Механіка чи АКП?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Sonne, 24 Квітень 2009.

  1. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Чоловік продав автомат і купив механіку. Тепер з мене можна не гірший кліп зняти. Ну не виходить в мене переключати передачі і слідкувати за дорогою одночасно:8:! Добре, що в страховій не бачили ЯК я їзджу і оформили повне каско по не надто високому тарифу:ninja:...

    Але я не розстроююся. Мій дядько, який за кермом щодня останніх 40 років, недавно переплутав газ і гальма на новісінькому аутлендері і зніс стіну гаража.:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    В кінцевому рахунку, нерви можуть бути дорожче, ще й з нашим рухом у Львові, то здуріти можна. :8: Я раніше тільки механіку хотіла, тепер таки на автоматі - якщо збоку мартшрутка лізе, по-під колеса пішохід йде як король дороги, і ще й під горку треба рушати, або переключати передачі в пробці - ну дуже автомат спасає :clapping:
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    не знаю, я хотела механику и купила механику и не жалею. и быстро привыкается. ну страшно в первые две недели. так ведь волков бояться- в лес не ходить :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Так само не бачу в механіці нічо страшного.В свій час коліжанка наговорила мені шо то така недосяжна вища математика,а насправді все дуже легко і швидко звикається.Чоловік мені також пояснював,що автомобіль з механічною коробкою передач значно маневренніший за автомат,тому таким був наш вибір.
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    То можна довго сперечатися звісно.:confused: На трасі краще бути на механічній. бо на обгін підете - разгону швидкого треба, автомат вам його не дасть. А по місту (де власне ми найбільше їздимо) така річ є другорядною, тут скорше залежить від майстерності водія, ніж від коробки.

    охоче вірю, що звикається :y: але перевіряти наміру поки не маю (а коханий тільки і мріє) :xaxa:

    до речі маю приклад мого діда та дядька, які пересіли на автомат, виїздивши на механіці ох довгенько, задоволені по самі вуха :xaxa: звісно все індивідуально
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    скорше всього, це питання власного комфорту, мені на автоматі комфортніше - сижу собі, переключаю музику вільною рукою в пробці :xaxa:

    ви мабуть теж себе гарно почуваєте на механіці. особливо коли йдете на обгін, а вот в такі моменти мені непереливки - тяги бракує :cesored:
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    В мене такий самий приклад - це чоловік. Професійний водій, зі всіма категоріями, в машині спєц і ніколи не визнавав автомат, бо "механіка динамічніша", а коли попробував братову машину з автоматом у Львові, в центрі, в час пік, потім по-секрету сказав "да. я признав, для корків і по місту - автомат - це бомба":xaxa:. Потм ще додав, що для жінки це найкращий варіант:).
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    А мій і далі каже шо автомат поганий, бо не тяне він під горку і якшо машина забуксує :confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Неправда. Під горку він не тяне, якщо автомат вже не новий. Або якщо не вміти тіптроніком користуватися, а на рахунок забуксувати - машини з автоматом самі скидають газ, коли колеса пробуксовують, і тоді машина просто "розкачується", як на механіці. Кажу, мій був дуже проти автомату, поки не попробував. А тепер за. Єдине, він проти автомату, коли машині вже 20років, а якщо нова - то питань нема.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    то як після курсів - питається пані свого інструктора, яку машину купити, він відповідає - нову :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Я перепрошую..ніц ся не розумію в машинах, але моя коліжанка взяла собі "круту" машинку - Сузукі Ню Гранд Вітара...повний фул, як вона каже...а от коробку взяла механічну, а не автомат, бо каже, що механіка є механіка..довго і надійно:confused::confused::confused:
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Я також вибирала собі нову машину на механіці-просто звикла, ну і на будь-якій машині в будь-який час можу поїхати, такі потреби трапляються, хоча нічого проти автомату не маю, таки напевно зручно :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    При теперішніх технологіях і автомат може "жити" довго і надійно, залежить як експлуатувати, та і автомати різні бувають. Ну, але, напевно, то питання смаку і привички чи що... Якби я купляла Сузукі:cool:, я би вже і автомат взяла:bazar::bazar::bazar:, але для мене це поки що не досяжно:xaxa:.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    я трохи боялась, що розівчусь механікою орудувати, якщо зразу за автомат сяду. але нічого страшного не сталось. після півроку за автоматом сіла на механіку і поїхала. по завантажених вулицях в принципі не ризикнула експериментувати, але те, що не заглохла надихає на думку, що не все втрачено :)
    у мене інша проблема - малопотужна у мене мафинка, хоча як для першого авто - не жалію про вибір.

    а сьогодні переді мною учбова машинка не могла ніяк нормально під горку рушити. так ззаду так джигіти обсигналили, що той учень певне без інструктора і не рушив би.. нашо так робити? 10 секунд затримки то не кінець світу, щоб отак нервувати себе і інших
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Я з механіки пересіла на автомат, для мене "без коментаріїв" автомат краще, їдеш і відпочиваєш, щеб всі інші вчили дорожні правила, то взагалі б було супер!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    да я музыку тоже без проблем переключаю, в пробке одной руки на все хватает :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    А мене чоловік з самого початку вчив водити машину однією рукою. Ліва завжди тримає кермо, а права лежить на коробці передач. По-інакшому я вже просто не вмію. Зато зручно чи музику переключити, чи будь-яку іншу функцію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    Я також з червня "на автоматі" - різниця велика, особливо на світлофорах. Мінус на трасі важче іти на обгон, важко розганяється, і на нижчу передачу не перейдеш, щоб підігнати.
    І ще тепер боюсь як пересяду на механіку, буде важко, треба час від часу в когось просити поїздити на механіці:xaxa:
    В мене стаж фактичний 6 років, по правах - 4. Права мені як грузину майже подарували:xaxa: знаю, що це негарно, але до того як отримати права вже їздила. А ще була в чоловіка штурманом :xaxa: він був регіональним представником по 8 областях, наїздилась з ним, так і права, і знаки всі вивчила на практиці, а не теоретично.
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    А в мене механіка і я повністю задоволена процесом їзди. Я вважаю автомат класна штука, але я б не хотіла мати машину з АПК. Хоть і на автоматі не пробувала, але Ваших і знайомих розповідей наслухаласьтим більше переконалась, що механіка, то супер і в пробці на нейтральній можна стояти, бо навіть треба. Дарсі шкода звичайно, але не беріть до голови, то иетал і він рихтується головне, що Ви і всі навколо живі і здорові. Мотоциклісти це просто унікуми на дорозі для них поворот немає значення я його пропускаю щоб він проїхав, включаю правий поворот зїджаю з лівої смуги, а воно їде і козел не включає жодних поворотів, а в результаті повернув туда куда і я. Його щастя, що я не мала часу, а то би заглушила і вийшла ще6 б і по голові настріляла. Зато одне тішить мені міліціонери подякували після того як чуть на перехресті не вїхали в мене (звичайно якщо що, то винувата Я), а я мудріша за них нехай не по правилах, але пропустила їх (мігалки і гучномовець не працював).
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

    ясно, що колись попробую і тоді скажу про свої відчуття, але більш довіряю водіям з великим стажем, які кажуть, що мех.коробка набагато краще та й треба мати досить кошти щоб АПК полагодоти.Не по кишені. Але попробую .

    а нарахунок коли потрібно самому чи не самому і яка швидкість, то вважаю, що їх вибирають самі водії для себе судячи по своїй потребі і вправності. Мені не стидно було з буквою "У" їздити хоча тоді від водіїв толерантності і поваги мало чекати вони навпаки ще більше хочуть привернути увагу твою і навколишніх, що ти бездара, та всерівно прікол особливо коли потрібно дотриматись правил типу зупинка "STOP" я ся тішила за то коли їх зсередини вивертало ззаді мене та й інше чудила. Є що згадати.
     
    • Подобається Подобається x 5