Лабораторії

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем marianast, 17 Травень 2010.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    хто знає де у Львові можна здати аналізи на хелікобактер. лікар скерувала нас у Моршин, а мені чомусь не віриться, що у Львові серед усіх приватних і державних клінік немає такої можливості. Хто стикався з таким мікробом? Може порадити хорошого фахівця чи клініку? Вдячна усім хто відгукнеться
     
  2. Harmony

    Harmony Member

    Пишіть відгуки про львівські лаблраторії. Які аналізи робили? Задоволені чи ні? Поділіться досвідом!

    ---------- Додано в 06:28 ---------- Попередній допис був написаний в 06:17 ----------

    Дівчата підкажіть де можна бак посів мочі здати. Дякую
     
  3. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: хелікобактер

    у Львові можна у діагностичному центрі (на Пекарській) здати, результат отримаєте на протязі 5 хв. У медичному центрі "Крапля роси" також роблять цей аналіз.
    Щодо лікаря, то я попитаю чоловіка і коли матиму напишу в пп.
     
  4. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: хелікобактер

    Я такий аналіз здавала місяць тому в "Медіс", ціна аналізу 65 грн.
     
  5. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    В Сінево можна здати. 60 грн коштує
     
  6. kaluna

    kaluna New Member

    Відповідь: Лабораторії

    моєму чоловікові потрібно зробити УЗД простати. Чула, що в "Венері" на Сихові таке обстеження роблять добре. Хто там був, підкажіть, чи варто туди звертатись?:o Бо не раз рочаровувало нас халатне відношення недобросовісних медиків!
     
  7. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Лабораторії

    на поч. Зеленої в інституті мікробіології можна всі посіви здавати, дзвоніть туди питайти
     
  8. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Лабораторії

    поділіться відгуками і адресами паразитологічних лабораторій, хочу провірити дитину на глисти.
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    Я цікавилась в Сінево, аналіз на 6 видів глистів коштує 430 грн. Ми усі аналізи здавали там - я задоволена, хоча дорогувато трохи.
     
  10. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Лабораторії

    це на антитіла на кров з вени? я хочу на кал. Наскільки цікавилась, що на антитіла не завжди достовірні дані, хоча по калу також, але шкода дитину колоти. А ви задоволені чим саме? щось виявили?
     
  11. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    Аналіз крові дає кращий результат, ніж аналіз калу. Він більш інформативний, бо деяких паразитів через кал виявити просто неможливо.
     
  12. Titi

    Titi New Member

    Відповідь: Лабораторії

    Мені робили там УЗД.Апарат у них сучасний, та і відношення лікаря мені сподобалось- все робив чітко , впевнено. Маю з чим порівняти, тому однозначно ЗА!
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    На глисти там беруть кров з вени. Ми на глисти здавати будем після 6.06, але інші аналізи робили там. Роблять швидко,акуратно, на результати не довго чекати. Зрештою як і у всіх приватних лабораторіях. Ми пішли в Сінево через рекомендацію однієї лікарки, наша хороша знайома.
    Доречі, кал дійсно показує лише найпростіші види паразитів, тобто гострики, а на решту однозначно доведеться брати кров.
     
    Останнє редагування: 28 Травень 2010
    • Баян Баян x 1
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    Дівчата, а десь можна здати приватно здати загальний аналіз сечі?
     
  15. Олюнчик

    Олюнчик New Member

    Відповідь: Лабораторії

    Впринципі у будь-якій приватній лаболаторії. Я здавала на Батальній в роддомі. Там в гінекологічному відділенні є лаболаторія Діла. Мені сподобалось і відношення і оперативність:girl_yes:
     
  16. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Лабораторії

    Щодо посівів на стерильність - то всі аналізи однозначно рекомендую здавати в санбаклаболаторії на поч Зеленої, там д-р Мота Євген Богданович. Проте посів сечі на стерильність дуже відносне поняття - неможливо фактично зробити стерильний забір, хіба з доп катетра.... Там мені видали стерильну баночку правда.
    А на рах хелікобактер - в діагностичному на Пекарській роблять цей аналіз , каб. здається 102. А ще є калові тести - продаються в аптеках, можна його зробити в дом умовах.
    Загальні аналізи можна здати і в лаболаторіях державних, проте відповідно віддячивши лаборанту - щоб добре зробили. В Залізничній досить хороша лаболаторія.
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    я не проти заплатити, та дзвонила в Сінево, то вони такого і близько не роблять (((. Піду у свою державну поліклініку, може дійсно зроблять без направлення лікаря
     
  18. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Лабораторії

    Можливо хтось знає де у Львові можна зробити такий аналіз як "транспорт сечі"?
     
  19. Dolexia

    Dolexia New Member

    Відповідь: Лабораторії

    В деяких приватних клініках взагалі не задають лишніх питань. Прийшли і здали. На Сихові є "Венера". Чула їхню рекламу по радіо, у них можна пройти анонімні обстеження, і аналізи здати.
     
  20. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Лабораторії

    Я з свого досвiду можу сказати , що не всi приватнi лабораторiї - такi добрi. Я будучи вагiтною здавала аналiзи в такiй ''хорошiй" лабораторiї. Крiм того, що обiцяли- результати через 1 мах 3 днi- я чекала тиждень (то в них свiтла не було ...i.т.д.).А результати такi були, що моя лiкарка- зразу послала переробляти в мед iнститут (там результати були абсолютно нормальнi- цього ж дня).
    Не пам'ятаю назви тої лабораторiї (вона знаходиться на однiй з бiчних вулиць Личакiвської)