Крісло для годування: потрібне чи ні ?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем madchen, 22 Жовтень 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. madchen

    madchen Member

    Вважаю, що ця річ є досить таки необхідною, оскільки "процес годування" потребує чи не найбільше зусиль. Годувати дитину, використовуючи спеціально розроблений для годування стільчик значно легше, адже малюк під час їжі зафіксований і немає небезпеки, що він проллє рідину на себе, на підлогу або диван. Як вважаєте Ви?
     
  2. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    мені було дуже зручно з таким кріселком, бо посадила дитину в нього, поставила напроти себе і годуй.... Дитина вчиться їсти, тому кругом все вимазано їжею, але воно легенько витирається. Крім того ми його використовувала як "тюрму" (страшне слово, але влучне). Коли дитина сидить в ньому, то нікуди не дінеться і можна хоть в туалет сходити:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
  3. Balu

    Balu Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Я користувалась кріслом з шести місяців і досі користуюсь. Спочатку було зручно тим, що можна було посадити малого і робити спокійно щось на кухні. Тепер він в ньому встає, тому залишити його там не можливо. Але годувати супер зручно.
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Я теж так вважала і коли малому виповнилося шість місяців і він вже міг добре сидіти купила йому хороше кріселко для годування. Але шкода що ця чудова річ нам майже не знадобилась. Спочатку він ще в ньму трошки сидів, напевно цікаво було, але вже через пару днів вся охота відпала, крутився, вертівся і всидіти не міг, кричав. Так і до цих пір, сидіти в ньому не хоче катастрофічно, хоч я час від часу пробую його туда посадити, думаю а може перейшло? Було б добре якби він там хоча б їв, а то розкидає їжу скрізь і повсюди.))
     
  5. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    З доцькою ми мали таке крісло. Зручно було. Зараз для малого купимо спеціальний підвищувач, який причіпляється до звичайного крісла і займає менше місця на кухні.
     
  6. pchilka

    pchilka Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    А я думаю що ми могли обійтися і без нього...Не любить доця сидіти в ньому ні коли їмо, ні просто щоб побавитися.
    В нас та сама історія, таке враження що то не столик для годування, а електричний для тортур :girl_haha:
     
  7. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Старший, Данило, любив в ньому сидіти. Десь років до трьох ніяких проблем, років у 2 я зняла столик з крісла і придвинула кріселко до великого столу. Підлокотники якраз помістились під стіл і получилось так, що малюк сидів разом з нами за столом, як дорослий.
    Ось вже планую для Тимофія то кріселко поставити. Будем бачити як йому буде.
     
  8. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Моєму малому у грудні буде 3 рочки, так він ще сидить в кріслі для годування. Жодного дня не пошкодувала, що купила таку класну річ!!!Зараз зручно малювати чи ліпити пластиліном, сидячи в тому кріслі. Крісло і підносик помила, а не всю хату:girl_yes2: Купляла коли малому було 7 міс. і зауважила, що краще брати пластмасове, де регулюється висота, є ремені безпеки,гарно миється, + на колесиках. Подруга має дерев'яне, то майже не використовує по призначенню.
     
  9. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Ми досить довго годувались в ходулях. Зараз це стало нереально- виросли. Коли їдять дорослі, малюк проситься на руки-хоче брати участь:) Бачу - без кріселка не обійдемось. Єдине, треба визначитись з вибором:)
     
  10. Zaichiha

    Zaichiha New Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Моя малявка теж їсть і малює в кріслі. Щоправда, у мене дерев"яне, без ременів безпеки, тому викоритовувати його почали після року, тому що моя красуня з 6-ти місяців з нього пречудово вилазила. Але тепер маю чистий спокій - стілець доньки на рівні загального стола на куні, тому дуже зручно проводити сімейні обіди.
     
  11. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Насправді все залежить від способу годування.
    В нас було пед.догодовування - мені значно зручніше було тримати Гриця на руках. А з півтора року сидить сам на кріслі і сам гамає.
    І при тому не було жодних вимазувань, розбризкувань - бо дитина зразу вчилась нормально поводитись за столом.

    А крісло в нас було більше для звільнення моїх рук на кухні - він сидів розглядався що я роблю, поки не купила собі поньє.
     
  12. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

     
  13. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    у нас зявилося крісло десь в півроку Софійчиних, але стала його використовувати ближче до року. Їла вона теж в мене на руках спочатку (ми теж на педприкормі були), а коли почала їсти з своєї тарілки- то пересіла в своє крімсло з великим задоволенням.
    Зараз я хочу купити ось таке крісло- ідеально для педприкорму.
    [​IMG]
     
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Ми купили Роману крісло, коли йому було майже 6 місяців...і продали, коли було 7 з половиною. Виявилось абсолютно непотрібним.
    Роман був на педприкормі.
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    І в Сашки і в Дімки мені дуже згодилось кріселко.
    Зараз до купівля кріселка підійшла дуже серйозно, мала з старшим декілька проколів- невдалим був чохол, саша його порозривав в місцях, де кріпились ремені, бо вони просто йшли з прорезів в клійонці.
    Зараз взяла з тканинним чохлом, по типу як в дитячих шезлонгах, а ті ремені безпеки пришиті до чохла,ще й є захисні пластикові ободки.
    Ну а взагалі то взяла кріселко по кольору:)-просто влюбилась ,коли побачила його, а кольорова гама мені ідеально пасує до кухонного інтерєру
     
  16. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Подивіться ось тут щоб мати уяву що то таке http://www.thermobaby.com/Default.aspx?p=CataloguePrint&n1=155&n2=13
     
  17. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Придбали на днях крісло(як в Kati)дуже виручає, особливо коли на кухні:girl_dance: і добре годувати
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    А ми,коли купили кріселко-так тішились!Та не довго!Моя малеча навчилась вставати і успішно почала це робити у кріслі!Почали пристібати іі пасками,так ця хитруля мала,тихенько собі помаленьку витягувала руки з тих пасків і вставала!Одного разу ледве встигла її зловити-вже летіла вниз головою!Тепер садимо в крісло,але під наглядом-тож користі з того мало!Щасливі ті,в кого діти спокійно сидять!!!:girl_cool:
     
  19. evgenka

    evgenka New Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    нам кріселко теж дуже знадобилось з 3-х місяців. купили з положенням "лежачи" і спали в ньому в день як в шезлонзі. зараз п*ємо і починаємо куштувати перші страви, граємось досить активно, мабуть буду вже пристібувати крутько
     
  20. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Це вьи щось не добре привязуєте, якщо сама вилазить. Підтягніть паски так щоб не могла вилізти. На справді ці кріселка досить бепезчні. Вони продумані так, щоб діти них не падали адже вони досить високі, щоб них летіти падати.