Листівка за 5 хвилин ??

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 12 Квітень 2012.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Щось так захотілося побалакати... :girl_wink:
    Наприклад про те, скільки часу ми тратимо на одну листівку. Дуже цікаво буде почитати відповіді. :girl_phone1:
     
  2. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Листівка за 5 хвилин ??

    Я нещодавно вклалась за 1 год-щоправда в мене малий прокидався і я ще до нього бігала. Для мене це швидко. Інколи буває,що сідаю за декілька заходів. В мене все залежить від того чи в голові вже є повноцінна ідея.
     
  3. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Листівка за 5 хвилин ??

    Якщо я маю заготовк самої листівки і вже прокрутила варіанти, то можу і за 30-40хв. Але мене так само дітки відволікають, тому деколи можу робити в 2-3 підходи. Коли вишиваю на папері, то довше 1-1,5год тільки на вишивку, а деколи і до 3 год і плюс оформлення. Пару разів було робила "термінові" листівки за 15-20хв :)
     
  4. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Листівка за 5 хвилин ??

    В мене ніколи нема ідеї. Все що, як і де буде вирішується в процесі бавлення папером. Як сподобалось де впало, так і клеїться, а нє - то просто пересувається. Для мене листівки то щось нове, тому виділяю мінімум часу і то коли є велике бажання, або дуже тра до подарунку.. Отож 15 хвилин на все про все. Як за 15 хвилин не зробиться, то піде у коробку до інших не вклавшихся у час речей.
    (але мій листівковий стаж налічує лише 5-6 листівочок)
     
  5. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Листівка за 5 хвилин ??

    В мене як коли, то за пів години і листівка вже готова, а іноді можу і дві години просидіти, а результату нуль (вроді і все гарно, а мені чогось не подобається), тоді відкладаю то все діло і йду спати, бо переважно тим всім займаюсь вночі, а зранку на свіжу голову швиденько доробляю.
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Листівка за 5 хвилин ??

    а як вам три дні?:girl_crazy: ото маю листівку недороблену, то лежить, чекає мене))))
     
  7. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Листівка за 5 хвилин ??

    в мене таке теж буває.
     
  8. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Листівка за 5 хвилин ??

    ото про мене, в мене спершу зародження ідеї, потім її виношую і реалізація, та й ще до того всього кінцевий результат може бути далекий від поч. ідеї, бо в самому поцесі створення можу кардин. все перемінити.
    Але і листівки в мене не скрапові, не даються мені скрапові так, щоб передати настрій/емоції, в мене є потреба дуже багато елементів зробити руками і лише в одному екземплярі. Як пробую готове совати по папері, то щось стаю бездарна зовсім :girl_mad:
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Листівка за 5 хвилин ??

    Стандартно. Дуууууже рідко за 2 дні роблю, і ще рідше в один день вкладаюся. Але моє мале вдень не спить, а вночі спати хочу я, тому й часу обмаль.
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Листівка за 5 хвилин ??

    Я певно сама повільна з вас всіх. Мені займає десь з три години. Я переважно сідаю до роботи в 10:30 вечора, і закінчую коло першої. Вчора правда швидше було. Зробила 3 АТСки за 2 години. Може, тому, що я малюю. Малювання мені займає трохи часу. В залежності який малюнок, я підбираю кольори, потім малюю помаленько і акуратно. Потім дивлюсь як той малюнок краще вирізати, чи де прикріпити.
    Витягаю всі стоси паперу які тільки є в хаті. Переглядаю кожен і вибираю той який мене сьогодні манить. Коли вибираю основний розмальований папір, тоді до нього підбираю по-кольору інші папери і однотонні і не дуже. А тоді все відмірюю, обрізаю. Переглядаю три коробки із стрічками і дві з мереживом і підбираю що пасує, дивлюсь на квіточки різні, підвіски, шнурки.

    Збір самої листівки займає 30 хвилин, але підготовка в мене дуже ретельна. Мо я перфекціоністка, чи шо?:girl_flag_of_truce:
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Листівка за 5 хвилин ??

    Однозначно. У мене листівки теж займають 2-3 години, часом і довше може бути, як треба щось під конкретне завдання, а ідеї не лізуть в голову. )))) То ж і краї потерти, і рамку до паперу дизайнерського підібрати, і стрічку, і додатки якість. Хіба що маю вже в голові цілу ідею, тоді можу складну листівку зробити за 40 хвилин, але то рідко буває.
    А саме малювання мені займає десь 30 хвилин, залежно від складності малюнка. Якщо дуже простий, то буде й 10, але з такими рідко працюю.
    За 15-20 хвилин можу зробити хіба листівку без використання жодної техніки. Без рамочок, без обтирання країв, без тонування. Торбинки в мене так займали. В сумі десь 25 хвилин - вирізання й декорування.
    А що ти міряєш? Я лиш заготовку міряю, а решта - не міряю взагалі. Приклала папір на рамку до основи, зробила олівчиком дві помітки, де обрізати - і на різак. Те саме з папером.
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Листівка за 5 хвилин ??

    Ну я так само роблю. Тобто тре сказати, що не міряю лінійкою а лишень заміряю до основи.

    Але якщо якась складанка, то її треба спочатку добре виміряти :) А деталі, то вже можна з прикладанням і замірюванням.
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Листівка за 5 хвилин ??

    Ой, то правда. Я тут робила кілька "складанок" в останні дні, то ті всі відмірювання мене дуже втомили. :wacko1:
     
  14. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Листівка за 5 хвилин ??

    Ой, а для мене вимірювання, то ціла проблема також. Стараюсь міряти якнайменше.

    Коли я роблю листівки, де використовую ізонитку, то це взагалі довготривалий процес. Може зайняти із год 3-в залежності від складності плетіння.
     
  15. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Листівка за 5 хвилин ??

    Для мене листівка то процес швидше медитативний, ніж алярмовий. Навіть важко сказати скільки часу то займає, але не мало. Я дуже довго перебираю папірчики, вимальовую картинку, часом шукаю натхнення, потім роблю геть інше, ніж планувала. Коли сідаю за листівку, то ніколи не знаю що в мене вийде в кінцевому результаті - в голові маю лише дуже уявну замальовку. І як мені добре йде, то можу і до пів ночі сидіти. Власне,через те, що потребую багато часу, листівки роблю не так часто, як би хотілось. Коли відчуваю, що часу мені недостатньо, то навіть не сідатиму за роботу, бо тоді 100% буду незадоволена результатом.
     
  16. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Листівка за 5 хвилин ??

    У мене теж. Інколи ввечері всі повкладаються, я починаю витягати свої папери, чоловік вже знає: пішла стрес знімати :)
    Ніколи не дивлюся скільки часу трачу на листівку, буває загатовку зроблю і нема натхнення докупи зліпити, тоді і тиждень може лежати, бо ніц путнього не вийде. А буває папір до рук візьму і за вечір (явно більше ніж за годину :)) листівочка готова.
    Швидкісних листівок не роблю, якщо треба терміново то можу скласти хвилин за 20 конверт для грошей і це максимум.
     
  17. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Листівка за 5 хвилин ??

    Це як про мене сказано. Роблю переважно вночі, бо вдень меншому шилкові треба з маминих коробочок скарби порозтягати по всій хаті, а старший полює на штампи і просить "ну десь в куточку проштампую" на листівці:). Також роблю все повільно, "с чувством, с толком, с расстановкой". А деколи за процесом ще й Посиденьки одним оком переглядаю. Так що раніше 2-3-ї год ночі не лягаю. Одна листівка може забрати дві-три таких нічки.