Мексиканська вечірка

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Музик, 5 Серпень 2013.

  1. Музик

    Музик Мартуська

    Надумала я влаштувати мексиканську вечірку. порилась в неті, підібрала трошки страв, наприклад перчик в беконі, звичайно гуакамоле, мексиканське весільне печиво. але виникла проблема з гарячим. може хтось підкаже рецепт якогось м'ясця по-мексиканськи?
     
  2. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Мексиканська вечірка

    Чілі кон карне? дуже смачно, якщо зі сметаною (може бути на любителя, просто сметану поставити на стіл)
    Фахітас?
     
  3. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Мексиканська вечірка

    якщо можна зразу з перевіреними рецептами
     
  4. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Мексиканська вечірка

    з перевіреними тєжко, бо їсти їла і те, і інше, а готувати не пробувала :girl_blush2:
    то, мабуть, варто спитати Марусі-Мами
     
  5. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Мексиканська вечірка

    Робила за цим рецептом, тільки без шоколаду, але має давати цікавий смак. Сухе і свіже чілі дала менше в 2 рази, вийшло досить гостреньке.
    Спеції підійдуть, які є вдома, я не знайшла зіру.
    Ще тут можна глянути традиційні мексиканські страви.
    Як аперитив - текіла або коктейлі з нею.
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Мексиканська вечірка

    Я вам пораджу, тільки прошу пам’ятати, що Чілі кон Карне, то не мексіканське а текс-мекс. Якщо ви хочете правдиво мексіканське, то це має бути
    рис
    фасоля
    такос
    [​IMG]

    і моє улюблене - тамалєс. То такі мексіканські голубці. Просто обалдєнно смачно. Мені мій хлопець колись готував. Але це радше сальвадорське, тому виключаємо. Тамалє готується з кукурудзяної каші і свининки жирненької. Робиться такий голубець і завивається в листя банану. Складається в баняк і печеться, або вариться на газі. Смакота. Колись вам покажу яке то воно є.

    Якщо вам справді мексіканське данє, то це мають бути Енчілядас. Їх приготувати просто.
    Тут є відео

    ---------- Додано в 15:06 ---------- Попередній допис був написаний в 14:41 ----------

    Там не все мексіканське, а радше текс-мекс. Назагал підійде, щоб передати стиль.

    Музик, доречі, суть мексіканської кухні в використанні різноманітних гострих перців і приготування соусів з них. У мексіканців навіть гарячий шоколад гострий. Доречі, гарячий шоколад ще одна автентична страва ацтеків і майя.

    На десерт пропоную зробити фруктові кесадіяс з карамельним соусом.
    [​IMG]

    або Чуррос

    [​IMG]
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Мексиканська вечірка

    Для мене мексиканська кухня асоціюється з такими стравами:
    тортіла суп,
    такос,
    бурітос,
    гуакамоле з кукурудзяними чіпсами,
    сальса
    і з напоїв, звичайно ж, маргарита.
    Ех, нахлинули спогади про наші минулорічні мексиканські канікули. Хочу знов туди. До речі, з м"ясних страв дуже сподобався їх місцевий фахітас (fajita), але то вже вважається американо-мексиканська страва. Отак нам його подавали:
    [​IMG] [​IMG]
     
  8. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Мексиканська вечірка

    Адепти кулінарії, допоможіть!!!
    чи можна замінити у рецепті "Халапенья в беконі" (посилання я давала в першому пості) на інший гострий перчик? думаю біди бути не має з того, правда?
     
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Мексиканська вечірка

    щоб не паритися з пошуком халапеньо, можна взагалі взяти перці готові з сиром і вже вдома обмотати їх беконом далі за рецептом.
    [​IMG]
     
  10. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Мексиканська вечірка

    опаньки, навіть не знала, що вони є готові. дякую

    а вони гострі? чи є різні?
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Мексиканська вечірка

    ледь гострі. от тут-то і несхожість...
     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Мексиканська вечірка

    але вони дуууже гострі, а ті з сиром недуже, на скільки я пам'ятаю, ну хіба справді
    халапеньо за словами мого чоловіка незамінне, він був мега щасливий коли притащив пару баночок додому, я спершу плакала коли їла:lol:
     
  13. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Мексиканська вечірка

    от, млинець, я теж розумію, що незамінне, але тре буде якось викручуватись
     
  14. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Мексиканська вечірка

    ммм, з цим чудо-перчиком ми з чоловіком познайомились в Румунії. там його приносять до зупи. то така смакота, коли їсиш їхній часниково-курячий вершковий суп і в прикуску ці перчики, аж слинка виділилась.
    нас навчили їсти, щоб не плакати. спершу сказали налаштуватись, що вони гострі, потім треба відкусити шматок страви, з якою той перчик їстимеш, потім сам перчик. і жуєш собі. тоді не так гостро, я навіть потім навчилась і сам той перець їсти. влітку від нього аж в жар кидає.