Культура водіння

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем SoLana, 15 Травень 2012.

?

Я за кермом

  1. Як фашист в танку

    3 голосів
    6,5%
  2. Для мене правила не писані

    0 голосів
    0,0%
  3. Відповідальна(ий), дотримуюсь правил, поважаю інших водіїв та пішоходів

    35 голосів
    76,1%
  4. Як прийдеться, орієнтуюсь по ситуації

    8 голосів
    17,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Сусідня тема плавно перейшла на обговорення дотримань правил дорожнього руху. Чи згідні ви з твержденням, що все починається з культури водіння? І чи варто дотримуватись всіх ПДР? А можливо у вас є свій секрет безпечного водіння?
    Починаю з себе:). Переконана, правил варто дотримуватись, адже ціна надто висока - людське життя. І водій який сів за кермо повинен чітко усвідомлювати свою відповідальність за це. Буду чесною, буває, що можу порушити так по дріб'язку ( не так припаркуюся, тощо), але ніколи не дозволю собі їхати за кермом в нетверезому стані, чи перевищувати швидкість в населених пунктах.
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Культура водіння

    +1

    а ще я не сідаю за кермо, якщо не впевнена в своїх силах (хвора, невиспана). Якщо в таких випадках є можливість передати керування автом чоловікові - так і роблю
     
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Культура водіння

    Перший автомобільний зробив просто фантастичну програму "Мінус 1"
    4 програми по 5-7 хвилин. Всім водіям раджу подивитися повністю.
    http://www.youtube.com/watch?v=52qrGF8iCGY&feature=colike
    http://www.youtube.com/watch?v=dPGSwgLt0UY&feature=colike
    http://www.youtube.com/watch?v=5lT8pWC5zc0&feature=colike
    http://www.youtube.com/watch?v=2IJPq9-vAyk&feature=colike
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Культура водіння

    Цю програму треба показувати в автошколах і всім порушникам..На жаль, водії не розуміють, що кожне правило написане чиєюсь кров'ю....(((((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Культура водіння

    та, думаю, якраз цільова аудиторія таких відео тему про культуру водіння не читатиме(
    ну, порушником мене назвати важко... єдине, що інколи маю грішки з рядністю. Пішоходів, що кидаються під колеса у навстановлених місцях пропускаю, проте сигналю і кричу) (ніхто не ідеальний))
     
  6. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Культура водіння

    По Львову не перевищували 60 і по багатьох селах їдете 40?
    Знімаю капелюха.
    Я не те що ярий порушник, але швидкість перевищую (не катастрофічно, але..), при обгоні суцільну перетинаю (звісно якщо видимість нормальна, але це порушення) ну і ще троха назбирається.
    Але пішоходів на переході пропускаю і паркуюсь щоб нікому не заважати. А тих хто паркується на пішоходках, перехрестрах і тратуарах, так що не пройдеш ух, як я терпіти не можу.

     
  7. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Культура водіння

    Колись знайомий капітан міліції казав, що неможливо поїздити по Львову день і не порушити як мінімум 3 рази. Але порушення бувають різні. Можу по мосту скнилівському їхати 80, перебудуватися коли розмітка вже закінчує дозволяти це, але маю для себе залізні правила - не підрізати, не заважати комусь здійсювати маневр і головне - пропускати пішоходів на переходах. Якщо будуть перебігати за 20м до переходу - пропускаю, але з звуковим сигналом. Десь з місяць тому їхала біля Аквапарку і на пішохідному переході стояла десь 3 хв, поки всі пасажири трамваю перейдуть на сторону ринку (вони, звісно, не могли йти великою групою, а йшли по двоє-троє). Але коли через 10 м від переходу мені під колеса почали кидатися ще з десяток людей, то сигналила я довго. І лише потім побачила, що далі стояли гаївці. Мене, звісно, не зупинили, але вони могли б штрафувати людей, які не дойшли до переходу 10 м. Виходить, вони карають лише водіїв. В цій країні (яку я дуже люблю!) людина, яка має авто, вже зразу всів винна..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Культура водіння

    Я теж колись таким "грішила", допоки не заплатила штраф за це порушення, і то на Закарпатті (їхала тою дорогої вперше). А так, не скажу, що я ідеальний водій, хоча намагаюсь максимально дотримуватись ПДР: швидкість не перевищую, пішоходів пропускаю, навіть тих
    бо сама їнколи так перебігаю дорогу. І ще завжди пропускаю автомобілі, які їдуть на шалених швидкостях і здійснюють обгін в недозволених місцях (щось я таких боюся)
     
  9. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Культура водіння

    От випадок про культуру водіння! Їду потихеньку по невеличкій вуличці, де є один перехід, бачу пробує дорогу перейти мамочка з коляскою і дідусик з паличкою, я притормозила, хоч це не було на переході, а позаду наблизилось хамло, як почало сигналити, викрикувати! Підрізав мене, різко спереді затормозив навмисе, ще щось викрикував..... Ну як так можна? Уявляю як воно себе веде на дорогах....культурно...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Культура водіння

    воно побачило жінку за кермом
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Культура водіння

    Оооо, справді мало хто знає :tanksmile:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    В мене такі випадки теж часто бувають,навіть сьогодні, коли відвозила дитину до школи. Стоять піля пішохідного переходу першачки, я зупинилась, вони помаленьку(бо сумки більші за них:girl_impossible:) переходять, а якесь як Ви кажете - хамло ,позаду як почав сигналити:girl_devil:, що дітки аж попідскакували. Вже сто раз переконалась, що по культурі водіння авто,можна навіть не бачучи водія, оцінити його як людину і багато розповісти про його характер. Бо як воно у житті "хамло", то на дорозі себе поводить аналогічно.
    --- дописи об"єднано, 22 Січень 2015 ---
    Стосовно дотримування мною ПДР. Намагаюсь максимально дотримуватись. Бувають звісно незначні порушення( маю грішки з рядністю,можу трішки перевищити швидкість поза межами міста....), але на дорозі я поважаю усіх учасників руху -і пішоходів, і водіїв, а якщо хтось мені створює на дорозі певні обставини, після яких я починаю псіхувати-включаю гарну музичку...і продовжую рух у гарному настрої. Завжди переживаю і дбаю про те, щоб не наробити біди ні собі ,ні іншим людям.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    От і я нарешті почала їздити....по-трохи починаю втілювати мрію в реальність. Перечитую всі вищенаписані дописи і вбачаю свої проблеми разом зібрані...Особливо, коли утруднений рух, часто виходить зрізати кути....Кожного разу картаю себе за це...:girl_sad::girl_sad::girl_sad:..Навіть інколи закрадаються думки, чи буду я взагалі їздити???:girl_sad:
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    • Подобається Подобається x 1
  15. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    хмм, аналогічно, на минулому тижні, їду по своїй полосі якесь хамло перелаштовується сигналить, моргає, не люблю це слово, але рагулізм аж випирає. К0зел
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Ніколи не пропускаю на дорозі наглих, ні водіїв, ні пішоходів. А от скромних, навіть пішоходів, які переходять не по правилах, навіть спеціально зупинюсь. така моя психологія. їжджу з дня в день 10 років.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Maya Veselka

    Maya Veselka New Member

    Для того, щоб говорити про культуру водіїв насправді не потрібно забувати й про культуру пішоходів, особливо на львівських вулицях. Інколи, коли проїжджаєш по гарячих точках, таких як Приміський ринок чи Сахарова, за голову берешся. Хто як хоче, так себе і поводить. Як не прикро, але така в нас культура(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Повністю погоджуюся :) . Цікаво тепер так свій допис переглядати з давністю в рік. Ще б хтось збоку оцінив чи змінилася їзда за рік... :girl_crazy: мабуть, що змінилася, бо давно вже не ловила себе на думці про "зрізання" :girl_smile:
     
  19. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Недавно стався зі мною такий випадок, який довів мене до сліз, чесно мною аж трусило, якось так обідно стало , бо люди такі мізерні в такому дрібному . Так от приїхала я в Цум (новий) всі знають яка, там маленька парковка, ну і ясне діло,що в суботу там стати ніде. Заїхала на парковку і бачу , що передімною виїжджає автомобіль, ну я відповідно щоб його випустити маю відїхати назад , обертаюсь і бачу, що мене вже підперли, показую водієві аби теж відїхав бо маю випустити машину і відповідно заїду на це місце, а він тупо мене ігнорує.Я показала ще кілька разів йому жестами, що мені від нього треба, але він собі далі сидить і дивиться на мене. Тут вже бідний водій , що хоче виїхати вийшов з машини і просить його пустити, ладно думаю, даю вперід і шо я бачу, водій котрий стояв за мною заїжджає на це місце. Виходжу з машину підходжу до водія і його дружини і запитую :" ви живете за принципом хто нагліший , тому краще живеться?" На що мені його дружина навіть не дивлячись в обличчя розвертається і каже "так, так, так живемо" її чоловік щось намагався сказати , а вона типу йому :"та шо ти з нею говориш пішли". Занавес ну як так ?
    В мене дитина ходить на танці на Південний , в суботу там просто жесть, різні виставки , у Грації виступи, стати на парковці просто не реально, ми інколи спізнюємося на заняття, але я ніколи собі не дозволяю заїхати на місце людини котра чекала на це місце, роблю деколи по два кола, але таки знайду собі місцину і дня нікому не зіпсую.
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мала випадок між Новим Цумом і Фокстротом. Там є виїзд з парковки і, якийсь олух його заблокував. Прийшлось чотирьом машинам задом виїжджати назад і вертатись в'їздом. З'їла я нерви, то нічого не сказати, бо виїжджати задом з моїми скромними навиками, це ще той екстрим!