Короткострокове проживання у Львові

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем loragrey, 3 Жовтень 2011.

  1. loragrey

    loragrey New Member

    Приветики всем!!!! Мы с мужем планируем весной поехать во Львов, я никогда там не была, прочитало много интересного и загорелась этой поездкой. Пожалуйста, подскажите не очень дорогие поездки с проживанием. Мы живём в Киеве.
     
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Створюю тему для гостей Львова та форумлян, які підшуковують друзям помешкання для проживання.
    Хочу поділитись особливостями. Сподіваюсь комусь згодиться.
    Я намагалась цими днями забронювати для компанії друзів квартири у Львові.
    Отож.
    Якщо зробити це за місяць-два, то ще є вибір, але ціни.. десь удвічі зростають. Чим далі тим ціни зростають швидше.
    Останнє що я чула по ціні і що розвеселило навіть, за однокімнатну квартиру - 2500 грн/доба. Квартира звичайнісінька, просто в центрі.
    А в середньому квартири, в яких не страшно:)) будуть пропонувати за 800-1000 грн. Звісно, якщо не шкодувати часу можна знайти і за 500. Але це треба втратити зо кілька днів тільки на дозвони і оглядини (бо пропонують навіть такий варіант як кімнату, а через коридор - туалет:). це за таку ж "гарну" ціну).
    Коли з агенції мене почали самі вантажити вже - що я перебираю і що хочу, це ж свята!..не витримала і сказала правду - та за такі гроші в готелі ж можна зняти люкс..ну напівлюкс зі сніданками.
    І одразу подзвонила в готель. Місця є не у всіх. Але коли почула "Є бізнес-класу (на фото дуже привабливо, квартирам ще тягнутись) і в нас новорічна..знижка!" Так приємно стало... Як у Європі прямо.) Власне номер запропонували за 650 грн. Агенти ж пропонували в ту суму щось на зразок обшарпаного гуртожитка.
    Так що друзі, вибір помешкань до Нового року насправді ще є. І не вп"ятеро дорожчий в ціні, як запевняють агенти.
    Я особисто схоже дарма забулась про готелі.

    До слова - у несвятковий період, зміст винаймати квартири є, бо тоді вже непогані квартири коштують 250-350 грн, що в порівнянні з готелями виходить вже дешевше.
     
  3. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Короткострокове проживання у Львові

    Ой як доречна ця тема!!! Я саме сиділа і мудрувала як створити тему, як почати.
    В нас в дитячій гематології лікується хлопчик з онкологією, йому з понеділка приписане тритижневе опромінення, яке вони мають проходити у Львові. ДУЖЕ потрібне помешкання! Ще й до всього ТЕРМІНОВО! Лікарня на Гашека (Броньова), то бажано десь не далеко і не дуже дорого, бо сімейство виснажене високовартісним лікуванням. Можливо хтось має змогу взяти хлопця з мамою на квартиру, виділивши їм кімнату?... Відгукніться, хто має варіанти чи можливості! ДЯКУЮ!
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2011
  4. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Короткострокове проживання у Львові

    Якраз займаюсь пошуками місця проживання у Львові на зимові свята. По-перше, ціни виросли, як мінімум, вдвічі порівняно з "не сезоном". По-друге, навіть з такими цінами дуже складно щось знайти, бо вільних варіантів дуже мало. Наразі знайшла за 200 грн/доба, але аж на Левандівці. Поблизу центру - 350-400 грн за однокімнатну квартиру. Враховуючи, що квартира потрібна мінімум на 10 днів, сума виходить суттєва. Варіант готелів ще не розглядали, дякую Борі за ідею, спробую ще такий варіант.
     
  5. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Короткострокове проживання у Львові

    Велике ДЯКУЮ Burmosyk, вона відгукнулася на моє прохання!!!
     
  6. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Короткострокове проживання у Львові

    Терміново потрібне помешкання для тата маленького хлопчика який знаходиться на пітримці у Львові на Орлика.
    Дитинці мають робити пересадку печінки у Бельгії, але поки збираються гроші і т.д лікарі підтримують його життя тут.

    Може хтось візьме тата на "переночувати". Приблизно на місяць.