Лікувальне голодування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Mokka, 19 Травень 2009.

  1. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Отже, почитавши книжки Поля Брега, Малахова та поспілкувавшись з досвідченими з цього приводу людьми вирішила я й собі попробувати це діло. Спочатку хочу обмежитись лайт-варіантом, тобто 1 розгрузочним днем в тиждень, а там подивлюсь на свої відчуття і можливо буду збільшувати термін.
    Дівчата, якщо когось це цікавить, приєднуйтесь. Будемо ділитись враженнями, досягненнями і т.д.
    Можливо, хтось вже має досвід в цій справі, хотілось би також побачити ваші коментарі.
    Зразу хочу сказати, що збираюсь голодувати не так для похудання, як для очищення та оздоровлення організму.
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    А ти впевнена, що тобі того треба? Ти прекрасно виглядаєш!
    Я би не ризикнула. Хіба справді ти дуже глибоко все дослідила. Тим більше, що плануєш дитинку.
    Але якщо точно вирішила - успіху. Буде цікаво почитати:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Ну, я для початку збираюсь обмежитись 1 розгрузочним днем, наскільки я знаю на планування вагітності це не впливає, а з вагітністю мені і так прийдется трошки зачекати :sad: багато що треба полікувати спочатку :sad:
     
  4. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Чесно, я б не голодувала. Краще обмежила б себе у їжі ввечері, або у тих продуктах які для мене явно шкідливі (набираю вагу). А голодувати??? А як же потім кишково-шлунковий тракт, перисталіка, жовчевий підшлункова і т.п. Була в мене колись така манічка у школі і інституті, але тепер певно що ні.
     
  5. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Мерсі за компліман :)

    Справа в тому, що якби це було пов'язане з якимсь серйозним ризиком, я би цього не робила. На рахунок зовнішнього вигляду - це не для похудання, для очистки організму, переходу на більш здоровий спосіб життя загалом. От курити вже кинула, тепер це :)


    Якраз для покращення роботи кишково-шлункового тракту, перисталіки, жовчевого, підшлункової особливо, голодування - це супер. Якщо цікаво, почитайте Брегга, там це все описано.


    Брэгг Поль С. (1881)


    Брегг - известный диетолог, популяризатор и энтузиаст натуральной гигиены и здорового образа жизни. Он один из первых провозгласил необходимость отказа от современной системы питания, в которой преобладают консервированные и рафинированные продукты, в изобилии содержится углеродистая, мясная, жирная и сладкая пища.

    Родившись в 1881 году в Вирджинии (США) он был очень слабым ребенком, фактически приговоренным к смерти. Болезнь сердца не позволяла ему играть со своими сверстниками. В 12 лет он к тому же заболел туберкулезом обоих легких. Тогда родители отвезли его в Швейцарию в санаторий д-ра Ролье, лечившего своих пациентов упражнениями на свежем воздухе и особым питанием. К 16 годам Брегг был абсолютно здоров. Он поклялся посвятить свою жизнь медицине, и слово свое сдержал.


    Он считал, что соблюдая определенные гигиенические и диетические правила, каждый человек может значительно продлить свою жизнь.Всю жизнь Поль Брэгг призывал людей совершенствовать свои физические возможности и разъяснял способы укрепления здоровья.

    Поль Брэгг умер в декабре 1976 года в возрасте 95 лет. Но умер он отнюдь не от старости. Смерть этого человека — трагический несчастный случай: во время катания на доске у побережья Флориды его накрыла гигантская волна. Спасти Брэгга не удалось. Его оплакивали пятеро детей, 12 внуков, 14 правнуков и тысячи последователей. Патологоанатом констатировал, что сердце, сосуды и все внутренние органы этого человека были в превосходном состоянии.
     
    Останнє редагування модератором: 19 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  6. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    А так це особливе харчування, а я подумала що ви взагалі від їжі відмовитись хочете. Була в мене знайома яка нічого не їла. перший тиждень хотілося, потім і бажання втратила до їжі. До місяця нічого не їла. Тоді поступовий "прикорм". І так по кругу.
     
  7. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    І які в неї були результати?
     
  8. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    знайома моєї мами пару років лікувалась в якісь клініці біля Одеси.
    там все лікування пов"язане з голодування, вхід в нього,саме голодування і вихід. коштує то "хороші гроші".
    зате жінка (поважного віку) на роки забула,що таке скачки тиску, викину таблетки для кращої роботи травної системи, помолодшала,ну жодного мінусу.
    звичайно там не просто голодуєш, там лікувальні клізми кожний день, всякі відвари на травичках, натуральні соки. пильний догляд лікарів.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    От і мене на мій експеримент наштовхнула розповідь одного знайомого, він за молодості дуже хворів, переніс купу операцій і т.д. А потім почав голодувати, спочатку, звичайно, було важко, а потім... :y:
    Він каже, що за ці 20 років ні разу не хворів, якщо якась застуда, то він просто з'їдає лимон і все проходить, тобто імунітет в нього піднявся ого-го! Правда, він цим серйозно займається, недавно пройшов курс голодування 21 день.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    і у мене ще є один знайомий,теж якийсь там період часу він голодує,а потім помірненько виходить з того на травах,потім соки якісь легесенькі,і прекрасно себе почуває.
    тут найголовніше усвідомити,що це має стати способом твого життя. якщо вже так серйозно в те поринати, то кидати страшно.
     
  11. Оляна

    Оляна Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Розгрузочні дні це прекрасна річ. Це не обовязково на одній воді. Можна робити кефірні, сирні, морковні... Я ніяк не зберуся після Паски цим зайнятися. Якось робила 2 тижні без солодкого, мучного, соленого, жирного+ 4 дні на воді+апельсиновий фреш-самопочуття шикарне. Якби не приходилося готувати постійно для дітей, то взагалі було б легко. Мокка хотілось би до вас приєднатися-за компанію легше і додатковий стимул.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Ура, "первый пошел"! Давайте, робимо в цю п'ятницю. Але я хочу цілий день на воді. Я ще й чоловікові сказала, типу давай поекспериментуєм, він вроді не проти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Успіхів! :clapping:
    Тільки поступово!
    Мені подобається така мета - очищення організму.
    Та й на майбутню вагітність матиме позитивний вплив. Я читала кілька історій, коли начебто здорові жінки не вагітніли, а потім грамотно голодували - і все- малятко.

    Обовязково напишіть результати.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Напишу. Але я знаю, чи за 1 день щось буде видно... А може...
     
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Голодування

    Я практикую розгрузочні дні раз в тиждень. просто супер себе почуваю, часто боліла голова, тепер і забула про анальгін. Проте я це робила поступово. Спершу один день в тиждень їла тільки несолену гречку і пила зелений несолодкий чай. Через тиждень тільки нежирний кефір, ківі і т.д. що хто любить. Тепер після розмови з дієтологом буду раз в тиждень пити тільки дистильовану воду, куплю в аптеці. Вона виводить всі шлакиі токсини з організму. секрет простий хочеш їсти п"єш. В п"ятницю починаю напишу як відчуття:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Кльово, нас все більше...
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Я теж віднедавна зробила собі розгрузочний день раз в тиждень, п)ю негазовану мінералку, відчуття супер....
    Навіть коли йшла в пішу прощу перший день нічого не їла, а пройшли ми за день 37 км, легко тоді йшлося,... відчула пір)їнкою себе:)...
    думаю на два дні переходити:)
     
  18. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Напишу про свій негативний досвід, може допоможе комусь уникнути помилок.
    П"ять років тому у мене безпричинно (на хлопський розум) почала підвищуватись температура: ні простуди, ніде ніякого болю, нічого ніби нема, а протягом трьох місяців 37,4 - 37,8. Самі знаєте як така температура вимотує. Здавала аналізи - то один раз ніби нічого, то якийсь незначний запальний процес. Одним словом, пішла я на УЗІ, знайшли камінці в жовчному. І лікар на УЗІ ( хороший знайомий) переконав мене провести очищення організму по Бреггу, десятиденний курс , а потім спробувати вивести камінці, які мали розчинитись або, принаймні зм"якнути, магнітотерапією.
    Я так захопилася! Розробив він мені графік входження (овочеві фреши, відварні на пару овочі) потім пиття, ну а виходу не встиг: мої камінці "вирушили" в подорож на четвертий день голодування, боліло так, що я цілу ніч простояла біля ліжка на колінах. Закінчилось все операцією і тритижневим лікуванням, оскільки камінь пошкодив жовчеву протоку.
    Висновок,: якщо обираєте більше ніж трьохденний курс голодування, треба НОРМАЛЬНО обстежитись. Особливо якщо є хронічні захворювання, невідомо, як себе поведе організм, не завжди то тільки плюс.
    А от розвантажувальні дні я люблю! Пробувала навіть так: день на овочах, день на трав"яних чаях, (особливо мені класний збір ромашка+безсмертник+березові бруньки), і день на овочево-фруктових фрешах, розбавлених наполовину талою водою (мінералку без газу заморожую).
    Плюсом такого трьохденного напівголодування є для мене те, що після нього ще пару тижнів геть не хочеться борошняного і жирного.
    Ну от, такий мій досвід. :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Знаю, що людина може обійтись без їжі 4 дні, більше чотирьох- тре тільки з лікарем:)
     
  20. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Голодування

    Так ось із лікарем часом халепа виходить. Ще його треба знайти, того нормального лікаря.
    Я б все таки не ризикнула на голодування.
     
    • Подобається Подобається x 2