Музей

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Lorrina, 8 Серпень 2010.

  1. Lorrina

    Lorrina New Member

    Хто знає у Львові якийсь екзотичний музей, де можна побачити щось незвичне?
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Музей

    У нас в Бані непогана колекція.
    Юзер у якого на 4 дописи 3 теми легко може долучитися...
     
  3. orestpr

    orestpr New Member

    Відповідь: Музей



    ---------- Додано в 00:12 ---------- Попередній допис був написаний в 00:10 ----------

    на площі ринок - Галерея українського військового однострою. місто Львів, пл. Ринок, 40
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Музей



    А що там не звичного? :confused:
    Купа новоділу, у більшості сільських музеїв таке є...
     
  5. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    Відповідь: Музей

    Нно ... тюрма на Лонцького, думаю.
    Мо' хто знає коли вони відкриті, а то сайт на реконструкції, тай на реконструкції?
     
  6. orestpr

    orestpr New Member

    Відповідь: Музей

    «Jedem das Seine».

    ---------- Додано в 11:38 ---------- Попередній допис був написаний в 11:32 ----------

     
  7. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Музей

    2 вересня безкоштовний вхід до музею Труша.
     
  8. Відповідь: Музей

    Хм....музей на кафедрі патологічної анатомії в ЛНМУ ім.Данила Галицького....там все незвичне:girl_crazy:
     
  9. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Музей

    Вчора потрапили з чоловіком до "Копальні кави" на Ринку, ідея цікава, але мова не про це. Я з жахом побачила, що сувенірна Фестівська крамниця залізла на територію мого улюбленого музею старовинних меблів і посуду, а сам музей на ремонті.
    Згодом ми пішли в етнографічний музей поглянути на експозицію годинників і там розговорились з музейними працівниками, то вони повідомили, що деякі меблі з Ринку перевезуть в етнографічний, а для експозиції тканин, в т.ч. вишиванок виділять відсили третій поверх (!!!) колишнього музею меблів! Куди подінуть посуд - невідомо, мабуть у сховища... Не складно уявити, що там буде ресотран!
    Я просто в шоці, я водила туди усіх своїх іногородніх гостей, усі були в захваті!
    Все, тепер я до фесту ні ногою! Тре хлоч елементрарне почуття міри мати!!!
     
  10. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Музей

    який жах((( то мій улюблений музей. була там не знаю скільки разів. який там посуд і меблі:girl_in_love:
    дуже шкода,що музеї ,в яких є дійсно на що подивитись, витісняють крамнички з товаром, який можна купити будь-де(
     
  11. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Музей

    А як туди потрапити? Можна просто прийти в будь-який час?
     
  12. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Музей

    Це музей кафедри пат.анатомій ЛНМУ ім. Д.Галицького і в ньому аудиторії, в яких проходять пари, туди ходять тільки студенти та викладачі.
    Думаю, вас не пропустять туди. Я навіть коли вчилась, то ходила туди суто на пари, в інший час там було закрито, та й щоб потрапити потрібно було пройти через кабінети викладачів.
     
  13. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Музей

    Ви підіть в будь який час і попитайте. Корпус біля фонтану на Пекарській. Стоїте обличчям до фонтану, ідете в лівіший корпус.
    Коли я була на парах,одного разу якраз проходила екскурсія. Такщо потрапити можна.
     
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Музей

    Без супроводу в музеї патанатомії недумаю що буде цікаво, там ж зразки здебільшого не підписані, важко зрозуміти що до чого. Мали там пари суд. медицини, цікаво було, але непідготовленій людині може бути зле, особливо там де патології новонароджених.
     
  15. Detteo

    Detteo New Member

    згодна там потрібно брати єксрусяю, решті решт це не так дорого
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Нещодавно побували у Музеї модерної скульптури Михайла Дзиндри (смт Брюховичі). Чесно кажучи, навіть не чула про нього. Направду він вартує того, аби бути відомим, аби до нього ходити і насолоджувати роботами митця. Варто взяти екскурсію. Недорого і повчально.