$ Мега знижки. Посуд на будь-який смак та гаманець.

Тема у розділі 'Посуд', створена користувачем VERO, 3 Квітень 2013.

1. VERO

VERO Well-Known Member

РАДА ВІТАТИ ВСІХ ФОРУМЛЯНОЧОК

ХОЧУ ЗАПРОПОНУВАТИ ВАШІЙ УВАЗІ ПОСУД ВІДОМИХ ВИРОБНИКІВ:
    Luminarc, Bohemia, Simax, Lessner, Willmax, WG, Sacher, Vincent, Petergoff, Virtue...

Орієнтовний асортимент із цінами пропоную переглянути в альбомі

КОРОТКИЙ ОПИС ВИРОБНИКІВ ТА ЇХ АСОРТИМЕНТУ

LUMINARC

LUMINARC
    BOHEMIA

BOHEMIA

SIMAX

Picasa Web Albums - ВІРА РЕВАКОВИЧ - simax

LESSNER

LESSNER

WALTHER GLASS

Picasa Web Albums - ВІРА РЕВАКОВИЧ - WALTHER GLAS

WILMAX

Picasa Web Albums - ВІРА РЕВАКОВИЧ - WILMAX

VINCENT

Picasa Web Albums - ВІРА РЕВАКОВИЧ - VINCENT

SACHER

Sacher

У альбомі не повний асортимент. Щотижня отримуємо нову партію товару (біля 2000 позицій). Не завжди встигаю вносити зміни у альбомі.
    НАЯВНІСТЬ ТА ЦІНИ УТОЧНЮЄМО!!!​

Практично весь посуд у наявності. Нічого чекати, збирати певну суму і т.д. не потрібно. Чого немає- можемо замовити, за умови наявності у постачальника. Замовлення відправляю щовівторка зранку.

ЦІНИ НАЙНИЖЧІ У РЕГІОНІ.​
    Часто бувають акційні пропозиції. Особливо, на посуд Luminarc. Вони відмічені в альбомі в описі до фото познічкою АКЦІЯ!!! Про акційні пропозиції буду повідомляти.

ЗАМОВЛЕННЯ МОЖНА ПИСАТИ ТУТ В ТЕМЦІ

СПОСОБИ ОТРИМАННЯ ТОВАРУ

Я проживаю у Мостиськах. Прошу це врахувати

Поки-що пропоную наступні варіанти.
    1- пересилка ТК (Нова Пошта, Укрпошта (дрібні та не скляні речі), Інтайм. Відправка можлива в день оплати, якщо товар наявний на складі!!!
    2- відправка маршруткою знайомим водієм у зручний для Вас час за попередньою домовленістю.
    3- роздача.
    Місце та дату проведення роздачі будемо узгоджувати. Чекаю на Ваші пропозиції. Поки що планую- по суботах по мірі необхідності. Але роздачі однозначно будуть!!!
    4- передати експедитору.
    В нас крупногуртовий склад. Щодня водій з експедитором возять замовлення по цілій Львівській обл, в Луцьк... Якщо узгодимо час, можу передати їм Ваше замовлення. МОЖЛИВА ДОСТАВКА ПРАКТИЧНО У ВСІ РАЙОННІ ЦЕНТРИ І ІНШІ НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ ОБЛАСТІ (ЗГІДНО МАРШРУТУ СЛІДУВАННЯ МАШИНИ). Ця послуга безкоштовна. Гроші також можна віддати в руки експедитору. Щосуботи машина їздить по м.Львів.
    Оплата
    При пересилці ТК- передоплата на банківську карту або безпосередньо при отриманні товару в офісі ТК (за додаткому плату).
    При відправці маршруткою- передоплата на банківську карту .
    Безпосередньо в руки, якщо забераєте посуд під час роздачі.

ЩЕ РАЗ НАГОЛОШУЮ, ЩО В АЛЬБОМІ ПРЕДСТАВЛЕНИЙ ДАЛЕКО НЕ ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ.​
    Питайте, що цікавить. Продаю посуд на торгівельних площадках інтернет сайтів по цілій Україні вже давно.

Завжди рада допомогти і відповісти на запитання.

МОЇ КООРДИНАТИ
    :

Останнє редагування: 10 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. VERO

VERO Well-Known Member

[​IMG] [​IMG] [​IMG] upload_2020-11-29_21-30-31.jpeg 24см 409грн, 26см 449грн. 28см 548грн. Відмінні відгуки!
    Виготовлена з високоякісного кованого алюмінію, ця сковорода є міцним посудом зі швидким і рівномірним нагріванням. У цій серії використано мармурове антипригарне покриття Marble, що робить її довговічнішою і дає змогу використовувати менше олії.

Рівномірний розподіл тепла по поверхні

Виготовлено з кованого алюмінію, стінки завтовшки 3,0 мм, ця сковорода нагрівається швидко та максимально рівномірно. Це неабияк прискорює приготування їжі, а також перешкоджає пригорянню і нерівномірному прожарюванню продуктів.

Німецька якість антипригарного покриття

У цій серії використано мармурове антипригарне покриття Marble, новітні матеріали та сучасні технологічні процеси дали змогу досягти стійкості та довговічності мармуру. Антипригарне покриття не містить PFOA (перфтороктанової кислоти) і є безпечним для здоров'я.

Прозора кришка з термостійкого скла

Кришку з прозорого термостійкого скла обладнано клапаном для виходу пари, що дає змогу стежити за приготуванням їжі та випускати зайву пару, не знімаючи кришки з ковша. Металевий обідок кришки захищає від відколів і надійно фіксує її на сковороді.

Ергономічна ручка

Зручність використання цієї сковороди досягається завдяки й ергономічній ручці з бакеліту. Додаткове покриття Soft-Touch, крім тактильного задоволення, захищає руки від опіків і дає змогу не висковзувати навіть із вологих долонь.

Універсальність і практичність на щодень

Спеціальний сталевий індукційний диск у донній частині сковороди дає можливість її використання на всіх різновидах плит, включно з індукційними, інфрачервоними та склокерамічними.
    Високі борти класичної форми та надійне антипригарне покриття цієї сковороди максимально розширюють сфери її застосування: це смаження та тушкування всіляких м'ясних продуктів і овочів, а також розігрівання їжі з використанням мінімальної кількості олії, що сприяє здоровому харчуванню.

Особливості сковороди :

• Матеріал: кований алюміній
    • Наявність кришки: так
    • Товщина стінок: 3.0 мм
    • Висота стінки: 4.5 см
    • Внутрішнє антипригарне покриття: мармурове покриття Marble
    • Зовнішнє суперстійке антипригарне високотемпературне покриття
    • Кришка з клапаном для виходу пари та металевим обідком, що захищає від відколів
    • Ручка з термостійкого бакеліту з покриттям Soft-Touch
    • Підходить для всіх типів плит

3. VERO

VERO Well-Known Member

[​IMG] [​IMG] [​IMG] Відмінні відгуки! 22см 469грн. 24см 499грн. 26см 569грн.
    Диаметр 24 см. Толщина стенок: 3.2 мм. Высота стенок: 4.7 см.
    Материал: кованный алюминий. Наличие крышки: да Материал крышки: жаропрочное стекло с отверстием для выпуска пара. Антипригарное покрытие: многослойное гранитное мраморное покрытие (безопасное для здоровья, не содержит PFOA - перфтороктановая кислота).
    Сковородки имеют устойчивое гранитное антипригарное покрытие, которое является достаточно износостойким даже при интенсивном использовании. Благодаря этому покрытию Вы можете свести к минимуму использование масла и готовить блюда из естественной карамелизации, путем равномерного прогревания, пища готовится одинаково на всей поверхности сковородки, при этом поверхность не перегревается и покрытие не разрушается. Благодаря стойкости покрытия допустимо использование металлических аксессуаров. С момента появления на рынке гранитное покрытие зарекомендовало себя отличными потребительскими свойствами: устойчивостью к механическим повреждениям, экологичностью, удобством использования и ухода. Для гранитного покрытия характерна окраска от светло до темно-серого, фактурное на ощупь.

Сковородки, кроме блинной и гриль, идут в комплекте с крышкой. Крышка изготовлена из термостойкого стекла
    и оснащена отверстием для выпуска пара, для предупреждения сколов по краю крышка обрамленная металлическим ободком.
    Все сковородки упакованы в привлекательные лаконичные коробки.
    При приготовлении пищи покрытия посуды Ringel не выделяют вредных веществ и являются безопасными для окружающей среды.

Останнє редагування: 29 Листопад 2020
  4. VERO

VERO Well-Known Member

[​IMG] [​IMG] 789грн! Відмінні відгуки.

Ківш і каструлі набору виготовлені з неіржавкої сталі з високим вмістом хрому та нікелю, завдяки чому виріб отримує гарантований захист від корозії й деформації, а також не боїться нагрівання до високих температур. Водночас неіржавка сталь, з якої виготовлений набір Leipzig є цілком безпечною для здоров'я.

Полірована поверхня — запорука прекрасного зовнішнього вигляду та додаткового захисту від корозії. Високоякісна неіржавка сталь, застосована для виробництва цього набору, за допомогою спеціальних методів полірування дістає цілу низку покращених характеристик, серед яких простота в догляді, а також тривалий термін експлуатації без утрати зовнішньої привабливості.

В конструкції ковша та каструлі застосована спеціальна груба алюмінієва пластина, герметично запаяна всередині капсуля з неіржавкої сталі. Таке рішення дає змогу швидше нагріватися і краще розподіляє тепло всією поверхнею, адже алюміній має підвищену, порівнюючи зі сталлю, теплопровідність. Завдяки цьому приготування їжі забирає менше часу, що дає змогу заощадити як енергію, так і час.

Ручки, зроблені з неіржавкої сталі, мають порожнисту конструкцію, завдяки чому не нагріваються. До корпусу посуду ручки прикріплені за допомогою надійного клепкового кріплення.

Мірна шкала на внутрішній стороні стінок каструль і ковша допомагає точніше дотримуватися пропорції сухих і рідких інгредієнтів. Прозора кришка з термостійкого скла обладнана клапаном для виходу пари, що дає змогу стежити за приготуванням їжі та випускати зайву пару, не знімаючи кришку.

З набором Leipzig від Ringel ви зможете приготувати одночасно 3 улюблені страви.

Ringel — бренд якісного посуду та аксесуарів для кухні

Ringel поєднав найкращий досвід, сучасні технології й актуальні тенденції у галузі виготовлення металевого посуду. Саме тому ми сміливо заявляємо, що наші вироби дарують споживачеві найкраще поєднання ціни та якості за умови, що якість завжди була, є й буде на першому місці.

Асортимент продукції бренду Ringel повністю задовольняє потреби в посуді та приладах найвимогливішої господині. До того ж, зовнішній вигляд усього посуду Ringel витриманий в універсальній концепції стриманого та лаконічного дизайну, дає змогу самостійно комбінувати поєднання посуду на кожній окремій кухні.

Кришки Скляні
    Матеріал ручок Нержавіюча сталь
    Тип кріплення ручок На заклепках
    Товщина дна 3 мм
    Додаткові характеристики
    • виготовлені з неіржавкої сталі з високим вмістом хрому та нікелю, завдяки чому виріб отримує гарантований захист від корозії і деформації, а також не боїться нагрівання до високих температур. Матеріал кришки: жароміцне скло (з клапаном для випускання пари та метал. обідком). Потрійне капсульне дно. Внутрішні позначки літражу. Підходить для всіх видів плит, включно з індукційними. Підходить для використання у посудомийних машинах.
    Сумісність з джерелами тепла Всі типи варильних поверхонь
    Комплектація:
    Ківш 1.15 л
    Каструля 1.9 л
    Каструля 3.6 л

5. Зорянівонька

Зорянівонька Well-Known Member

Прошу контейнери Люмінарк:
    Прямокутні: 820мл.115грн., 1970мл 170грн.

А пательні для бульби і котлеток які зараз є найкращі?

6. VERO

VERO Well-Known Member

7. Hexe

Hexe Well-Known Member

Привіт! якщо термос тримає довго тепло, то візьму. яка в нього кришка? бо я колись брала такі кольорові термоси для їжі, але вони тепло не тримають, бо там кришка - просто пластик.

Ємкості Люмінарк Круглі: 920мл 149грн, 2шт - 420мл 102грн,

кастрюльку ще хочу, але 1шт, не набір. чи є поштучні?

8. silvia

silvia Well-Known Member

А є чайнички скляні із ситечклом в середині? Такі заварнички

9. VERO

VERO Well-Known Member

Важко сказати стосовно термоса. Це новнка. Фото реальних немає. Лише одне, що я запостила.

• Подобається Подобається x 1
  10. Sofijusia

Sofijusia Well-Known Member

Віро, є прозорі горнятка з подвійним дном?

11. lovikyou

lovikyou Well-Known Member

@VERO не знаю де ви, але мусите мене вручити
    Треба мені до НР подарунок в межах 1000 грн.
    Набір кастрюль, або набір посуду для повсякденного використання.
    Спасайте, тре капець. А довіряю я вам найбільше

12. VERO

VERO Well-Known Member

@Sofijusia @lovikyou Завтра уточню по новому приходу і відпишу.

• Подобається Подобається x 1
  13. lovikyou

lovikyou Well-Known Member

Завтра було вчора =)
    Мені дуже тре. То я вас замучу =)))

14. Derdeshka

Derdeshka Member

Доброго дня. А чи маєте бульйонниці Luminar trianon (горнятка 300 мл)?

15. Lyudvig

Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

@VERO, купувала у вас такий набір Vinzer і загубила ніж для чистки овочів. Можливо, можна окремо купити? Хоча б схожий? І хочу терку Vinzer.
    53E1E871-8C7D-421A-AE0D-40364B1A2AF1.jpeg

16. Innessa

Innessa Member

Добрий день!
    Хочу замовити таку , найбільший 40*31см. Можна?
    Якщо є така форма для запікання гранітна або керамічна,було б краще, теж 40*30. Що скажете?

Останнє редагування: 14 Січень 2021
  17. ovel

ovel New Member

Останнє редагування: 19 Січень 2021
  18. Zaychenya

Zaychenya Пухнастик-гризун

Доброго дня. Чи маєте ще таку форму в наявності?
    Або іншу металеву форму розміром 37х46,5 см

19. kristina

kristina Well-Known Member

Доброго вечора, чи є зараз хороші ціни на хороші сковорідки?

20. olerusya

olerusya sweet candy ;)

Цікавлять набори десертних і столових виделок:)

21. Excite

Excite Active Member

Доброго дня, потрібно 12шт.