Курси англійської мови чи секта??

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Top-Olya, 18 Березень 2011.

  1. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Склалася дивна ситуація, про яку я хочу розповісти і одночасно дізнатися більше від тих хто, можливо, щось більше знає.
    Стурбувала мене розповідь коліжанки, дівчинка якої вчиться в гімназіїї ім.Симоненка. Туди приїхали американці, які провели безкоштовно для бажаючих дітей урок англ.мови і тим хто зацікавився запропонували ще 4 уроки по 3год. в день за символічну плату 50грн. Дівчинка моєї коліжанки дуже загорілася цією ідеєю, попросилася в мами відвідати ці уроки і все би нічого, але ... Урок почався з молитви (не нашої), закінчися також релігозними розмовами, дітей пригощали чаєм,на 3-му уроці вони заповнювали якісь анкети, одним з пунктів якої було, чи не проти ви того, щоб вам розповідали про Біблію . Мене дуже зтурбувала ця ситуація... Коліжанку налаштувала передзвонити до школи і взнати звідки взялися ті американці, до якої організації вони належать. Коліжанка подзвонила, але як кажуть, що знала про те і довідалася "Все нормально, це благочинна акція" і т.д. Прийшлося подзвонити самій, мені не зразу змогли відповісти на питання, що саме за організація займається такою благочиністтю, попросили передзвнт за 5хв. Після того як я передзвонила, мене дуже ввічливо перепитали хто я, і тут же почали виправдовуватися, що дітей про молитви попереджали, що там всі добрі і культурні люди ...одним словом все що я змогла дізнатися - це Міжконфесійна молодіжна організація або Молодіжна міжнародна партнерська організація, до якої віри вони відносяться відповіді я так і не почула. Можливо ще хтось чи щось чув про цих благодійників, дуже би хотілось більше подробиць, тому що в мене виникла підозра, що це організація мормонів затягує дітей в секту :girl_sad:
     
  2. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта????

    Якщо б це були мормони - то вони б так і сказали. За звичай вони своєї віри не скривають.
    Думаю - це протестанти. Тому не хвилиюйтесь.
    Я таким способом вивчила багато англійської в свій час..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта????

    Зараз також більше схиляюся вже до думки ще це хтось з протестантів, але мене дуже дивує ситуація коли в школі питаєш - "скажіть конкретно з якої релігійної організації ці люди?", а відповісти точно не можуть. Випливає думка, що до наших дітей в школу можуть пустити будь кого. В мого сина в гімназії (зовсім інакшій) також зовсім недавно роздавали релігійну літературу і також підозрюю, що це були хтось з баптистів. Обов`язково буду казати чоловіку щоб підняв це питання на наступних зборах ...
     
  4. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта????

    Аналогічно.
    Мабуть, це баптисти, але наскільки я знаю, вони нікого ні до чого не схиляють, просто собі моляться, пісні співають + чудово тренують по розмовній англійській :preved:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта????

    Коли ти дорослий, маєш власні перекнання щодо релігії і переслідуєш конкретну ціль вивчити мову, то можливо це і не страшно, а коли дитина 14-15 років... але там є мама і тато, нехай самі вирішують
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта????

    +100. Зазвичай це протестанти, вони нікого нікуди не затягують, просто намагаються в такий спосіб донести до дитини максимум інформації про Бога. А батьки нехай нанесуть візит до школи і особисто поцікавляться в приїжджих,думаю вони не будуть щось приховувати.
    Ви ж маєте можливість ознайомитись з цією літературою? І зробити висновки, чи зможе зашкодити вона вашій дитині.
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта????

    Моя коліжанка ходила на курси до мормонів, пішла, бо почали затягувати.
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта????

    Як то? Мені дійсно цікаво:girl_blush2:
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта????

    Якщо це не література СЄ, то я би тої літератури не боялася. Навряд чи дітям будуть давати "антицерковну" літературу, радше просвітницьку щодо Христа та віри. Зрештою, в дітей є батьки, які й мають дивитися, що дитина читає.
     
  10. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта??

    Стоп!!!! В школі дітей запросили на уроки англійської мови, а не на уроки катихизму. Я розумію якщо баптисти просто проводять уроки англійської мови, але тут паралельно проводиться їх просвітница діяльність щодо релігії, а інакше для чого молитви і розмови про Бога??? Я зовсім нічого немаю проти баптистів як людей, вчителів і т.д., але я проти щоб вони під благими намірами затягували наших дітей до своєї віри.

    ---------- Додано в 19:50 ---------- Попередній допис був написаний в 19:47 ----------

    Насправді саме про мормонів багато є написано в інеті. А затягують дуже просто, користуючись психологічними прийомами, 300 тис. людей в рік вони затягують до своєї віри і зараз вони є у Львові.
    Але в школі це не вони, я вже в цьому переконана
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта??

    Якщо в вас якась інша віра - завжди маєте можливість відмовитись. В іншому випадку нічого страшного в цьому не бачу, бо
     
  12. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта??

    Як вам пояснити??? Моя то дитина туди не ходить і слава Богу, але мама тої дитини за яку я розповіла, вона взагалі незрозуміла до кого пішла вчитися її дитина, вона просто з радісттю розповідала, яка її дівчинка молодець і хоче вивчати мову, це вже я (з ваших дописів розумію, можливо,що даремно) її наштовхнула на цю думку. Ми бачачи хороший намір, у данному випадку вивчення мови, навіть не замислюємося, а хто ж тій мові буде вчити мою дитину. Вирішила тут розповісти, щоб люди знали, бо особисто я би була проти.
    Проти чому???

    По-перше ми не баптисти і я не бажаю, щоб моя дитина вчила віровчення інакшої хоча і християнської релігії.
    По-друге, я ще раз пояснюю, я зовсім не проти баптистів, але ... що означає
    ???? Дівчата, в баптистів зовсім інакше тлумачення біблії, верніше є багато розбіжностей, вони не признають святих, не признають матінки Божої, для чого би це здалося моїй дитині???? А раз я позволила би (ну уявімо таку ситуацію) ходити на ці уроки, слухати паралельно їх вчення, значить я даю добро своїй дитині це сприймати як правду???
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2011
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта??

    То вже зовсім інша тема. Якщо це не Свідки, то зазвичай дуже толерантно ставляться до Матері Божої, святих і образів і не зачіпатимуть цю тему з вашими дітками знаючи,що вони ходять до класичної церкви. Є багато інших, значно важливіших питань які вони піднімають в бесідах з дітьми. Але ви праві, вияснити хто саме займається з дітьми варто, особливо знаючи порядки в наших школах.
     
  14. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта??

    Ой, мої дорогенькі, але ж для підняття цих важливих питань в нас існують катихичні школи при наших церквах і там також надзвичайно багато розповідають дітям мудрого і корисного, і про виховання, і про наркотики і про стосунки між дівчатами та хлопцями і дуже-дуже багато ще чого ...
     
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта??

    Так це все на ваш розсуд, ви можете відмовитись від будь якого уроку мотивуючи це релігійними переконаннями. Зі мною вчились 2 свідки,які з цієї причини не відвідували христ.етику (понятно) і ... фізкультуру. Моє спілкування з протестантами і баптистами не залишило жодного неприємного осаду, якби мова йшла про мою дитину - я б не остерігалась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта??

    спочатку то було просто вивчення мови, потім молитва додалась, потім книжки давали, потім релігійні теми підніматись почали на заняттях, отак потрохи...хлопці там симпатичні, до речі...
     
  17. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта??

    Звичайно, що на мій розсуд, неа чий же ще, а Ви висловлюєте свою думку, яку мені теж цікаво почитати. Я прекрасно спілкувалася з баптистами, не тікала від них як ошаліла коли це стосувалаося звичаного спілкування на роботі, або просто по сусідськи. А тут трохи інакша ситуація, так, так, на мій розсуд. Тому що я мала років з 6-7 назад випадок, коли дітей з нашого району просто запрошували на чай баптисти, чито євангелисти, не СЄ, і там також проводили просвітницьку діяльність під чай, цукорки і печенько ... Я свому не позволила, так вони за той один раз і телефон встигли взнати, дзвонили разів з 2-3 ще запрошувати
     
  18. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта??

    Ще можуть бути сієнтологи, вони теж у Львові є, запрошують людей послухати, поговорити, допомагають приїхати в Америку на навчання але навчання зовсім інше ніж вони розказують...
    Я б на місці мами подзвонила в відділ освіти якщо в школі не надають відповідної інформації і тд
     
  19. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта??

    Те, що діти - не дорослі, не означає, що вони розумово чи морально відсталі. Багато дітей непохитніші за дорослих у переконаннях, а також більше прислухаються до себе, довіряють інтуїції, також вони інколи і справедливіші.
    Я дуже добре пам"ятаю, що мене в дитинстві неможливо було будь-куди "втягнути") Дитина сканує якщо не за допомогою розуму і досвіду, то за допомогою почуттів.
    А ще - в кожного своя дорога в житті, діти - не власність батьків, мають право робити власні висновки, навіть) набивати власні гулі - бо світ такий, не прищепиш від нього)
    Про школу питання цікаве. Тобто мормонам, баптистам - зась, а "класичним" церквам - можна?)

    ---------- Додано в 22:34 ---------- Попередній допис був написаний в 22:32 ----------

    На мою думку, релігії в школі не місце.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Курси англійської мови чи секта??

    У мене в інституті був викладач-волонтер від згаданої на початку теми організації. Безпосередньо на парах взагалі не торкався релігійної теми, був молодим, дуже безпосереднім і веселим, заставляв багато розмовляти і не боятися помилитися - саме те, чого бракувало традиційній програмі. Стосовно релігії - були у нього так би мовити позакласні читання, я навіть одного разу була, але оскільки це не моє, більше туди не ходила - ніхто і не питався, чому. Ще була якась визначена година, коли збиралися на якій-небудь перерві і молилися за добру науку і викладачів, в принципі, нічого страшного, але досить незвично (ну не заведено у нас молитися в колі, тримаючись за руки :), особливо, коли довкола носиться і витріщає очі купа студентів).