Меню для дитячого свята

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Яруська, 11 Листопад 2009.

  1. Яруська

    Яруська Well-Known Member


    Давайте тут подумаєм які цікаві страви можна готувати для дитячого дня народження. Бо в моїй голові крім яйця з помідором в вигляді мухомора чомусь нічого не затрималось.:girl_in_dreams: А хочеться влаштувати дійсно дитячий стіл.
     
  2. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Я деколи роблю "запечене порося": ліплю з картопляного пюре свинку, начинену тушкованим м"ясом, з фаршированих яєць ще можна зробити мишок, з сирково-часникового салату поробити кульки, обкачати їх в кокосовій стружці - вийдуть "рафаелки".
    Фото не мої, але щось подібне:
    Переглянути вкладення 2274 Переглянути вкладення 2275
     
  3. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Ми на ДН малого робили багато звіряток :girl_in_love:(яких ніхто не сфотографував :girl_devil:).
    Зараз пошукаю сайт з якого черпали натхнення.
    Маю збережені зображення тільки бджілок і пальми. Салат з пальмами ще засипали соняшниковим насінням-"піском".

    Знайшла ось тут і далі гортаєте і насолоджуєтеся.
     
    Останнє редагування модератором: 11 Листопад 2009
  4. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Можна зробити їжачка - виглядає суперово. Я робила його так: салат олів'є (можна якись інший) накладаємо на тарілку, надаємо йому форму їжака. Робимо личко: внизу вставляємо кінчик вареної морквини - то носик, з двох чорних оливок робимо очка, а голочки - то солена соломка - її встромляти в їжачка перед поданням на стіл, бо якщо заздалегідь, то всередині салату вона намокне і голочки попадають :) Ще робила малим на днр канапки "Доміно" - бородінський хліб, порізати його прямокутниками, помастити малом, посередині кожного прямокутника покласти шматочок пера зеленої цибулі (щоб розділити хліб на дві частинки), і на двох половинках накласти ікри - як у доміно. Ще робили кораблики. Хліб білий порізати трикутничками, помастити маслом (то буде палуба корабликів), на шпажки настромляти тоненькі шматочки червоної риби (то вітрила) , встромити в хілібчик. Не знаю, чи зрозуміло пояснила :) Знайду фотки - виставлю.
     
  5. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Моя мама проводила на ДН мого братика конкурс: оформлення свого морозива (можна замінити тортиком або вершками): давала мисочку з морозивом і безліч смачних прикрас - родзинки, маленькі кавалочки шоколаду, зефір, галяретку, кокосуову стружку, печиво, цукерочки, ягоди тощо. Кожен робив шедевр на свій смак у повному розумінні цієї фрази ;)
    А ще можна канапки-кораблики з вітрилами із сиру на шпажках (якщо малята не зовсім вже малята ;))
    Для хлопчиків, знаю, майструють автотраси з крекеру (маленькі канапки) і роблять машинки (з нього ж або з овочів чи сиру).
     
  6. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Ось ше цікаві варіанти оформлення:
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  7. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Наближаються Михасеві іменини, я знову в пошуках натхнення:
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  8. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Я робила ще канапочки сир і ковбаску витискала такими формочками там сердечка зірочки а потім міняла місцями -виходила сирна зірочка в ковбасці або там ковбасне сердечко в сирку.МАлим дуже подобалось.І ще кораблик з ананасу-розрізати навпіл ,повздовж,вийняти серединку порізати її з іншими фруктами і засипати назад полити вершками(так гарніше),або лимонним соком(а так корисніше)а хвостик від ананасу,помити і повтикати як хвіст корабля і як вітрило.
     
  9. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Так, то знову я зі своїми "баранами" :)
    Зарилася в ті цікаві страви і оформлення і ніяк не вилізу.
    Ділюся, може ше комусь стане в нагоді.
    Значить ось є такі журнали:
    [​IMG] тутай 1,9Мб [​IMG] ось 3Мб і ше [​IMG] тут 6Мб

    Є ще цікаві картинки (дрібнонькі, правда)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  10. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Робила я такого звіра:
    [​IMG]

    В гостей варіанти були різні: котик,песик, ведмедик, чоловік взагалі не помітив, що то якийсь звір :girl_mad: і тільки одна людина здогадалась, що то тигреня... Ніякий з мене митець:girl_cray:

    Ну і ще такий сонях, але то досить популярне оформлення:
    [​IMG]
     
  11. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Я якраз робила таку рибку на іменини Софії. Мала була просто в захваті. Тепер як бачить салатничку просить зробити їй салатик "Рибку" (доречі салатнички в вигляді рибки є на Краківському 11грн.)
    А ще я пекла тортик в вигляді Ведмедика, всім дуже сподобалось.
    Тортик був схожий на цей
    [​IMG]
    На День народження маю заказ на тортик "Барбі". Спробую осилити. Що вийде покажу:)
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    То не тяжко. Полегшіть собі життя тим що спечіть корж у конусо-подібній посудині або досить глибокій мисці.

    Можна зробити канапки у вигляді доміно. Тобто зробити такий сендвіч а прикрасити кусочками помідора або перцю як доміно.
     
  13. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    не певна щодо того, чи підходять ці рецепти дітям, але варіанти оформлення можна підгледіти
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  14. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    А як робити оті пальми. Бо дуже класно виглядають!!!
     
  15. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Ми робили дуже просто: на деревяні палички надягали зелену цибульку ( 1-2 см на паличці, а решта вільно звисає), потім оливки набирали, а далі акуратненько цибульку розділяли на якнайбільше частин.
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Або цибульку покраяти на багато полосок залишаючи білий хвостик нерушеним і опускаєте в холодну воду, як закрутись ваші пальмові листя як має бути.
     
  17. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Хотіла вставити фотки з ДН, а в радікалі глухо...
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Меню для дитячого свята

     
  19. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Меню для дитячого свята

    Запрацювало!:girl_claping:
    [​IMG]
    Торт бісквітний з сметанковим кремом і фруктами.
    [​IMG]
    Фаршировані грибами мишки)))
    [​IMG]
    Типу пальма і кораблики.
    І ще діти заставили дорослих грати в Твістер, чуть ми не позабивались:girl_crazy:
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Меню для дитячого свята



    А стіл чудовий. Ви мені такі файні ідеї подали.:girl_claping::girl_in_love: