяці,навчені ходити на лоток. Добре підійдуть для проживання в особняку. Адже їхня мама дуже гарно ловить мишей та кротів і вчить цьому своїх діток. Малята грайливі,лагідні, дуже муркають ,коли їх гладять.
    Забирати в районі Ашану або за домовленістю у Львові. Пишіть,будь ласка, у пп. image-0.02.01.9569e54f3734b3c52b347a46900f66904572e8e3abb2b0350210874300ff6620-V.jpg image-0.02.01.a1206ca3b2e9dd3402015a28512d745edd5e4ae17c4c340f5bfbb63230e4d83b-V.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Візьму бабці в село цуценя.
    Вона його буде добре кормити і любити, бо живе сама.
    Собачкою щоб було невеличке, і голосно гавкав)
     
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 1
  11. Donata

    Donata Active Member

    Маленький муркотунчик шукає дім. Ходить на лоток, сам їсть, дуже компанійський і ніжний.
    Вік приблизно 6-7 тижнів, був знайдений (вибіг на кроки) у 3 тижневому віці в дуже важкому стані, вдалося врятувати і його, і його очі. Він шукав порятунку і його знайшов, тепер шукає дім.

    В себе не можу залишити, бо мої кішки недоброзичливо до нього ставляться :girl_sad:.
    Ось такий долоньково-кишеньковий хлопчик:
    стало
    IMG_20160917_171151.jpg IMG_20160921_211343.jpg IMG_20160921_205805.jpg IMG_20161001_114105.jpg IMG_20161001_134833.jpg IMG_20161002_132555.jpg IMG_20161001_120239.jpg
    було
    14224804_1288457107840109_1370512849635004565_n.jpg
     
    Останнє редагування: 2 Жовтень 2016
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 2
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Дівчатка, може хтось візьме собі таке чудо? Дуже гарненька, грайлива і здорова дівчинка. Може комусь в село треба?
    Я сама весною собі взяла дівчинку, і нема жодних проблем з нею:)
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
  13. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Можливо комусь потрібні кошенята тигрового окрасу?
    Чемні, охайні , привчені до лотка, їдять все.
    Прекрасно почувають себе як вдома, так і на вулиці. Вік 2 міс.
    Звертайтесь в пп.


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Терміново!!!
    Шукаємо сім ю для маленького кошенятка. Вік десь місяць-півтора.Чорне чорнюще, білі тільки зуби і кігті, очки сіро-зелені, надзвичайно миле, лагідне, нікого не боїться і всім довіряє. Ветеринар казала, що стать ще не видно в такому віці (?) але швидше всього дівчинка. З явилося в під їзді 4 дні тому, ніхто не забрав, ми взяли, але, на жаль, не можемо залишити в себе, маємо молодого кота, нападає на малечу, чуть не задушив(( тримаємо в різних кімнатах, але то дуже накладно, діти ще малі, не розуміють, два дні займаюся тільки котами, як треба щось зробити, мушу закривати його у ванній, ношуся з мисками, лотками....тому терміново((
    Суть лотка зрозуміло відразу, мабуть таки дівчинка) Всі потреби справляє в лоток, шукає його.
    Декілька днів ще буду спостерігати, бо люди підгодовували всім підряд, а воно ще дуже малюсіньке, має перегодований живіт.
    Їсть реально все підряд, певно голодало(( зараз даємо молочко і по чуть чуть їди
    Покупане, чистеньке, профілактику бліх/ глистів зроблю в суботу, коли дітей не буде вдома.
    Фото постараюся зробити завтра.
    Але кошеня дуже класне, розумне, дуже спритне як на свій вік, відразу зрозуміло, що до чого, де годують, де туалет, нічого не боїться, таке ласкаве, дружнє, я від нього просто в захваті, в порівнянні з нашим рижим вар ятом - це просто надзвичайне створіння!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Сусід на дачі вигодовує двох щенят (здається, дівчата). Дуже хоче подарувати їх в добрі руки. Будуть середнього росту, мама чорно-біла. Дітей я не бачила ще. Народжені в кінці літа-поч.осені. усе зі слів моєї мами. Та якби були охочі, то поїду сфоткаю навмисно, (бо коли я є на дачі-сусіда якраз нема вдома)
     
  16. Люлюся

    Люлюся Well-Known Member

    Віддам у добрі руки(у зв'язку з виїздом за кордон) нашу кицю сіамську породисту. Вік 5 років. Киця стерилізована. Є хатка для неї, та спеціальний стовпець з шнурівок.
    Можливо хтось знайде хорошого друга для сім'ї:)
    kak-najti-vzaimoponimanie-s-siamskoj-koshkoj-2_7.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Віддам 5 караколусів
    IMG_4837.JPG

    І ще одну ахатину
    IMG_3040.JPG
     
  18. Elenita

    Elenita New Member

    Вітання всім! :) Будь-ласка, прошу вашої допомоги!
    Маю на прилаштування чудових цуценят. Мати - чистокровна західно-сибірська лайка. Коротка історія: лайка прибилася до нас у вересні. Я довго шукала її власників; давала оголошення на всіх відомих сайтах, навіть реєструвалась на форумах мисливців... та все марно. Мабуть, щось сталося з власником, який вклав час і душу у виховання цієї собаки. Лайка обожнює дітей, знає машину та любить їздити в багажнику та салоні, дресирована, дуже чемна і слухняна. Так ось, поки лайка була на вулиці, вона "тічкувала", потім ми її забрали до себе (бо наш сусід вже раз вивіз/викинув її у сусідньому селі, та вона повернулась), і згодом вона народила 5 цуценят. Тато скоріш за все чорний худорлявий середнього зросту метис лабрадора, він був помічений разом з лайкою, поки вона була на вулиці. Вбивати живе створіння я не хочу, і не буду. Тому наразі виховуємо цуценят -2 кобеля та 3 дівчинки.
    Віддамо відповідальним та люблячим людям. Не на ланцюг!
    Мати західно-сибірська лайка з теми Спільнота Собачників Львова Public Group | Facebook
    Будуть середні до коліна. Народились 06.12.2016.
    Всі цуценята будут віддаватися після щеплення. Чисті гарні діти. Не на ланцюг. В подальшому гарантую оплату стерилізації та кастрації. Наразі всі живуть в теплому приміщенні в будинку. Потроху виходимо на сніг погуляти [​IMG]:)
    Два кобеля: кремово-білий Лайт (вже прилаштований) та чорний Найт (веселий, самостійний, має початкові охоронні завдатки). Три дівчинки: біла з рудими плямками Лорі (спокійна, дуже ніжна дівчинка), чорна Марсі (дуже допитлива, все їй цікаво, самостійна), та зонарного окрасу Мішель (весела, надзвичайно грайлива).
    Всі цуценята для свого віку соціалізовані, спілкуються з дорослими людьми та дітками, не дикі, веселі.
    На фото та відео (згодом додам) присутня наша собака "тітка" лабрадор [​IMG]:)
     

    Вкладення:

    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 2
  19. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Віддам в добрі руки. Це у нас вже третій приплод. ЗАЛИШИЛАСЬ ТІЛЬКИ ДІВЧИНКА!
    Моя собачка-мама (зліва на фото) метис Джека рассела, привита, з паспортом.
    Пес-тато (наш сусід:girl_haha:) породистий і дуже класний).
    5193454538c013fc89.jpg ^5D9AA03D440B4CAA2C296431859364C5F28BE4C58E98E5EB32^pimgpsh_fullsize_distr.jpg
     
    • мімімі мімімі x 1
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Шукаю домівку для кошенят. Дві руденькі і одна трьохколірна киця. На даний час їм 1 місяць. Віддаю в 2. Вже ходять на лоток.
    IMG_1860.JPG
     
    • мімімі мімімі x 3
  21. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    Привіт усім)
    Візьму кошення сивеньке( не від життя,а від природи), або тигрового окрасу( триколірне:girl_dance:).
    пишить в пп!