Кредити, депозити, банки...

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Уляночка, 27 Квітень 2009.

  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Ой..а я плачу, бо ніяк від лютого депозит не можу забрати (і чоловік, і свекор), а так хочеться нову машинку...що порадите..як забрати депозит
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    не в Надрах часом?
    тре знайомих шукати, хто працює в банку, і бажано на керівних посадах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Сідаю плакати разом з тобою... В нашої сім"ї всі абсолютно вклади у банку "Надра"... Це гроші, зароблені татом і чоловіком нелегкою працею...
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ні, не в "Надра", а в маленькому мало відомому банку "Синтез"...у всіх нас депозити закінчилися в лютому...нас кормили "завтрами" 2 тижні і ми поставили гроші ще на місяць...тепер знову 3 тижні нас кормлять "завтрами", хіба чоловіку 1/4 суми повернули, а решту він змушений був переоформити знову на місяць...нинька думаю йти знову, писати письмовий запит на повернення коштів, а далі що????? суд чи як???
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Та, Уляночка, щось в мене настрій з понеділка зіпсувався.:umbrage: В нас теж в "Синтезі" грошикі.Але депозит закінчується літом. І, що теж такі проблеми будуть?:sad: Ні-ні, не хочу!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Нічого не переоформляйте більше, скажіть, що пишете заяву до Нацбанку. А коли вони скажуть - о.к, приходьте за грошима тоді і тоді, нехай вони це підтверджують письмово з підписами всіх, кого тільки можна.
    І кожного дня дзвоніть і питайте: є гроші? Скільки можна забрати?
    Мій чоловік так видер депозит із "Фінанси і Кредит". А ще подружився з дівчинкою, яка гроші видає. Вона йому сама дзвонила, як тільки якісь гроші приходили.
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Нинька написала заяву про те, що хочу повернути гроші, оскільки дія договору пройшла...ще й вказала, що попередній договір переоформила лише через те, що гроші не повертали...казали після 11 травня прийти...що далі робити не знаю...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    а казали їм, що в Нацбанк скаргу подасте? це деколи діє...
    не зважайте на 11 травня, дзвоніть туди кожен день і питайте, чи є гроші в банку. можна спробувати подружитись з однією із тих дівчат (ну там, може цукерки занести чи щось таке) і дзвонити саме до неї, щоб вона повідомляла, чи дійсно в банку є гроші і коли можна забрати. Мій чоловік так робив, ходив разів 10, забирав депозит по частинках.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    В нас так знайома піддобрилася :xaxa: занесла 100 доларів і їй одразу виплатили половину суми (грошй було багатенько тому виманювали як могли). Потім за деякий час пішли знову і забрали решту грошей.
    У нас гроші лежали на депозиті в "Універсальному" та "Фінанси та кредит". В обох забрали без проблем, але дуже просили щоб не забирали, а залишили ще хоча б місяці на три. Але я на таке маю нюх (не дурно на банкіра вчилася :xaxa:) тому я не згодилася залишати гроші та продовжувати угоду.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Як юрист та з особистого досвіду можк порадити таке:1. Депозит ні під якими умовами не продовжуєте.
    2. За кілька днів до закінчення строку депозиту пишете заяву ( з обов язковою реєстрацією) про повернення вам коштів.
    3.Кошти у строк не повертають- нову заяву з проханням офіційно письмово роз яснити ситуацію.
    4.Надалі пишите офіційну скаргу в банк, де лежали кошти, в ЛРУ НБУ, НБУ м. Києва, Всі заяви реєструєте обов язково.
    5.На практиці-банки зараз на ті "всі" заяви забили і реальну відповідь можна чекати довго. Тому0,якщо відповіді немає (письмової офіційної)-нову скаргк в ЛРУ НБУ на дії банку у відмові надати інформацію ( Реально від НБУ ще можливо отримати якусь відписку).
    6. Маючи на руках якомого більше усіляких папірчиків відписок-і реального результату-звертатись до суду ( при бажанні) і готуватися до довгої "боротьби .
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Отже, потребую Вашою консультації..4 квітня закінчився продовжений депозит..вчора написала заяву з проханням повернути кошти, оскільки дія договору закінчилась..банк зареєстрував заяву, зробив собі копію і ...усе....сказали прийти мені після 11 травня...можливо, буде готівка в доларах..які мої дії зараз чи після 11 травня?????
     
  12. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)


    Власне, я сьогодні написала вже третю заяву з проханням письмової відповіді (і в ЛВ і до тимчасової адміністрації). Сьогодні вказала, що через 10 днів звертаюся до суду. Бо вже два місяці їзджу, дзвоню, пишу безрезультатно.
    Якщо можна уточніть за який термін вони мають давати відповідь? Від попередньої заяви якраз минув місяць.
    І в який суд мені звертатися?
    Судитися не хочу(змушують), сума вкладу невелика, але конче потрібна.
    Та й дитину мені вже жаль тягати маршрутками. І щодня просити як жебрачці свої ж гроші...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    тепер роз"ясніть, куди саме звертатися...в ЛВ Нацбанку, що на Коперника...якщо так, то саме у який відділ:ninja:
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Так.Листа пишете на ім я керуючого ЛРУ НБУ на Коперника 4. Туди приносите заяву,дзвоните з охорони,до Вас нехотя спускається секретарка для забрання заяв. Аюо ще можна надіслати рекомендованим листом з повідомленням про вручення та з описом вкладеного.
    11 травня звертаєтесь з новою заявою,де просите офіційної письмової відповіді з даного питання ( не усного-"прийдіть тоді то)

    Natalya Engy,за загальним правилом-30 днів
    " 7.7. Усі заяви і скарги розглядаються і вирішуються в строк
    до одного місяця з дня надходження до Національного банку, а такі,
    що не потребують додаткового вивчення і перевірки, - не більше 15
    днів.
    У разі, якщо для вирішення заяви або скарги необхідно
    провести спеціальну перевірку (зажадати додаткових матеріалів або
    вжити інших заходів), строки розгляду документів можуть бути як
    виняток продовжені, але не більше як на один місяць від попередньо
    встановленого терміну з повідомленням про це заявника."-Національний банк
    Постанова № 1 від 04.01.1998
    "Позови до підприємств, установ організацій незалежно від форми
    власності пред'являються за місцем знаходження їх органу управління.(ст.125 ЦПК)
    Правила загальної підсудності поширюють свою дію на всі справи позовного
    провадження, за винятком тих, для яких ЦПК встановлює інший вид
    підсудності."

    Дівчатка,детально відповідати буду по мірі вільного часу-я на роботі.
     
    Останнє редагування: 28 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  15. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Дякую за консультацію...а можете зразочок заяви надати:ninja::ninja::ninja:
     
  16. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Важлива інформація: в жодному випадку не переукладати договори в банку Надра!!! Пояснюю чому. 3 березня цього року банк Надра був віднесений до категорії тимчасового учасника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Що це означає простими словами? По всіх депозитних договорах, що укладені після 3 березня, Фонд гарантування вкладів НІКОМУ НІ КОПІЙКИ НЕ ПОВЕРНЕ :ninja:!
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Мій чоловік досі не може видерти наші гроші з Укрпромбанку,отак віддай своє державі і забудь чи як?
     
  18. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Якщо у нас є стислі розповіді про пологові будинки,чорні списки магазинів,то чому б не створити чорні списки банків?
    Адже вкладників,які хочуть забрати свої гроші є багато.Ми також не можемо повернути депозит із банку "Родовід",а як гарно все починалось,які високі ставки пропонували,а тепер:confused::confused::confused: тимчасова комісія:tanksmile:
    Можливо,серед нас є ті,хто хоче покласти гроші на депозит:xaxa::no::xaxa:,або такі,що можуть щось порадити.:umbrage:
     
  19. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ага, тільки кого ж в білий список записувати :confused:?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ця інформація з'явилась на сайті банку одразу ж, як там було введено тимчасову адміністрацію.