Моя улюблена книгарня

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Масік, 10 Червень 2009.

  1. Масік

    Масік Well-Known Member

    Можливо не до теми але Навпроти Арсену на зеленій є бічна вуличка наступна після повороту на навроцького там є декілька гуртовень книжок і ціни недорогі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Куплю/візьму на прокат книгу

    Була я там, не сподобалося. Одне дешевше, інше дорожче. А дешевше не більше ніж на гривню.
    Я купила в книгарні "Глобус" для Дарка "артур і мініпути", але там були лише 2 томи з 4-ох. Думала решту на гуртівні куплю. Ага, на гуртівні було дорожче. То я почекала, поки в книгарні замовлять ще, й купила інші 2 томи теж у них.
    Це якщо порівнювати з будинком книги, де ціни на 10 грн. вищі, то так, може, різниця й суттєва, тільки я би там і так ніколи ніц не купувала. :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Куплю/візьму на прокат книгу

    Невже в нас немає такої теми про книгарні? - Якщо ні, то ділюся своїми улюбленими:girl_curtsey:
    - книгарня Академічна (біля консерваторії) - приємні ціни, великий асортимент дорослої літератури і дитячих книжечок з гарною поліграфією;
    - книгарня на Міцкевича, відділ дитяча книга та, що навпроти катедри;
    -книгарня "Глобус";
    -книгарня НТШ;
    -(недавно для себе відкрила:girl_claping:)"Скарбниця" на Фурманова -супер!!!- можна віднайти "дифіцитні" екземпляри книжок
    Отак! Тепер ваша черга ділитися:girl_in_dreams::girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    А можна детальніше, де знаходиться книгарня НТШ та книгарня на Фурманова (точніше, де така вулиця).
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Я про улюблену вже написала - "Глобус". НТШ теж любила, але там тітоньки не дуже привітні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Я дуже люблю "Українську книгарню", НТШ і Академічну, про які тут вже згадували. Та й взагалі люблю книгарні з добрими книжками і відсутністю прилавків, там "застрягаю" надовго, бо люблю все передивилися. а коли вибираю книгу невідомого автора, розкриваю книжку навмання і читаю один-два абзаци...
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    НТШ - на Академічній , вірніше на проспекті Шевченка.Фурманова - вуличка яка йде вглиб від готелю "Опера":girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    А ще забули про бібколектор на Лисенка :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Вулиця Бузкова. там справді набагато дешевше. Вчора сестра була, купила собі 4 книжки Винничука і ще одну по програмуванню, то заплатила 100грн. за всі. І вибір там великий, сам ходиш, вибираєш:)
     
  10. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    А хто розкаже, де у Львові можно купити дитячі книжки на рос. мові не по астрономічним цінам?

    Мені ось недвано треба було купити на подарунок пару книжок Астрід Ліндгрен (не Карлсона) на рос. мові. То ніде взагалі нема! Ні в Літері, ні просто в книгарнях. А ціни на рос. книги - це просто ЖАХ! Ось ми купили на укр. мові дитячу книжку за 22 грн, а така точно поряд на рос. мові коштує 69 грн!!!! :girl_devil:
     
  11. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня


    Зайдіть у бібліоколектор на Лисенка, там багато різних книжок і за дешевшими цінами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    А де саме на Лисенка? Я там минулого року багато разів проходила, але жодної книгарні не бачила. Чи вона недавно відкрилася?
     
  13. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Про ціни не скажу,але непоганий вибір дит.літератури на російській є в книгарні на Міцкевича (той відділ що навпроти катедри):girl_curtsey:
    Ще тут запитаю. якої ви думки про дитячі книжки від Disney's (не плутати з книжками від видавництва "Ранок"). Чи не перерваний сюжет, яка мова, чи якісна поліграфія?
     
  14. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Моя улюблена теж Глобус, дитячі книжки купую переважно там. А собі купую рідко, бо сестра працює в бібліотеці, то маю книжечки з доставкою до дому:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Та ні, вона давно там є. Просто знайти тяжко. Не знаю як пояснити. Якщо йти від центру, то вона по лівій стороні. Справа там є щось типу скверика, він закінчується і зліва буде простенький підїзд. В ньому на першому поверсі справа. Вивіска там маленька і можна не помітити. Нагадує скоріше табличку якусь. Пише щось типу обласний бібліотечний...
    Як знайти знаю, а пояснити добре не можу. Може ще хтось краще розкаже.

    Люблю ходити в "Скарбницю".
    А взагалі люблю книгарні без прилавків (хтось вже писав). Щоб можна було самому книжку роздивитись, погортати... не під прицілом продавця.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    На рахунок дитячих книжок від Disney's
    Сюжети, як на мене, трохи кострубаті. Вибрано головне і шматками. Малюнки гарні, папір хороший. Нам книжку з тої серії подарували давно, хіба трохи палітурка понищилась, а всередині як нова.

    Дівчата, щось не соображу, де той "Глобус", всі названі книгарні відомі, а його не знаю, чи гальмую, може.:girl_crazy:
     
  17. molcha

    molcha Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Глобус на початку князя Романа, якраз біля переходу. Вузесенька така книгарня, тому не кидається в очі.
    А крім Скарбниці на Фурманській є ще один магазин тієї ж фірми з тим же асортиментом - на Костя Левицького, недалеко від Головного управління охорони здоров`я. То часом в одній книжку вже розкупили, а в другій ще є...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Я всі книжки купую в Книжковому клубі на Кн.Романа. Дитячих там ще не купляла, бо переважно всі на російській мові, а от для себе купую і ціни нормальні.
     
  19. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    Колись у Франківську надибала на книгарню "Є", але в Львові, на жаль, того не було. книгарня крута, англ мовою книжок немало, а укр - то взагалі, можна півдня вибирати. Тепер напрешті в Львові відкрили, пр. Свободи, 7. Ще не ходила, завтра вже піду. Ну то от, пишуть, що покупцям до 30 вересня дають картки знижок. А ще безкоштовний вай-фай там ;-)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. маюнка

    маюнка Well-Known Member

    Відповідь: Моя улюблена книгарня

    у Києві це - також моя улюблена книгарня. окрім хорошого вибору книг та приємного персоналу, зручно, що стоять стільці та столики, де можна сісти почитати літ-ру, що теб цікавить. і ще там багато мистецьких акцій проводять.