Лікування випадіння волося та себореї у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Samosaboy, 21 Листопад 2011.

  1. Samosaboy

    Samosaboy New Member

    Порадьте хорошого лікаря/лікарню що займається проблемами випадіння волося, боюсь натрапити на поганого.... Дякую
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Лікування випадіння волося та себореї у Львові

    Найкращого усі знають.
     
  3. Smille

    Smille New Member

    Відповідь: Лікування випадіння волося та себореї у Львові

    У мене знайома проживає в інший області, але може її лікування вам допоможе. У неї був себорейний дерматит, на фоні всього цього почало випадати волосся. Лікар прописав їй наступне: 3 рази на тиждень втирати в шкіру голови лосьйон Біфон, перші два тижні разом з лосьйоном ще і маззю Содерм користуватися, кожен день і раз в день. А Біфоном 4 тижні користуватися.

    Після курсу ще пила вітаміни для волосся Деакура, щоб укріпити їх. Це вітаміни з лікувальною дозою біотину. Зараз все добре! Я ці вітаміни і сама пила, волосся міцніше стало.
     
  4. neri

    neri New Member

    Відповідь: Лікування випадіння волося та себореї у Львові

    От і мене зацікавило таке питання! Останнім часом почало шалено випадати волосся. Розумію, що причина - щось внутрішнє. Хотілося б вияснити, що дає збій в організмі. Якщо я правильно думаю, то таким займається лікар-трихолог (?). Може хтось підкаже, чи є у нас такі у Львові і де саме? Чи краще звертатись до іншого лікаря? Буду вдячна за хоч якісь підказки!
     
  5. olenoks

    olenoks Well-Known Member

    Відповідь: Лікування випадіння волося та себореї у Львові

    ооооо....болюче питання, у мене це літо один стрес, спочатку захист диплому, потім весілля, волосся дуже тоненьке, а лізти почало сумашедшо, вітаміни пропонують може попю, але може ще щось, хтось скаже...я думаю про маски для волосся, сполоскування відваром трав, і мабудь дієта №5 відома всім шлунковикам )
     
  6. LadyLand Shop

    LadyLand Shop Member

    Відповідь: Лікування випадіння волося та себореї у Львові

    В мене цього літа, з червня місяця волосся почало випадати страшно як. Сезонне напевне, і то головне що і у моїх знайомих те ж саме. Хто як міг то рятувався, дехто спеціальні ампули собі купляв щоб втирати в голову, шампуні. Я купила собі репякову олію ...і ось чудо:girl_cool: Волосся вже не в такій кількості лізе:girl_claping:
     
  7. slobik

    slobik New Member

    Відповідь: Лікування випадіння волося та себореї у Львові

    скажіть будь-ласка може є якісь маски зроблені в домашніх умовах проти випадіння волосся???? Буду вдячна!!!!
     
  8. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Лікування випадіння волося та себореї у Львові

    А би вам порадила поробити гірчичні маски для волосся. Гарно допомагає. Але на найкращий результат буде від мезотерапії, якщо звичайно дозволяють кошти. Також збалансуйте харчування, здоровий сон і все буде гаразд.
     
  9. Lana1910

    Lana1910 New Member

    Я особисто мала таку проблему, волосся просто сипалось. Перепробувала різні маски, різні шампуні, втирала сіль у волосся (трохи помогало), проте якогось наочного результату так і не було. Випадати почало швидше всього на нервовій основі, не зразу поступово, але за 2 роки навіть зявилися трохи залисини, тоді вирішила звернутися у клініку Новодерм до трихолога. Здала там розгорнутий аналіз крові ( по ньому все було добре) і харчувалась весь час так як треба, але трихолог вирішила все одно почати мезотерапію. Зробили мені цих десять процедур, зрозуміло, що я і не очікувала зразу феєричного результату, але це не було взагалі ніякого, волосся випадало і дальше. Тоді мені ще продали ще мезоролер і упаковку вітамінів, щоб робити вдома масаж і звичайно сказали прийти десь через два місяці, щоб пройти ще якись закріплюючий курс, або інший якщо той все-таки не поможе.(таке враження, що методом тику). Одним словом пішло купа грошей, а волосся випадати не перестало. Більше я до них не ходила. А от через пів року вирішила вагітніти, тоді здала аналізи на гормони і от несподіванка, виявилось, що прогестерон нижчий норми у два рази, коли я його підняла, то і волосся перестало випадати. Питається, чому трихолог впершу чергу не призначила здати на гормони, коли загальний аналіз крові показав все добре, мабуть тому, що треба чим подовше затримати клієнта.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. Lolikuz

    Lolikuz New Member

    Всім привіт! Підкажіть, можливо хтось користувався послугами лікара-трихолога у Львові, чи навіть по Україні. В мене ніколи волосся не було густим, шо вже говорити про його довжину. От вирішила зайнятись його лікуванням і зробити що можливо. Все це після того як зрозуміла, що всі маски та вітаміни не допомагають. Нарешті здала аналізи і готова приступити до лікування зсередини. Буду вдячна за будь-які перевірені контакти. Можливо хтось відвідував клініки по обстеженню волосся, діліться досвідом. Наперед вдячна!
     
  11. Альона

    Альона Well-Known Member

    У кого ви були? У Мар'яни чи Ольги?
    Хто вам коригував гормони?
     
  12. pidsniznyk

    pidsniznyk Member

    Мені завжди від випадання допомагає маска з по тертої цибулі під клейонку і рушник на 30-40 хв.
    А ще трохи не лінуватися і заварити кропиву з лопухом і замість води з крану, мити в тому.
    Вже після 1 разу буде покращення;)
    А ще, попробуй те іншу маску для волосся.
     
  13. Zabrodska

    Zabrodska New Member

    Всім привіт! А хто ще стикався з проблемою порушення гормонального фону як причиною випадіння волосся?
     
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дівчата, а як Ви лікуєте себорейний дерматит?
     
  15. pidsniznyk

    pidsniznyk Member

    А де той дерматит?
    В мене на обличчі і трохи шия, груди...
    Я була вже всюди;) за 8 років і всі мазі перепробувала..
    Його вилікувати неможливо , тільки залікувати


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. pidsniznyk

    pidsniznyk Member

    Але мене лікує і спостерігає дуже класний лікар ;)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. pidsniznyk

    pidsniznyk Member

    В Леодерм - Яремкевич Роман


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене волосяний покрив і в ложбинці між грудьми :girl_sad:
    І чим Ви заліковуєте?
     
  19. pidsniznyk

    pidsniznyk Member

    То можете по пробувати його
    Єдине що там консультація 150 грн
    Він колись був в інтернатурі в такого світила як Зайченко;)
    Але лікує новішими методами


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. pidsniznyk

    pidsniznyk Member

    Знаєте я йому навіть на мейл скидаю фото висипки якщо щось то він дивится і каже що робити
    При тому не вимагає доплачувати


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk