Конкурси для дітей. Балачка

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Liliyah Romanova, 4 Грудень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Сьогодні стартував новий конкурс - дитячого малюнка.
    Обговорення прошу проводити тут. Також, якщо є якісь зауваження (може, я щось упустила), то прошу написати, ще не пізно виправити.
     
  2. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей

    Дуже гарна ідея, провести конкурс для дітей.
    Проте, маю кілька питань. Чи буде поділ на певні вікові категорії? Адже 10-річна дитина вже може бути у 4-му класі художньої школи!!! Чому найменшими учасниками можуть бути тільки діти від 5 років (це вимога спонсора)? Діти від трьох років цілком можуть САМОСТІЙНО малювати тематичні малюнки.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси для дітей

    Ці умови від спонсора. Треба буде просити відповісти.
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2009
  4. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Конкурси для дітей

    Тому що головний приз конкурсу безкоштовне навчання у студії Калякі-Малякі, де навчаються тільки діти з 5 до 10 років.
    Що буде робити з цим призом 3річна дитина?
     
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей

    Якшо то буде доня Бородінки,то віддасть старшій сестричці:girl_smile:.

    Думаю,обов"язково при виставленні конкурсних робіт треба буде вказувати вік дитини,бо 5 і 10-дійсно велика різниця для вміння малювати,тоді і оцінювання буде справедливішим.

    А конкурс цікавий:girl_claping:
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси для дітей

    А правила читали? ;)
     
  7. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей

    Конкурс чудовий. Але яко ідея.
    Згідна з усіма зауваженнями Бородінки. Маю до цього професійні підстави та 8 років досвіду.
    НЕМОЖЛИВО за такими критеріями оцінювати на рівних творчі роботи діток 5 та 10 років!!!!!!!!!!!!!
    Мало би бути мінімум 3 номінації (5-6 років, 7-8 та 9-10). А в межах тих номінацій по можливості 3 призові місця, або хоча б по одному.
    Більше того, як на мене, це непедагогічно!!!!! Припустімо переможе робота 10-ти річного учасника. Як ви втиратимете сльози 5-ти річному майбутньому генієві?
     
  8. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Конкурси для дітей

    Ми будемо голосувати за певну роботу з точки зору - яка робота найбільше нам подобається. Коли ми дивимося на роботи відомих митців ми не замислюємося над тим, що Рембрантові в той час було 60 років, а Пікассо 20 і тому їх не можна порівнювати. Комусь подобається одне, комусь інше і досвід художника не має абсолютно ніякого значення. У Ван Гога не було досвіду в 30 років, а навіть коли досвід з'явився - він не продав за життя жодної картини; в той час як, наприклад, Енді Уорхол здобув славу і визнання дуже молодим. Я при оцінюванні дитячих робіт взагалі не буду дивитися на вік - він не має жодного значення. Мами п'ятирічних дітей малюють майже завжди гірше самих дітей.
     
  9. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей

    Критерій подобається-неподобається завжди був домінуючим на ДП і це має виправдання в конкурсах для віку на два десятки більшого, а ніж у наших діток. Але діти є надто вразливими.

    Дозвольте поцікавитись Ви мистецтвознавець? Інформація подана Вами немає між собою жодного зв"язку і є вирваною з контексту часу, традицій як культурних так і мистецьких. В даному судженні можу лише погодитись, що критерій віку тут абсурдний. Але поясніть мені будьласка, яке це має відношення до діток та до їхньої творчості?
    Якщо вже і проводити конкурси для діток, як на мене, необхідно подбати щоб УСІ учасники отримали хоча б грамоту чи пам"ятну відзнаку або бодай маленький заохочувальний приз (олівчик із сучечка як на вернісажі)
    Ще раз звертаю увагу це ж організовується конкурс для ДІТОК!!!
    Нерідко дорослі відчувають прикрість коли старались, готувались до конкурсу, а їх не помітили чи не оцінили, а не те що діти! Зверніть на це увагу, будьласка (і на мою попередню пропозицію про кілька номінацій)

    П.С. Моя донька вже 2 роки поспіль отримує грамоти за участь у конкурсі малюнку на різдв"яну тематику в Польщі (м.Карпач), одну з них за 1 місце, одну лише заохочувальну. Цього року знову пробуватимемо брати участь. А щодо цього конкурсу, ще подумаю чи взагалі про нього інформувати. Нажаль
     
    Останнє редагування: 5 Грудень 2009
  10. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Конкурси для дітей

    Так, я мистецвознавець, але я не збираюся на даному форумі дискутувати з вами про мистецькі колізії.

    Вважаю, що це проблема мам та їх дітей вчити правильно реагувати на програші та перемоги у конкурсах. Ви можете або взагалі не говорити вашій дітині, що робота приймає участь у конкурсі в інтернеті, або якщо вже сказали і дитина не виграла конкурс, то самі подбайте про заохочувальний приз або намалюйте грамоту. Спонсор проводить конкурс і не зобов'язаний роздавати призи всім дітям планети.
    Нажаль, але доки діти маленькі - приймати чи не приймати участь у конкурсах за них вирішують їхні батьки. І дуже часто ці рішення базуються на емоціях, а не здоровому глузді. Знайти спільну мову з дітьми для мене простіше іноді ніж з їхніми мами. Я не збираюся нікого вмовляти. Приймають участь тільки ті, хто хочуть і я буду дуже рада, якщо бажаючих буде багато.
     
  11. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей

    У дітей не йдеться про досвід чи талант (я переконана, що всі діти у всьому талановиті), але про майстерність, вправність руки, те, що набувається з часом. Думаю, Ви погодитеся зі мною, що почерк першокласника і п"ятикласника - радше справа тренувань: дитина у прямому значенні ТРЕНУЄ руку для писання чи малювання.
    Ваша позиція є зрозумілою - Ви відкрили заклад, під нього робите рекламний конкурс, а ми дивимося зі своєї позиції - позиції мами, тому не варто сприймати побажання як зауваження "в штики". Адже кожна мама вболіває за свою дитину.
    Маю для Вас ще одну пропозицію. Можливо, як Вам дозволяє приміщення, організувати виставку дитячих робіт - учасників конкурсу. Це не вимагатиме фінансових витрат (чи зовсім мінімальні) і могло б слугувати "заохочувальним призом" для всіх дітей. І Ви у своєму закладі могли б одразу "похизуватися" перед батьками, що не встигли відкритися, а вже провели перший конкурс з призами, а форумлянки з форумлянами мали б нагоду до Вас завітати на виставку, а, можливо при нагоді, і заняття з дитиною відвідати.
     
  12. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей

    Дуже добре.

    Не згідга, але і не дискутуватиму.

    ДУЖЕ влучний приклад. Лідушо, прислухайтесь будьласка. В Бородінки на це є гарний досвід.

    Дуже гарна пропозиція!!!
    Не сприймайте мої слова в штики будьласка. Не заперечую, що мене обурюють певні моменти, але ж можна іти на компроміси та спільними зусиллями шукати найкращий варіант, оскільки (повторюсь) ідея дитячого конкурсу є НАДЗВИЧАЙНО ГАРНОЮ!!!!!
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси для дітей

    Мені сподобалася ідея з виставкою, якщо таку можливо реалізувати, звичайно.
    Щодо програшів у конкурсі. Думаю варто просто дитині якось інакше пояснити саму участь. Хоча до певного віку вони й не сприймають програшів у принципі, але навчити, що буває всіляко, легко. Забавами в настільні ігри наприклад.
    Щодо того, що як нема призів для всіх, то не варто брати участі, я не згідна. Не треба відгороджувати діток від реалій життя, то ж ім буде важче через такі наші рішення.

    Щодо грамот, то можемо зробити такі від форуму, кожному учасникові. Фото учасника з роботою в рамочці, на якій писатиме "учасник конкурсу"...
     
  14. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Конкурси для дітей

    Нажаль, приміщення студії не дозволяє провести виставку.
     
  15. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей

    Лілю, моя категорична відмова грунтувалась, в першу чергу, на занадто широкому віковому діапазоні. Бородінка влучно пояснила цей момент. Окрім того, маю підстави підтримати її, оскільки вже 8 років викладаю живопис, рисунок та композицію для діток. За власними спостереженнями можу сказати, що нерідко у 10-річних більш вправні технічні навички, проте молодші дітки "беруть" своєю безпосередньою щирістю. Ці речі, як на мене, абсолютно непоєднувані, але вимагають достойної уваги та диференційованого оцінювання. З огляду на те, надалі вважаю за необхідне розділити на номінації 5-6, 7-8 і 9-10 років.


    Дуже гарна ідея, яка цілком гідно могла б замінити заохочувальні призи.
    Шкода, але ...
    Хоча, безвихідних ситуацій не буває.

    Лілю, Ваша пропозиція із грамотами надзвичайно оригінальна. Як на Вашу думку це практично можна реалізувати? Хто візьме на себе такі зобов"язання?
    І як "крик" душі - ІДЕЯ КОНКУРСУ ФАНТАСТИЧНА!!!
     
  16. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей

    Тільки з віковим обмеженням погано виходить,у нас дітки які молодші за 5 рочків також гарно малють, і їх багато, а участі ми прийняти не зможемо :sad:(((
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс дитячого малюнка "Свято надходить!"

    Скоро 23-тє, а ще жодна робота на конкурс не надійшла. :sad:
     
  18. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс дитячого малюнка "Свято надходить!"

    Ну і як,конкурс завалився:girl_sad:?
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс дитячого малюнка "Свято надходить!"

    На жаль, виглядає, що доведеться перенести. Надійшла лише одна робота, від Бородінки.
     
  20. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс дитячого малюнка "Свято надходить!"

    Ми погоджуємося...