Місця і системи зберігання речей

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Haidee, 11 Вересень 2012.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Цікавить мене питання, скільки місця потрібно для зберігання одягу і речей для сім'ї (в перспективі:)) 4-5 осіб. Зараз, живучи в малюсінькій квартирі, де більша частина речей стоїть просто в коробках чи пакетах, хочу в нашому будинку організувати все так, щоб не загромаджувати простір зайвими предметами і одночасно можна було легко дістатися до потрібних речей. Список питань такий:
    1. При спальні є кладовка з вікном 3 м.кв. Плануємо робити там гардеробну. Чи потрібна крім того ще шафа для одягу в спальні? В дитячій (дитячих) хочу тільки маленькі шафки для сезонного одягу. Хто має досвід гардеробних кімнат, які елементи зручні, а без яких можна обійтися?
    2. При кухні така ж кладовка. Як там краще організувати простір? Стелажі? Шафки поставити? Саму кухню теж не хочеться зайвим загромаджувати.
    3. Крім того в напівцоколі є велика (20 м.кв) кімната, в якій плануємо розмістити пральну та сушильну машинки. Можливо, там таки зробити додаткові шафи для несезонних речей? Чи то вже перебор?

    Поділіться досвідом та ідеями:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    ми ще в свій будинок не переїхали, але вже перекрутили в голові купу варіантів організації речей. ІМХО, найзручнішими є такі пересувні вішаки
    [​IMG]
    або стелажі з дверцятами і без.
    класно, що маєте комірки при кухні та коло кімнат - там добре зберігати всякі запаси і громіздкі речі, які рідко використовуються - великі баняки-миски, цукор-борошно, паперові рушники і туал. папір, десь внизу можна тримати хімію (якщо є малі діти, обов"язково закрити дверцятами). Але загалом, в таких комірках дверцята не потрібні, бо як правило кімнатки маленькі, вентиляція така собі.
    Як у вас з вологістю та перевітрюванням в тій кімнаті, де буде пралька? якщо все ок, то можна тримати несезонні речі, але мусить бути добра вентиляція і сухо.
    Спокійно займайте під стелажі весь простір, аж до стелі - краще мати більше вільної "середини" кімнати і ставати на драбинку. Не робіть дуже глибоких полиць - якщо дозволяє місце, краще поміщати одну купку одягу, а не дві в глибину - щоб все було перед очима.

    Принаймні я так бачу організацію свого гардеробу, може собі щось почерпнете.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    То для зимово-осіннього одягу? Бо я щось слабо уявляю легкі речі на такому.

    В кожному приміщенні є вентиляційні канали, чоловік в тому був дуже прискіпливий. От з вологістю не знаю, то все-таки напівцоколь.
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    загалом та конструкція не є аж така міцна, щоб вішати куртки, я собі уявляю там сорочки, майки і одяг з такими елементами, які можна пошкодити складанням і прасуванням - з паєтками, лакованими вставками, які злипаються, з вишивкою бісером і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Стелажi було б зручнiше, можна зберiгати там ще й якiсь кухоннi прибамбаси - комбайн, i т.д. щоб все не складати на робочiй поверхнi в кухнi.
    В нас е така кiмната в квартирi, то складаю туди несезоннi речi, купили коробки в Iкеа, i зробили полицi, виглядае акуратно i мiсця багато. Ще зробили досить високо одну полицю, я там складаю валiзи, бо потреба в них не виникае постiйно, а мiсце займають, а так собi на полицi наверху складенi, не заважають.
    Недавно ще побачила таку iдею,
    [​IMG]
    сподобалось, бо залишаеться доступ до комунiкацiй, ну i ризну хiмiю можна гарно заховати.
    В гардеробнiй треба добре продумати мiсце i спосiб зберiгання взуття, бо це часом стае проблемою, взуття багато, на рiзни сезони i займае мiсця багато.
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Ми робимо дві таких собі гардеробних. Перша- на сезонний верхній одяг, взуття і всякі "тлумки": дві труби, як в шафі-купе на вішаки вгорі і внизу(якщо літо, то вниз, зима міняємо місцями, довгі полки знизу на взуття, з протилежного боку знизу вверх полки на всякоє.
    Інша на 2-му поверсі на дрібний одяг, постіль і т.д. Одяг, в якому приходимо скидаємо в пральній.
     
  7. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Дуже зручно поробити різні полички, купити собі пластикові ящики(можна з кришками чи без) або якщо замовляєте полички в майстра а не купуєте, то попросити щоб ящики зробив(хоча пластикові бокси краще) і розфасувати там речі, бокси можна підписати:)

    а нам навпаки зручно. в одній кімнаті ми зробили шафу з поличками глибиною80 см, там в основному зберігаємо різні речі, одяг, взуття і т.д котрим користуємося рідко. зручно, бо мотлох по хаті не лежить:) а в великій кімнаті - там вже шафа не така глибока, щоб було більше вільно простору в кімнаті:) ще й в шафі такий "відсік" щоб дошку для прасування там зберігати:)
     
  8. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Знайшла цікаву ідею для зберігання речей, особливо сподобалась висувна поличка для взуття. Правда не знаю наскільки то практично!
    [​IMG]
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    То щось типу карго на кухні. Має бути таким же практичним
     
  10. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Скажіть, а як зберігати сковорідки на кухні, якщо їх три? Раніше тримала їх в духовці, але то незручно, особливо якщо там щось готується частенько.

    І як зберігаєте кришки до всіх баняків - як тарілки, чи тримачами на стіні?
     
  11. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    все окремо в шухлядах!
     
  12. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Ось таку знайшла ідейку!!!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Дівчата, хто викорисовує вакуумні пакети для зберігання зимового одягу, зайвих ковдр?
    - який розмір пакетів оптимальний
    - як виглядає одяг після розпакування
    -на що варто звернути увагу:girl_in_dreams:
     
  14. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Я пакувала в них літні речі і кпу речей, які я не використовую, але які шкода викинути. Трошки вони все одно пропускають повітря, але все одно займають значно менше місця. Літні речі вже витягла, трішки пом'яті, але загалом нормально. Тепер зимові запакувала.
    Як на мене, дуже зручна штука.
     
  15. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    так, і я такими користувалась. подарували нам півтора роки тому. відповідно до сьогодні - то є 3 зміни одягу. до останньої все було кльово. а от зимове попакувала - то застібки не повністю закрились, і відповідно пакет вже герметичний, не стиснутий і всяке інше не. пробувала може сильніше притискати, і в пакет не напихаю забагато. видно термін служби вийшов.
     
  16. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    може дурне питаю: ті пакети багаторазові?
     
  17. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Так."Законсервовані" речі розгерметизовуємо---запускаючи повітря. Кладемо інші---і порохотягом витягуємо повітря----знову герметично стає.
    Є кульки з клапаном для порохотяга, а є з системою "лабіринт"_просто стискаючи випускаємо повітря. Для порохотяга, як на мене, зручніші.

    ---------- Додано в 13:13 ---------- Попередній допис був написаний в 13:11 ----------

    Дівчата, додавайте фото своїх втілених ідей, бо так важко уявити по опису, як воно виглядає....
     
  18. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Обожнюю гардеробні приміщення:girl_in_love:, наразі немаю можливості та і місця для неї, але сподіваюся що в майбутньому буде. Там можна і літні, і зимові речі тримати, зробити світло, поставити дзеркало на повний зріст, і є місце для пилососа (який мені завжди заваджає)....
    постараюсь знайти фото і закинути
     
  19. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Скажіть, де можна такі придбати? І приблизні ціни?
     
  20. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Вакуумні пакети тепер є всюди. Я купляла колись на аліекспресі. Бачила в метро, епіцентрі, в ікеї, на тому ж кідстафі.

    Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk