Маленька галерейка Оленки-М

Тема у розділі 'Галереї творчих робіт', створена користувачем Olena-m, 18 Травень 2010.

  1. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Вирішила і я зробити свою галерею. Поки робіт небагато, але я над цим працюю :girl_smile:
    Перша моя робота нитками муліне - Марія з Ісусиком (Жан*лін). Тканина - панама, нитки Муліне DMC, Ariadna. Хрестик, бекстіч.
    [​IMG]
    Схему купувала на базарі за 3 грн. :girl_cool:, тоді не мала нету. Дуже довго над нею сліпала, щоб розібрати кольори. оформлення - Епіцентр. Про кольорову канву теж не знала, тому фон повністю вишитий.
     
    Останнє редагування модератором: 8 Жовтень 2011
  2. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Маленька галерейка Оленки-М

    Наступна робота - тюльпан. Схема з журналу "Нас*ту*ня". Муліне DMC, панама, техніка хрестик. Не оформлений, бо чекає ще одного тюльпана до пари, оформити хочу однаково.
    [​IMG]
     
  3. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Маленька галерейка Оленки-М

    Наступна моя робота - подарунок для Марічки-Бурульки у грі "Весняний сюрприз для рукодільниці":girl_curtsey:. Це крісло-гольниця з шухлядкою для різних дрібничок. Як його побачила, то одразу зрозуміла, що маю це зробити. Довго мучилась із дизайном вишивки, бо вихідний варіант мені не подобався (геометричний взір). Але все таки знайшла те, що шукала. Вишивала нп льоні, захоплюючи по три нитки, правда припустила одну помилку: один раз захопила чотири нитки і один ряд вийшов трохи не рівним. Та ніби не дуже помітно:girl_cool:.

    Отже, дизайн від "Pan*na", трошки мною перероблений, квіточки на поручнях і шухляді взяті з журналу "Вышитые картины", тканина льон, нитки DMC, Ariadna (підбір власний), мереживо, картон, синтепон. Техніка хрестик, бекстіч.

    Покажу ще трохи процесу, бо дуже вже він був мені дуже цікавий:girl_in_love:.
    Без беку
    [​IMG]
    З беком
    [​IMG] [​IMG]

    Процес зшивання
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    І готова робота
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

     
    Останнє редагування: 28 Травень 2010
  4. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Маленька галерейка Оленки-М

    Перша моя кривулька - біскорню, зараз мені служить подушечкою для голок. Взір взятий з українських мотивів. Нитки DMC, Ariadna, тканина панама, дві бісеринки для серединки, синтепон, стрічка. Техніка хрестик, бекстіч (для контуру, по якому зшивалось).
    [​IMG] [​IMG]
     
  5. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Маленька галерейка Оленки-М

    Далі було берлінго для "Кошичка". Тканина вишивальний льон, нитки DMC, Ariadna. Техніка хрестик, 3/4 хрестик, 1/4 хрестик, бекстіч.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  6. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Маленька галерейка Оленки-М

    Далі була листівка для Наталі-Птасі у грі "Налішли пасхального кролика". Матеріали: картон, пасхальні наклейки, тканина панама, нитки DMC, Ariadna.
    [​IMG]

    І ще взяла знимки, зроблені Птасею, за що дуже їй дякую:girl_smile:
    [​IMG] [​IMG]
     
  7. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Маленька галерейка Оленки-М

    Це кривулька батончик. Використано нитки DMC, панама, стрічка, ситепон. Шви: хрестик, стебнівка (бек), Завитки "баранячі ріжки", "розетки", кривулька (зиг-заг). Взір взятий із жіночої сорочки.
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    Зараз цей батончик належить Вишиванці:girl_wink:
     
    Останнє редагування: 13 Вересень 2010
  8. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Маленька галерейка Оленки-М

    Наступна кривулька - це зиґуґу. Використано нитки DMC, зелена рівномірка, синтепон. Техніка - хрестик. Подарувала чоловікові як підвіску в машину на дзеркало заднього виду. Якраз підходить під колір чохлів на крісла:girl_smile:

    [​IMG] [​IMG]
     
  9. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Маленька галерейка Оленки-М

    Листівка для Лілі на день народження. Як побачила цей лавандовий букет, то не було сумнівів, для кого буде він вишитий :girl_in_love:. Використано білу аїду 14 Цвайгарт, нитки DMC, картон, двосторонній скотч. Шви хрестик, стебнівка (бек), французські вузлики (їх в оригіналі не мало бути, то я додала від себе).
    [​IMG] [​IMG]

    Для середини фантазії вистачило на такі поля:
    [​IMG]

    А ці фото робила Ліля :girl_smile:
    [​IMG] [​IMG]
     
  10. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Маленька галерейка Оленки-М

    Ось такий брелок зробила в подарунок коханому. Це набір Kraftie Kits. Тільки взяла замість рожевого оранжевий колір:girl_smile:. Канва аїда-18, нитки DMC, хрестик, бек
    [​IMG]
     
  11. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Маленька галерейка Оленки-М

    Листівка для Іскри. Набір від Kraftie Kits, змінила тільки напис з "Seasons Greetings" на "Вітаю". Заготовка для листівки, аїда 14, нитки DMC, хрестик, бек.
    [​IMG]


    А це листівка для Хомки. Дизайн вишивки взяла з журналу, решта оформлення - моє. Матеріали: Катон, папір ручної роботи, лляне мереживо, білоруська канва ct 18, нитки DMC, хрестик, бек.
    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2010
  12. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Маленька галерейка Оленки-М

    Букет з кленових листочків для батьківського завдання в садочок малому :girl_wink: Спочатку назбирала тільки зелене листя в парку, але потім знайшла ще й кольорове. Кошик і білі сухі квіточки лишилися від подарованого колись букетика :girl_smile:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Це знимки при різному освітленні, і зовсім інакше дивляться.
     
  13. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Маленька галерейка Оленки-М

    Таке сердечко зробила в подарунок для Мар"ясі. Матеріали: білоруська канва ct 18, нитки DMC, синтепон, стрічка; хрестик, бек (стебнівка).
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]