Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

  1. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Перші зубки ще навіть не намічаються, але турбуватися про їхнє здоров’я та красу треба заздалегіть. Кажуть навіть, що краще у період вагітності починати. Всім відомо, що молочні зубки такі ж важливі, як і постійні ( недивлячись на свою тимчасовість у нашому житті). Вони відповідають не тільки за жування кашки і красиву посмішку :xaxa: , а й на здоров’я всього організму впливають.

    Ось широка стаття (багато букв) про дитячі зубки і причину раннього карієсу який все частіше і частіше почав зустрічатися.
    Как предотвратить кариес?
    [​IMG]


    Для лінивих викладу кілька тез, які я виділив з цієї статті для себе:
    а) про зуби треба турбуватись заздалегіть;
    б) можна впливати на те, як швидко почнуть псуватися молочні зубки;
    в) грудне вигодовування (зокрема тривале нічне смоктання і спання «на підсосі») не шкодить зубкам, натомість дитячі суміші — шкодять.
    г) батькам про гігієну теж не можна забувати і знати, що карієс в якійсь мірі заразний: чим пізніше в ротик дитини потрапить стрептокок, який зачинає карієс, тим краще.
     
    Останнє редагування: 17 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 17
  2. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Хороша стаття. Тiльки це так важко запам'ятати про ту зубну щiтку. Я маю одну для неї, вона мусолить нею в ротi, менi почистити зуби не дає. Треба напевно завести кiлька i покласти на виду, щоб нагадували менi про зубочищення. Або зранку давати малiй коли сама чищу, бо звечора коли я марафечусь мала вже давно спить.
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    у нас чищення зубів - то свято, правда Настя їх не чистить, а просто "вимахується" перед дзеркалом.
    тільки чоловіку дає добре повичищати свої 16 :xaxa:
    від карієсу треба берегтись, але що не кажіть, а велику роль відіграє спадковість...
    правда цей фактор не звільняє від щоденної гігієни ротика:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Ми зубки чистимо вже давненько, але теж якийсь час мала хотіла сама, але що вона там сама начистить, то ми придумали залізний аргумент: на зубчиках є мікроби і вони можуть кусати Катю за язичок, Катю вони не бояться, але зараз мама їх як повиганяє... :) підставляє і зуби і язик, і питає чи вже нема мікробів...
    Але проблема в нас з полоканням зубів, бо дитина не вміє набирати воду і потім її зіпльовувати і як то навчити? Купили зубний гель без фтору і інших шкідливих речовин, надіюся, що так воно і є.
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Ми чистимо зубки щіточкою, але я вже думаю купляти дитячу зубну пасту, не чекаючи 2-х років (бо пасти лише від 2-х років усі). Вчора вже майже була купила, але задумалась над тим, що треба спочатку навчити малого спльовувати ту піну, щоб не ковтав. Дитячі пасти всі з приємим присмаком, а тому дитина просто може сприймати їх як якусь цукерку і постійно ковтати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    А хто знає,де можна купити таку зубну щіточку для малечі,яка тарахтить при правильному чищенні ?:)
     
  7. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    У нас вже давно є дитяча зубна паста, але пробувала давати краплинку на щіточку,то таки справді він думав, що то треба з"їсти:xaxa:Тому думаю, що ще ранувато, чистимо зубки просто водичкою на разі...
    Ох, ці зуби - поки всі вилізуть...у нас поки що тільки 12, і оце ще два ріжуться, а коли ще ці 6 вилізуть?:confused:У когось було так,що до 2х років не вилізли ще всі 20???
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    нам 2.3 наразі лізе тільки 17,18. Але то цілком нормально
    а пастою користуємсся десь з півтора року....
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    На сайті ЛЛЛ є ще і український переклад цієї статті Як запобігти карієсу
     
    Останнє редагування: 18 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 2
  10. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Oral-B та Blend-a-med пише що дитяча паста для дітей віком 5-7 років.
    В Lacalut взагалі не вказано від якого вона віку. Просто що для молочних зубів і до 4 років :confused:.
    Зрозуміло, що нічого не зрозуміло...
    Ось ще стаття коротенька: Чистимо молочні зубки [​IMG]
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    колгейт з 2 років
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    нещодавно дивилась передачу про дитячі зубні пасти "Народний експерт"
    найбезпечнішою на нашому ринку є маловідома для мене паста, тому навіть назви не запамятала.
    Друге місце посів АКВАФРЕШ
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Ми користуємося дитячим зубним гелем Weleda, він не піниться, має приємний м`ятний смак, але не пекучий. Щоправда коштує 40 грн, але вистачає надовго.
    А як часто треба міняти щітку дітям?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    а є ще наші пасти "Дракоша"- з 2 років. Мають не сильний яблучний та ін смак, на піняться, гелеподібні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    ніхто не чув про зубні пасти ROCS? може назва трохи не така.
    повністю безпечні для малюків, бачила тільки раз в СОСМО в Києві, жаль, що не мала при собі грошей, ціна 50 грн для дітей, і для дорослих є.
    я дуже багато раз зустрічала про неї в журналах.
    тут питали про кількість зубів. нам майже два рочки, зубів 16, але я навіть тішусь, на довше вистачить :xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Ми до 2х років зубки чистили легким розчином харч.соди+вода.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Ніхто не знає з якого віку можна чистити пастою Glister? (той, що від Amway)
     
  18. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    А ми чистимо зубки пастою Чіко вона йде від 0 міс. а зубних щіток у нас вже було багато там і Орал бі 1 група (від 4 місяців здається) 2 група, а тепер чистимо чомусь тільки чіковською щіткою. Можливо ті дуже кольорові а та простенька як і у мами з татом
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    сьогодні були стоматолога,про зубні пасти сказали нам таку річ....до трирічного віку потрібно брати зуб.пасту з вмістом фтору від 125-500 ppm,чим меньший той показник тим краще....Вміст фтору більше 500ppm є токсичним для дитячого організму.
    Прийшовши додому подивилась на нашу колгейт,доречі на ні пише з 2років.....500,ніби ще допустима доза,але завтра піду пошукаю з меншим вмістом
     
    • Подобається Подобається x 17
  20. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Тeж такe читала. А на чiковськiй для дiтeй вiд 12 місяців пишуть 900 ppm :sad:.