Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Virginia, 5 Грудень 2009.

  1. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    В мого чоловіка є три обов'язки: їсти, дивитись телевізор і командувати! А в мої обов'язки входить: варити їсти, подавати їжу, забирати з-під носа, мити посуд, прибирати, прати, не заважати, завжди бути готовою, що подзвонить хтось з його друзів і запросить кудись:girl_devil:
    Мені, як одній дитині в сім'ї, виплеканою, вибавленою, просто неймовірно тяжко з цим змиритись!
    Як ненав'язливо нав'язати якісь обов'язки чоловікові?
    Як ви ділили обов'язки?
    Хто змінюється з часом чоловік, чи дружина у своїх поглядах на обов'язки?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Обов'язки

    За всі 10 років спільного життя ми жодного разу не поділили обов"язки.Все виходило само собою.якщо прибирали,він робив те,що йому більше подобається:витирати пилюку,пилососити,складати.На день народження завжди помагав на кухні.


    я,просто,казала,що давай щоб швидше було,і більше вільного часу,ти робиш то-то,я то-то.не відмовляв ні разу.(можливо,ще тому,що він так навчений дома був:помагав мамі мити вікна,прибирати,навіть пекти,варити.)
    думаю,тут найкраще буде:ласка,терпіння,ну і витягайте свій диплом театральго училища:girl_wink:(кожна жінка його має:girl_haha:)


    змінюються двоє.
     
  3. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Обов'язки

    Ми з чоловіком усе робим разом. І так з першого дня. Звичайно є речі, які частіше робить він або я. Наприклад посуд майже все миє він. Це ще повязано з тим, що я не можу руки у воду пхати. Прибираємо теж завжди разом. Хто пилососить, хто щось інше робить. Коли чекаємо гостей чоловік завжди мені все понарізає на салати, помиє овочі, почистить. Деколи як я лінуюся або у нього натхнення - варить щось смачненьке. Завжди маю каву у ліжко і до кави теж.
    Мені не треба було його до чогось примушувати, якось так склалося з першого дня. Ми ще до весілля з пів року жили разом.
    Зробити вміє усе, я маю на увазі зварити, бо жив студентом у гуртожитку багато років, от і навчився.
    Моя думка, що силою не заставиш ні до чого. Треба щоб хотів сам. Ну звичайно його хотіння залежить саме від ВАС!!!

    У нас такої проблеми нема, так як друзі спільні і ініціатива зустрітись часто і з мого боку. Ми завжди усі разом дивимось футбол у когось дома, звичайно з пивом і всім належним - я обожнюю пиво і футбол,, тому це не проблема. Поки дітей немає зустрічаємось дуже часто. Літом рибилка на яку виїжджаємо десь о 2.00 ночі з шашликами. Я фанат рибалки - тому і тут проблем ніяких. А ще мої хлопці дуже задоволені (у нас я і решта все мужчини поки що у компанії), бо я на рибалку везу їх машиною і не вживаю бо треба назад їхати, а вони усі відриваються з пивком.


    Думаю міняються обоє!!!
     
  4. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    дуже хороше запитання, але підхід до кожного чоловіка повинен бути індивідуальний...зрештою пробую якось хитрістю і ласкою( поки інших варіантів не придумала) а деколи так це дістає ((( -таке враження що мені одній це все потрібно.
     
  5. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    У нас така ситуація: чоловік по хаті не робить нічого, а я по суті все. Я правда не працюю. Він ще і любитель "засрати" з неймовірною швидкістю все прибране мною. Я спочаткку злилась трохи, хоча надій що він щось робитиме не плекала. З часом і злитися перестала. Люди не міняються, вони можуть трохиии пристосуватися але не змінитися. Заставити щось зробити можна - дуже ніжно попросити там поскладати свої речі, чи не гризти насіння на ліжку... але щоб сам і систематично - ні. Єдине що мене тішить - він не вимагає від мене прибирати і готувати - приберу - добре, не приберу, фіг з ним. Я звісно стараюсь, але іноді лінь перемагає) Думаю якщо дуже тяжко справлятися самій, можна попросити щоб помив припустім посуд сьогодні, бо дужевтомилась, або прибрав. Може подіяти впринципі :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    а поговорити не пробували? Серйозна розмова, без криків і тиску, на тему розподілу обов"язків, чи краще, організації побуту.

    "Ненав"язливо нав"язати" прочитайте фразу самі і подумайте...

    Поки чоловік не зрозуміє чому і для чого він повинен щось робити - діла не буде.
     
  7. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    В нас теж не було особливого поділу обовязків. Все якось само собою виходить - коли бачить, що втомлена чи не в настрої, то сам щось простеньке зготує (незнаю чому, не просила його... може так мене любить, що все для мене зробить, щоб почувалась добре? За це йому дуже вдячна:)) А щодо порядку в хаті, то напочатку спільного життя ще не розумів нащо воно треба?:).. Я йому пояснила, що негарно буде, коли люди прийдуть в гості , а в нас таке... Йому стало соромно, і тепер сам прибирає коли до нього хтось має прийти. А так, якщо комусь щось треба - завжди просимо про допомогу одне в одного:)Завжди говорю до нього ніжно і ласкаво, іноді з такими "очками":o От і вся хитрість:):girl_in_love:
     
  8. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    І в нас за 2,5 роки, що ми живемо разом ніколи не розприділялись конкретно обов"язки!

    О, не згадала: сміття після народження Ярка виносить виключно муж:) Бо я не думаю, що йти з дитинкою на смітник, то є добре...

    А, ще чоловік переважно робить сніданок:))) Бо я в той час занімають "вранішнім туалетом" Яська:)) а так, всьо спільними зусиллями:)))

    А ще, робимо "дні повного бардаку":) Коли точно знаємо, що до нас ніхто не прийде::wacko:))
     
  9. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    В нас теж такі дні є, а ще є "піжамні дні" коли відсипаємось і ніде не виходимо. В нас якось з самого початку розприділилися обов"язки- я на кухні, а чоловік робить все інше, прибирає, закидає і сортує прання в машинку, виносить сміття, стежить за рахунками..Нас обох таке влаштовує. Але інколи мене звичайно дістає постійне готування (навіть в 5-ій ранку) та я не нарікаю бо хатню роботу ненавиджу, а чоловік в мене акуратист і педант тому це його парафія.
     
  10. Kyprijan

    Kyprijan New Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    Боюсь Ви абсолютно праві. Знаю по собі.
    Якщо все у взаємній любові і розумінні, тоді і життя на побутовому рівні теж виходить у більшості само собою. А коли так не є, то приходиться одному своєю любов"ю зціляти і пробуджувати до любові іншого.
    На нав"язуванні взаємність ясно не побудуєш: все просто зведеться до того, що Ви будете боротися за авторитет і привілеї. В такій боротьбі можна здобути якусь особисту тимчасову перевагу, але будувати щось спільне, тим більше любов за таким принципом, марна справа.

    Тож, якщо не квітне активно спільна любов, то вихід один: зціляти власною особистою любов"ю. Легко це не дається, але з Божою поміччю - це цілком реальна справа, яка може принести неймовірні результати.

    Раджу на дану тему подивитися фільм "Вогнестійкий". Якщо не вдасться дістати, пишіть у приват.
     
  11. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    Повністю підтримую - це справді виходить само собою. Мій чоловік наприклад раніше не любив ходити по магазинах, а особливо його дратували супермаркети (він там не міг знайти нічого, поки сім кругів не намотав) Але тепер, з появою другої дитини ходить в магазин залюбки. Коли дитинка спить - то він каже, щоб я теж відпочивала і не переживала за хатню роботу- потім вечером і посуд помиє і попилососить коли треба. Такого відношення не можна добитися розподілом обовязків, а тим більше навязчивістю. До речі - чим більше ви будете насильно залучати чоловіка до хатніх справ,тим більший буде спротив! Я думаю, що тут ще велике значення має те виховання, яке він отримав в себе в дома. Якщо він ріс в сімї, де мама все робила, а тато спали - то він і в себе буде будувати подібну модель сімї. І повірте - перевиховати його в такому віці практично неможливо, та й не треба. Не дайте, щоб буденна рутина зруйнувала вашу любов.
     
  12. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    Таке враження, що писла ці речення я! Вірджинія я чудово вас розумію, ця сама ситуація, я теж одна дитина в сімї, після одруження я просто думала, що я збожеволію сама з цим побутом. Хтось пише тут поговоріть з чоловіком, витягніть свій театральний диплом, скажу одне все це я робила..а потім зрозуміла одне є речі які мій чоловік ніколи не буде робити, наприклад мити посуд, варити їсти (звичайно що він може, але чи не шкода даром витрачати продукти), прати, гладити, ходити в магазин, особливо Арсени після 18.00 і т.д, за це я приглянулася і побачила, що він може легко впоратися з іншими речима наприклад зремонтувати щось коли потрібно, знаю що скоро в мене почнеться ремонт і він практично буде на його шиї, оскільки я не дуже розуміюся в буд.матеріалах. На мій погляд не потрібно примушувати людину робити те чого вона не хоче. Ну добре всі говорять про побут, коли сімя складається з двох людей все що потрібно як намене це зватири їсти, поприбирати два-три рази в тиждень, для прання є машинка, оскільки сімя складається з двох людей посуди не багато потрібно мити, зїздити два-три рази в Арсен за продуктами, це все..для мене це була справа більше звикання, колись витрачала на це багато часу зараз скоротила до максимуму..і найголовніше перестала дорікати чоловіку що ти нічого не робиш, оскільки це лише руйнувало відносини. Є чоловіки які з радістю помиють посуд, зварять їсти, так, безумовно вони молодці, знаю таких багато знайомих, які разом зі своїми жінками можуть поратися на кухні, а є інші наприклад такий як у мене чоловіки-трудоголіки, які приходять з роботи в 20.00 і сідають працювати далі і так до пізньої ночі, з такими можна довго сперечатися, просити і т.д але результат навряд чи покращиться..тому варто памятати одиним вдається одне, а іншим інша робота.
     
  13. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    Маріанка, вибачте, що питаю? а ви одружені чи просто живете разом?

    Ви ж сім"я? чи я чогось не розумію?
    Як на мене, то не варто "запускати" весь той процес. Ви пишете ( тільки без образ, я просто висловлюю свою думку і бажаю, щоб ваші чоловіки вам добровільно допомагали:) -- от чоловік приходить додому, і далі працює, він замучений, не буду заставляти. А ви не працюєте?? ви з роботи не приходите?? чи навіть коли жінка вдома, в декреті --вона не працює?? з дитинкою то все ще важче....
     
  14. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    а я вишла замуж за такого,який мені помагає у всьому(лише памперс закаканий непереодіне)))). Іншого мабудь не потерпіла б,тому так пізно і вийшла заміж )))
     
  15. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    ви мабуть самі відповіли на своє питання - чужу сім"ю ніхто не зрозуміє, головне щоб сім"я між собою порозумілась.
    Marianka з своїм чоловіком найшли такий компроміс як ми зі своїм чоловіком - він не знає звідки береться їда а я не знаю звідки беруться меблі і побутова техніка - кажу треба мені чайник новий - завтра маю чайник...
    А обов"язків в нас нема :girl_cool: - чоловік взагалі не потребує прибирання - то не прибирає, а я потребую - то прибираю. Але він і не смітить і не вимагає нічого від мене робити... Зато він пере і вішає все /в машинці конєшно пере/ якшо треба зготувати м"ясо чи рибу - то до нього можна звертатись, а от вареників робити не буде...
    Після знайомства брехав що буде пилососити, але не робить того :girl_crazy:

    якщо авторку теми питання обов"язків і їх поділу таки мучить, може спробувати таку тактику - ВІДМІНИТИ свої обов"язки, не сваритись а сказати щось типу "я так замучилась поки прибирала, що сьогодні на вечерю в нас будуть КАНАПКИ З ЧАЄМ..." і сісти біля коханого біля телевізора і жувати з ним ті канапки... Не щодня, а періодично. Просто показати втому... Ви ж не мусите постійно бути ідеальною...:girl_crazy: Попросіть посудомоєчну машинку - аргументуйте що НЕ ВСТИГАЄТЕ мити посуду...:girl_cool: Навіть як вам ту машинку не треба! Попросіть масаж - бо ноги болять після пилосошення... Може чоловік думає що вас все влаштовує в нинішній ситуації - то делікатно дайте зрозуміти що таки не все влаштовує... Сідати навпроти і на папері ділити хто що робить - завідомо програшна ситуація для нас жінок - не напишем, потім не докажем!!!:girl_mad:
     
  16. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    100% згідна і в цьому переконана! І змінити це практично не можливо. Навіть якщо будете пробувати, він постійно буде казати - а у мене дома, тато завжди лежав на дивані і т.д.

    Virginia, скажіть чи ви жили разом до одруження?
     
  17. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    Я не так давно мала розмову з чоловіком, і щодо обов"язків також, то зрозуміла що йому треба чітко і конкретно говорити що він має зробити, а не просто деколи натякати, бо так він не розуміє. Сам сказав.
     
  18. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    Ви ж сім"я? чи я чогось не розумію?
    Як на мене, то не варто "запускати" весь той процес. Ви пишете ( тільки без образ, я просто висловлюю свою думку і бажаю, щоб ваші чоловіки вам добровільно допомагали -- от чоловік приходить додому, і далі працює, він замучений, не буду заставляти. А ви не працюєте?? ви з роботи не приходите?? чи навіть коли жінка вдома, в декреті --вона не працює?? з дитинкою то все ще важче....

    Бути сімєю не означає заставляти чоловіка прибирати квартиру, чи варити їсти, я вела до того що кожен з нас в чомусь є кращий, чи ви вважаєте що краще засталяти, чи грати в цей театр з чоловіком щоб він помив посуду, якщо він цього не хоче...Легко говорити поки ви з цим не зіткунилися..я так само працюю як і чоловік, але завжди знаходжу час і їсти зварити і побрибирати, питання в тому чи є бажання! Сімї бувають різними, і не варто когось тут засуджувати, головне щоб в сімї панувала любов, повага і взаєморузуміння, а хто сьогодні буде їсти варити а хто цвях забивати це на мій погляд дурниця...Може навпаки варто задуматися чи є справді сімя сімєю де побутові питання повстають чи не кожного дня?
    loreniya ви молодець, розділяю ваші погляди абсолютно на 100% якщо вже така біда і нема часу помити посуд, попрати...в жінки і компромісів з чоловіком ніяк не находете то може краще дійно попрацювати не над дискусіями і театрами з чоловіком а над оптимізацією часу?
     
    Останнє редагування: 6 Грудень 2009
  19. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    Моє питання про сім"ю стосувалось власне цитованого речення: " скоро в МЕНЕ почнеться ремонт". Мені видається, доречнішим було б казати про "МИ РОЗПОЧИНАЄМО"...

    Але, дійсно, "чужа сім"я --потьомки", тому я в жодному разі не кажу, що в когось погана сім"я, чоловік чи дружина.

    Допис від Virginia
    В мого чоловіка є три обов'язки: їсти, дивитись телевізор і командувати!
    Це ж Ваші слова, а ще й зараз дітей нема.

    Знов ж таки, маю коліжанку, яку цілком влаштовує такий порядок речей: вона і їсти варить, і пере, прасує, прибирає, на закупи після роботи ходить, шиє, вишиває....
     
  20. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Медовий місяць закінчився. Обов'язки...

    потрібно ділити обов"язки, і дійсно неважливо хто що буде робити, але головне щоб не все було на одному з подружжя.