Літаком до Криму

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Юкола, 26 Травень 2009.

  1. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Минулого року звідусіль тільки й лунало "зі Львова до Сімферополя" за 90 гривень. При умові замовлення заздалегідь.
    Цього серпня планую поїздку до Криму. Хочу літаком летіти. Почала шукати - не знаходжу.
    І взагалі я обурена!
    У всьому світі замовляєш квиток на лізтак за пару місяців - значить ціна нищька. А в нас не має значення, чи за місяць, чи за день - платиш однаково.
    "найдешевший" переліт знайшла туди-назад за 850 грн.
    Якось зовсім не весело.
    Може хто знає, що то за диво-фірма. що обіцялася дешево людей літаками перевозити?
     
  2. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    це Ви мабуть про компанію ВізЕйр (WizzAir).Коли нова авіакомпанія приходить на ринок - хоче заманити якомога більше клієнтів, а чим?звичайно ж привабливими цінами! Тому минулого року і кричали звідусіль -дешево-дешево, так це і було в реалі:), а цього року лафа закінчилася.:confused:
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Літаком до Криму

    Незнаю,але на періодично на візейр я потрапляю на ціни 199 гр. На серпень точно є такі ціни.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    не можу сказати що лафа скінчилась, тому що племінниця літала в Сімф десь місяць назад орієнтовно за 30 грн (точну цифру не пригадаю) - якась акція була.
    ВізЕйр має менший тариф із-за відсутності додаткових сервісів, наприклад чай, кава тощо.
    спробуйте пошукати потрібне вам тут
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    Просто сілдкуйте за рейсом, який вам потрібен (на візейр), ціни на квитки міняються щодня. Мої батьки летіли в Кельн з Києва (туди і назад 2 квитки) вийшло щось біля 1300 грн, а квиток на автобус в два боки 1400 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    Минулого року дуже важливо було коли бронювався квиток. Батькам я купувала за 1000 грн на двох туди і назад і то через помилку з датами, було б ще дешевше, якби не виправляли.

    Інших варіантів польоту в крим нема - хіба приватний літак маєте :)

    Зараз дивлюся теж на сайті - от на 24 липня квитки є по 149 грн - халява повна!
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    і 10 серпня, і 18 вересня (це туди)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Літаком до Криму

    Дівчата, може я щось не так шукаю.
    Зайшла на сайт візейр. Розрахувало мені туди 300, назад 500 грн.
    http://wizzair.com/skylights/cgi-bin/skylights.cgi?step=1

    До речі, я до них телефонувала, таки сказали, що немає значення, коликупавти квиток.

    Де можна про ті акції взнати?
     
  9. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Літаком до Криму

    До речі, з Сімферополя до Львова квитки значно дорожчі.
     
  10. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    минулого року відправляла маму з малим в Крим літаком, бронювала квитки за два тижні здається. коли дивилась ввечері коштували 139 грн (в одну сторону), але не мала на картці грошей щоб оплатити. наступного дня в обід вони вже коштували 220 грн. але це все одно гарна ціна, бо летіти 1,5 год. а не товктися з дитиною добу.
    ..... назад вертались поїздом, то від спеки і задухи в малого почався кашель, температура, а у львові констактували запалення легень
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    Я про той Візейр тоже чула, коли треба було в Німеччину летіти. Реклами -повно, зі Львова у Франкфурт 60 Євро. Прийшлося білети замовляти, а то збір, а то ще щось, нарахували 190 Євро. От так. Прийшлося автобусом їхати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    Значить літав мій чоловік у квітні цього року в Дортмунт: туди 150 грн, назад 200 грн.
    Замовлявквитки заздалегідь, більше ніж 1 місяць. Причому дивився на який рейс дешевше, бо може бути в четвер дешеві рейси, а в пятницю дорогі. Треба добряче ознайомитись з їхнім розкладом і слідкувати за всякими акціями

    у візейр в франкфурт рейсів немає.
    у них зі львова лише на сімф і на дортмунд
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Літаком до Криму

    Дівчата, кажу ж, що телефонувала до них і питала, чи буде дешевше, якщо замовляти заздалегідь. Вони сказали, що колиб не замовляли - ціна однакова.
     
  14. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Літаком до Криму

    Дивно, виходить, що в Німеччину дешевше, ніж до Криму.
     
  15. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    Дивно. Я хотіла замовити білет на літак у Візєір на початку травня а білет потрібен був на 22 червня, так от тоді білет коштував 399грн а сьогодні 199:confused:, теж саме і на 5 червня на початку травня ціна стояла 109грн а сьогодні 399грн :confused:
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    ми ж Вам писали - 24 липня є дешевий квиток, тільки от чи Вам ця дата підходить? треба бронювати на сайті як тільки знайдете те що треба
     
  17. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    ні, там якщо зі Львова до Сімферополя дешевший в цей день, то навпаки з Сімферополя до Львова дорощий. І аналогічно коли зі Сімферополя дешевший то у Львові квиток дорощий. Якась така от схема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

    доречі, одного разу в племінниці був прикол з поверненням з Сімфу у Львів. Не набралось достатньо народу на літак і вони всіх пересадили на рейс до Києва, а там як собі хочете (по ідеї обіцяли їх всетаки доставити, але вона не схотіла чекати того). Ось такий був ляпсус.
    хоча в гарячий сезон відпусток думаю такого не буде
     
  19. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Літаком до Криму

    Ольго, в мене путівка з 13 серпня, тому 24 липня - це зарано)))))))

    Дана, так значить квитки, на потрібні мені дати, можуть подорожчати з часом?
     
  20. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Літаком до Криму

     
    • Подобається Подобається x 6