Морозиво

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Wanderlust, 29 Червень 2009.

  1. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Вже давненько думаю, що страшно їсти те морозиво, що продається в магазинах через всякі хімікати. от надибала рецепт, може також маєте, то давайте ділитися).

    найпростіше : 3 шкл. жирного молока+2/3 шкл. цукру.
    проварити (не кипятити, хв. 20) в морозилку і постійно перемішувати (що 15-20 хв).
    далі варіації
    молоко заміняється вершками
    додаються збиті білки.
    додаються смакові добавки.

    лакшері варіант.
    вершки найбільшої жирності ( 300-400 мл. 35:wacko: + 100 гр. цукру - проварити (без кипятіння) 20-30хв.
    охолодити, збити.
    3 білки збити з цукром. Обережно додати до вершків. В холодильник на 3 години, після того декілька раз з інтервалом в годину перемішати.

    Дорожче, зате мішати треба менше:) І результат того вартий:)) Особливо якщо до вершків в процесі варіння шоколад додати:)

    П.С. може таки хто знає "хороше" куплене морозиво?
     
    • Подобається Подобається x 15
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Морозиво)

    ось ще один
    500г жирних вершків (33~35:wacko:, 1/2~2/3 банки сгущеного молока (200~250г)
    Міксером взбити вершки до майже на твердо
    Тонкою цівкою прямо під лопатки міксера влити згущене молоко
    розкласти крем в формочки чи порційні чашки
    і поставити в морозилку на 4-5 годин
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Морозиво)

    дівчата а як воно застигає,добре,чи таке собі ?Маю на увазі чи гусне і твердіє...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Морозиво)

    воно тверде як сорбе (не можу вам пояснити) через жири не тверде як лід, а як добре замерзле морозиво
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Морозиво)

    Домашнє морозиво дійсно дуже смачне!!!!!
    І ми постійно його готуємо, правда хочу вдосконалюватися і пробівати інші рецепти.

    Пломбір від Анастасії із сайту хлебопечка.ру

    2 яйця, 200 мл вершків (по рецепту треба 36%, але можно менше), 100 мл молока, пакетик ванільного цукру, 6 ст.л цукру пудри

    Збити білки + 2 ст.л пудри
    Збити жовтки + 2.ст.л.пудри + ванільний цукор
    Збити вершки + Молоко + 2 ст. л пудри
    Це все збивати окремо, а після збиванняі докупи і ще трошки збити.

    Потім це все я кидаю в мороженицю і там воно готується 30 хв., далі перекласти в ємність і в морозилку на 3-4 год., можна й через годину їсти, але воно буде дуже скоро топитися.

    Виходить просто смакота, магазинному далеко до нього!!!!!!!!!!

    Сьогодні буду робит за іншим рецептом, результати своїх експерементів виставлю.
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Морозиво)

    йой, яка я лінива... :)
    а з магазинних морозив можна надибати шось файне чи все ге?
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: Морозиво)

    П.С. може таки хто знає "хороше" куплене морозиво?[/QUOTE]

    на упаковці ЛІМО пломбіру білого(упаковка червоно-срібляста, морозиво на паличці) пише що рослинного жиру там немає. На смак нормальне
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Морозиво)

    єдине куповане морозиво, яке я можу їсти - це звичайне львівське біле в стаканчику, упаковка така синьо-блакитна. решта - надто солодкі і мені не смачні :sad:
    за кордоном здибувала морозиво, не пам*ятаю назви виробника, якось не вклалось в голову (завжди орієнтувалась на вигляд :)), воно з логотипом сердечка стилізованого. по структурі ближче до м*якого, теж нічого таке було.
    до речі, в МкДональдзі непогане морозиво, і в ДеМанджаро :) вони м*які і не надто солодкі
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Морозиво)

    Мені крім Львівського (особливо Кіт Муркіт) ще Стоп-Наркотик дууууже подобається...
    Основне, щоб морозиво не перемерзле було, а робити сама теж лінуюсь...
     
  10. Virunya

    Virunya Well-Known Member

    Відповідь: Морозиво)

     
  11. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Морозиво)

    Морожениця - апарат для приготування морозива.

    В ній є спеціальна чаша в якій є фреон, цю чашу ставиться в холодильник на добу, щоб цей фреон замерз. Потім береться ця чаша і ставиться в апарат вливається приготована суміш і воно готується. Якщо готувати морозиво в ручну, то требу помішівати, а тут за тебе робить все техніка.
    Не знаю чи ви зрозуміли, можете дати пошук в і-неті.
    До речі знайшла ось таку http://www.aukro.com.ua/item676347601-morozhenica-jogurtnica-clatronic-icm-3225.html, тут можна побачити, що це таке.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Морозиво)


    О. актуальна тема. Дівчатка, немає нормальних морозив у Львові. Принаймні зі всього того, що я перечитала в магазинах за останні дні - жодного не купила.
    Що стосується ЛІМО. Як думаєте для чого додають в морозиво сухе молоко? Що - в країні нормального немає? В тому то і справа - для здешевлення..а з чого вже складається сухе...От Вам і складники. А скільки Е-складників у кожному ЛІМО?
    Я готую вдома морозиво, принципово. Після того як одне куплене навіть не розчинилося в холодній каві. Рецептик завтра принесу, серед перелічених його не побачила наразі.
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Морозиво)

    Боро, буду вдячна за ще один рецепт. Бо я вже стільки їх в неті познаходила... а хочеться перевіреного. Наразі складаю список компонентів :) Та і формочками під морозиво я обзавелась - гріх тепер не робити, формочки простоюють ;)

    Доречі, вичитала самий простий рецепт: заморозити питний йогурт :) можна перед тим ще туди подавати всякої ягоди тощо.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Морозиво)

    Надибала схожий рецепт - вдома перепровірю - але цей добре, що з фотками. Я також додаю крохмалю для густини.
    http://www.povarenok.ru/recipes/show/9084/
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Морозиво)

    Мій рецепт простіший -
    На 0,5 молока - 150 гр. цукру, 10 г крохмалю (картопляного), 1 жовток, 50 г. шоколаду. У 0,2 літра молока взбити яйце, шоколад та крохмаль. Решту 0,3 молока довести до кипіння - додати намішане, дати покипіти хвилину- і все - на 5 годин до морозильника. При заливанні у форми краще використати на дно посудини якусь сіточку, щоб потім зручно було накладати. І перед тим як накладати - обов"язково дати пару хвилин відійти від морозильника в теплі.
     
    Останнє редагування: 29 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  16. natusik

    natusik Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  17. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Морозиво

    Дуже дорого! Та не дуже з цього апарату морозиво щось виходить. В мене теж таке є, але купляла нову також на аукро і вийшло мені 200 грн. та ще й з доставкою.
     
  18. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Морозиво

    Сьогодні спеціально питала сестри, вона на молокозаводі працює, для чого додають сухе молоко...
    Так-от, насправді, воно зовсім не дешеве, навіть дороге.
    А додають його як консервант, бо як брати тільки свіже молоко, то скільки то морозиво, чи згущенка простоїть? Пару діб. А так може до півроку якісним бути.....
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Морозиво

    а я люблю морозиво ТМ в нас в Тернополі продається біле на палочці воно і є шоколодне дуже нагадує домашнє, а також такі ріжки, забула фірму, також дуже подобається, а в дитинстві любила морозиво Панда, воно вічно в мен падало, і мама купляла нове гггггг))))
    А готуємо домашнє по рецепту із першого посту, лише додаємо ізюм і тертий шоколад.
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Морозиво

    ікеєвськими? я сусідці в подарунок купила, то вона внукам перетирає ягоди, найгрубший жмих і кісточки(з малини напр.) викидає, а то шо залишається+суміш і то всьо в ті форми від Ікеї. то її внуки аж фанатіють від того морозива