Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо) - 2

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    В цій темі говоримо про догляд за волоссям. І тільки про догляд. Технології, засоби, хитрощі...
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, перукарні, конкретних майстринь - просю в гілку Реклама :banned:


    Початок теми тут
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2012
  2. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Дійсно, для чого купляти проф. фен, якщо він буде використовуватись на низькій потужності?
     
  3. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Це вже інше питання. Але тут не потужність, а температура і її використання більш важливі. Потужність впливає на швидкість сушіння. А температура на вкладання волосся в ту чи іншу форму.
     
  4. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    під потужністю я мала на увазі і т-ру, в тому числі.
    для захисту волосся використовую seal and shine спрей ( Paul Mitchell )Спрей-защита Його дуже люблю, як більш економний варіант, а ще його класно наносити коли, наприклад, волосся зам"ялось після сну і потрібно ще раз вкласти феном . Якщо води хляпнути- то зажирнюється, а з ним ні, напшикав і вперед , вкладаю і маю до вечора спокій.
    super skinny serum

    - також супер класний засіб як для термозахисту, так і для косметичного впливу на зачіску, чудово розгладжує волосся, допомагає в розчісуванні, надає блиску, моя лав назавжди.Баночки в 150 мл вистачає мінімум на пів року( це при умові над густого і довгого волосся), на моє волосся я за рік використала половину банки)).
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    що перевірити? прийти зі своїми засобами і феном? для чого? я й дома це все маю.
    мої майстри, на те й майстри, щоб я хожу до них на стрижку/ укладку/ зачіску , для того щоб отримати ПРОФЕЕСІЙНИЙ ДОГЛЯД і вигляд.а не просто так щоб сходити))

    і крім того ніколи мій майстер не зробить - так щоб мене не сподобалося. бо він професіонал, і його мета зробити так щоб мені пасувало.

    а не зекономити час професійним феном і т.д.

    вибачте, але ваш допис реально мене насмішив. це я б вам радила сходити до провідних перукарів Льова зі своїм феном. цікаво було почитати Ваш допис після цього.
     
  6. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Мія, Ви це все робили самостійно в домашніх умовах? Питаю, бо теж хочу перейти в чуть світліший. Бо перукарі кажуть, що після блонд - миття. половину волосся вилізе.....боюсь.......
     
  7. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Однозначно. Я, коли бачу, як перукар "жарить" моє волосся феном при укладці, то мені аж лячно стає. Знаю, що я трохи перебільшую, але реально той фен тааак дме, що огого! Якщо мені в руку жарко, якщо поставити її біля фена, то можна уявити як страждає волосся. І щодо води, то теж ніколи не мию гарячою. Читала, що промивати волосся вкінці взагалі треба комфортно літньою водою - щоб не активізувати роботу сальних залоз.
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    люди милі, та перукарня - це не місце тортур.
    ви повині бути задовлені усім, а не тут пече , там масне і т.д.
    шукайте майстрів. і тікайте від тих які, палять вам феном голову.
     
  9. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Я нікому нічого не повинна.
    А про майстрів..Добрий чи поганий перукар, але патичкуватися на першій швидкості (як я вдома сама) він з моїм волоссям не буде. Це не означає, що я не буду ходити в перукарню. Просто я переживаю за те, щоб волосся було здоровіше і якнайменше пошкоджувалося.
     
  10. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Как сказать :)
    Останній раз пішла до нового перукаря по рекомендації - народ, це щось:no::no::no:
    Поки мене стригли - то так смикала за волосся, що я ледве всиділа, шалено боліла голова після того, хоча стрижка була добра, але я туди більше ані ногою.
     
  11. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Раджу це робити лише в перукарні. Чи вдома під наглядом професіонала.
    Я купила Естель колор офф сестрі. Вона хотіла вийти з чорного. Наклала сама, перетримала ( Тримала по інструкції, проте для її волосся це було забагато.). Пошкодила волосся. Вимило плямами. Потім ходила в перукарню на відживлюючі маски, і на фарбування делікатнішими фарбами. Отримала очікуваний результат десь за місяць, та обрізала трохи довжину волосся.
     
  12. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Сама)) бо від перукарів чула, що все це не реально і зіпсує волосся. По тирнету шастала, шукала відгуки і врешті решт наважилася. З колор офом там головне не використовувати баночку №3, яка може затемнити волосся.
    Після процедури треба масочки на волосся нанести, бо воно вимивається до скрипу шампунем для глибокої очистки волосся. Я користувалася колор офом два рази і волосся не постраждало.
    Ну але я переходила в шатен (на 2 тона світліший ніж рідний - 6 мадрид) після майже чорного - 3 лореаль преференс, яким фарбувалася добрих 5 років.
    Якщо треба відтінок світліший за 6, то після змивки волосся треба відбілювати пудрами, які мають синій відтінок, а вже після відбілювання наносити фарбу потрібного кольору. Відбілювання може бути різним по інтенсивності впливу, що залежить як від бажаного кольору, так і від стану волосся. Ну але тут я з власного досвіду нічого сказати не можу, тільки те що читала в інтернеті. А нюансів там багато.

    ---------- Додано в 11:22 ---------- Попередній допис був написаний в 10:59 ----------

    )))) інструкцію треба читати)))) перепалити там нереально взагалі, бо змивка діє тільки 20 хвилин, після чого треба накласти нову порцію. Для чорного накладати змивку треба мінімум 3 рази. Змиває всю фарбу з волосся по всій довжині шляхом нейтралізації штучного пігменту, а не вибілюванням окисником який проникає в серцевину волосини. Там дія геть інша ніж в традиційному відбілюванні. Наклала ваша сестра змивку не рівномірно та ще й один раз - от і вийшло плямами. перш ніж шось робити треба добре поцікавитись що робите і як правильно..
     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    це я і мала на увазі - не ходіть туди, де бачите що щось не так:girl_wink:

    а втрутилася в дискусію, бо як можна обговорювати шкоду від фену, при цбому прагнати отримати ефект професійної укладки.:dntknw: то є різні речі - або обгворюємо як уникнути пошкодження волося при використанні фенів , або обгворємо преваги професійної укладки майстром.

    на мою думку - проофесінйи фен і засоби для укладки, є дуже й дуже хорошими засобами в руках хорошо майстра. ефект мега.
    а для натуральності - не сушимо, не використовуємо, дуємо холодним і т.д.

    це не сумнісні фактори для обговорення.
    укладка у майстра - нормального- ніякої шкоди волосю не робить.
     
  14. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    відрадив мене майстер з перукарні) ніц з того не буде. Хіба попсую волосся(своє) бо тонке дуже. Пофарбувалась Бургундом:girl_wink:
     
  15. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Тут погоджуюсь.
    А дискусія була саме про те, чи варто купувати професійний фен для домашнього використання.
    Ви писали, що однозначно такий фен потрібна штука і значно полегшує укладку.

    Суть того фену якраз полягає в потужності і температурі повітря. Якою гарно оперує майстер. Все швидко і вкладено.
    Але вдома, людині яка ніколи не вчилась правильно вкладати волосся і незнає всіх нюансів той фен нанесе тільки шкоду. Бо навіть відстані фена від голови, яка повинна бути дотримана, власними руками не досягти, те саме з кутом вкладання.

    Для домашнього використання є багацько хороших потужних фенів, які скоротять час вкладання волосся і не нанесуть такої шкоди як професійний в побуті.
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    НІ. я заперечувала думку , що фен високої потужності - робить жирним волося.я не розумію як так може бути.
    щодо професійного фену вдома - це особиста справа кожного.
    мені - він пасує ідеально. бо я вмію ним користуватися. і шкоди не роблю.
     
  17. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Дівчата, а який термозахист використовуєте? Тобто, засоби не для укладки з захистом, а просто щось, що наносити на волосся перед сушкою феном, щоб запобігти травмуванню локонів?
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    Дівчата, читаю і дивуюся... Фени професійні то зло, в руках майстра більше зло.. Направду, Кася правду пише, може майстра змінити? І про фени-те, що вам не підходить з овсім не значить , що воно є погане, Може просто ним треба вміти користуватися? Мій фен має потужність 2000W, і моє волосся після сушіння ним в 100 разів краще, м'якше і блискучіше ніж після малих сушок, які мого волосся роблять паклю. Користуюся потужнішими фенами давно і давйте не будем говорити про то, як безбожно вони палять волосся, бо то не правда, головне вміти тою технікою користуватися.
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

    я нічого. в мене від купи засобів - волосся стає перевантаженим.зараз маю професійний шампунь, бальзам простий з мас-маркету, і професійний кондиціонер що не змивається . наношу на половину довжини, дуже файно мені після нього вкладається.
     
  20. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Коси мої, коси... (усе про догляд, фарбування тощо)

     
Статус теми:
Закрита.