Маркери для розмальовування

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Liliyah Romanova, 30 Січень 2012.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Маю нову хотілку.
    Тім Гольц випустив набір маркерів. Вони і для розмальовування, і для штампування, і для тонування. І ще й відповідають кольорам його чорнила (дістресів).
    Кумасю вже намовила на покупку, а свою запланувала на кінець лютого... 37 маркерів. І ціна цілком пристойна, без перебільшень, як у копіків.
    [​IMG]
     
  2. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    До речі, про копіки. Хвиля прогресу у блогах і до нас дойшла, і Лєнточка організовує їх закупівлю. Ціна 36 грн.\шт.
     
    Останнє редагування модератором: 30 Січень 2012
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Я так розумію, це вона чао організовує? Бо скетчеві за такою ціною не купиш ніде.
    Питати в ПП. Я теж без поняття, хто то така. :xaxa:
     
  4. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

     
    Останнє редагування модератором: 30 Січень 2012
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Є кілька видів копіків. ;) Є Чао, є скетчеві, є ще якісь...
    Перерахувала на наші гроші. Можна за такою ціною і в нас купити. Чао - дешевші й мають трошки менший вибір кольорів.
    Я, правда, трохи розчарована копіками, тому як побачила Гольцові маркери , то вже знала, що це є те, на що я чекала!
    Так що тепер у мене плани в інший бік - Гольцові чорнильні подушечки та чорнило для "відсвіжування".
    У копіків мало того, що фломастер дорогий, то й наповнювач також. ((( Добре, що я маю знайому скраперку, яка мені може наповнити основні кольори, коли вони пересохнуть, а якби не мала, то вже би не могла малювати.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Замість того, щоби працювати (а маю МАСУ роботи), сиджу й дивлюся презентацію Тіма про маркери... :khomyak:
    http://www.youtube.com/watch?v=SYAPWcZ3WSQ



    Я їх ВЖЕ хочу!!!! :xaxa:
     
    Останнє редагування: 31 Січень 2012
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Я ще в понеділок зробила собі перед-замовлення, тобто забила місце на набір, як тільки його пустять в продаж.

    Доречі, я бачила відео, що можна малювати і його «дістрес» чорнилами. Треба просто набрати трошки чорнила на акриловий блок і тоді взяти пензлик (як на відео) з водичкою і малювати штамп. Цікаво так виглядає. Може спробую, але маю бажання ще купити декілька чорнил, бо маю тільки 4-ри наразі.

    http://www.youtube.com/watch?v=BTe0wec4YT4
     
    Останнє редагування модератором: 1 Лютий 2012
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму



    Ну, то ось ще пару викладу...
    http://www.youtube.com/watch?v=Xw9WdUY5p-c

    http://www.youtube.com/watch?v=5SSfyWLSKM4
    Хочу таку штуку й стільки ручок для губок. :girl_cray:
    [​IMG]

    http://www.youtube.com/watch?v=EffmB71ka24&NR=1
     
    Останнє редагування: 1 Лютий 2012
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)



    Доречі, я маю такий маленький фен. Я колись собі, ще як дівкою була купила для подорожей. Тілько щось тих подорожей виявилось не так багато. Але фен файний, бо не здуває зразу папів як звичайний. Попробую ним посушити.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Захоплююся майстерністю розмальовування однієї майстрині, а нещодавно натрапила на фото її колекції фломастерів:
    [​IMG]
    І додаткового чорнила для них:
    [​IMG]
    У мене щелепа досі під столом. :khomyak:
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Той штамп, що на моїй останній листівці, розмалювала ще одна дівчинка з ДК. У мене легкий шок, якщо чесно. Я придираюся?
    [​IMG]
     
  12. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    не придираєшся. Я би звичайними фломастерами краще розмалювала
     
  13. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    а може то дитині 8 років? тоді нормально
     
  14. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Не придираєшся:) Я б так само фломастерами розмалювала:girl_crazy: Тому буду починати з олівців:girl_haha: акварельних))...
     
  15. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    А я хочу фломастири такі (ну хоча б пару штук)!!:girl_in_dreams: Де їх можна купити??)
     
  16. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    От тільки хотіла написати :) В мене мала приблизно так само розмальовує звичайними фломастерами :)

    ---------- Додано в 13:44 ---------- Попередній допис був написаний в 13:31 ----------

    І я хочу олівці для початку. До речі бачила набори з 24шт акварельки від 50грн. Не дитячі з професійних
     
  17. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    а може то стиль такий) називається "мамо, я малюю!". я вже не можу дочекатись коли Сашко почне малювати хоч щось впізнавальне, буде мені допомагати в оформленні, ексклюзив гарантовано)))
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Та ні, то старша кобіта зробила. Наша організатор навіть не поставила цієї листівки на сайт.

    Ви про copic? Пару штук не допоможе. Здається, менше кольорів є у FlexMarkers - 72 штуки всього (у копіків кілька разів по 72:girl_crazy:), і кольори досить гарні. Ще є Promarkers - там 148 кольорів. Теж файні й ефект дають такий самий, як копіки. Тільки колекція не обійдеться в кілька тисяч доларів.
    От знайшла, що набір із 12 копіків коштує $65.88-$83.88, тоді як набір із 12 промаркерів коштує $31.50.
    Ну, і про Тімові фломастери я вже писала.
    До речі, купувати набори копіків категорично не раджу, бо набори складені дуже хитро, не помалюєш, бо навмисне нема близьких відтінків в одному наборі.
     
    Останнє редагування: 13 Лютий 2012
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Я б напевне той штамп розмалювала в стилі Др. Сус.
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шурхотіння папером (скрапові оффтопи)

    Ти олівцями вмієш малювати, а я не вмію. А з копіків у мене кольори яскраві в основному. Так що виходила з того, що було. :xaxa: