Курси водіїв

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем La esposa, 28 Січень 2010.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Давненько вже збираю інформацію про різні водійські курси, "зрію", так сказать :girl_spruce_up: Де вчилися їздити ви? На які курси ходили, що порадите?
     
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Іринко, ця інформація є, і навіть дуже багато в темі Жінка за кермом
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Курси водіїв

    Дякую, просто думала зібрати більш конкретну інформацію, бо там, полиставши, натрапляю більше на приколи і поради вже досвідченим :)
     
  4. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    А хто може порадити хороші курси в районі Наукової... Також давно наміряюсь на такі та ніяк не зберусь. От вирішила в декреті цією справою зайнятись
     
  5. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Я навчалась на Личаківькій. Хороші викладачі пояснювали все легко і доступно.
     
  6. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    І я на Личаківській. В свій час (десь рік тому) теж обдзвонювала всі школи. Хотіла йти на Пасічній, але мені не підходило по розташуванню. Але зовсім не шкодую, шо пішла вчитись в ЛДОНКК! Задоволена на 100%
     
  7. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    А я от з таким питанням-проханням:посвідчення водія маю (отримала 3 роки тому),але всі ці роки за кермо не сідала.Зараз от хочу позайматись з інструктором,а потім вже сідати у свою машину.Може хтось порадить інструктора,який міг би під'їжджати на Кн.Ольги?(мені всюди кажуть,що інструктори всі зайняті)
     
  8. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Я ходила на курси вул.Ст.Бандери-недорого і доступно викладали))). Думаю, щоб додатково поїздити, то треба з інструкторами домовлятися. А може по оголошеннях подивіться?
    ааа, згадала, ще в тій школі було дуже зручним те, що деякі інструктори забирали тебе з роботи чи під"їжали додому, але відвозили вже до наступного учня і т.д
     
  9. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    тобто ви хочите позайматись на машині інструктора?
    мій інструктор займається одне приватне заняття здається 70грн.
     
  10. Натася

    Натася Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    я теж закінчила курси на степана бандери (поблизу політеху). мені там дуже сподобалось - ціна дуже помірна, нормальні викладачі, дуже хороший інструктор (і люди з групи казали, що інші інструктори теж хороші, до речі, там є навіть жінка інтруктор:girl_crazy:) навчили мене там добре :xaxa: вже 5 років катаюсь:)
     
  11. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Курси водіїв

    Якщо є права, а треба трохи підівчитись їздити, то ТІЛЬКИ на своїй машині. Я права маю давно, вирішила минулої осені поїздити з інструктором . До сьогодні думала, що Шумахер відпочиває. як я їду. Сьогодні оформила страховку і поїхала. Боже, дівчата, як я їдуууууу:crazy::khomyak::scare: Якщо кому не вистарчає гострих відчуттів, запрошую.
    Зробила висновок, що "добрий" інструктор де треба пригальмував, де треба - газонув, а я сиділа довольна, як я круто їду. Тому - я за інструктора без запасних педальок:girl_crazy:
     
  12. Натася

    Натася Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    газанути вони не можуть, в них нема педалі газу:)
    а запасні педалі потрібні обовязково, але просто хороший інструктор їх використовує kbit в крайньому випадку
     
  13. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    Я вчилася їздити на інструкторській машині з АКПП, там були педалі тормозу і газу ;)
     
  14. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    В Вашому магазині - до кольору-до вибору!
     
  15. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Курси водіїв

    Ну тоді я за інструктора без тормозів :D:D:D
     
  16. Maldiva

    Maldiva New Member

    Відповідь: Курси водіїв

    і, я - випускниця курсів по вул.С.Бандери,11 - в приміщенні школи))
    враження - один позитив - інструктори дуже класні, можна домовитись про індивідуальне навчання)
     
  17. тигрица

    тигрица Well-Known Member

    Відповідь: Курси водіїв

    І я на Личаківській вчилась, дуже задоволена і інструктор такий терпеливий і хороший попався.
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Курси водіїв

    Дівчата, а хтось закінчував курси на Пасічній? Як враження? Мене зацікавив їхній навчальний автодром, і відгуки ніби непогані. Трохи не підходить місце розташування, не знаю, чи вартує їздити туди з іншого кінця міста :confused:
     
  19. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Курси водіїв

    я ходила на Личаківську, в принципі дуже задоволена.
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Курси водіїв

    Про Личаківську я знаю, що курси добрі, але хотіла б почути думки саме про курси на Пасічній.