на кухню - з настроєм:)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Peri, 14 Листопад 2009.

  1. Peri

    Peri New Member

    Буває,все валиться з рук,підгоріла піджарка,зупка чомусь пересолена,і чогось бракує до того соусу?...
    Для себе зробила *відкриття* - з поганим настроєм на кухню ні-ні.
    Та нагодувати своїх любимих домочадців всеж необхідно.

    Отож,як підняти собі настрій та й взагалі,як зробити кухню місцем і творчості і задоволення?(власне у такі, *важкі*настроєво дні):)
    Як Ви,дорогі форумчаночки,поступаєте у таких випадках?
     
  2. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: на кухню - з настроєм:)

    Кухня для мене спосіб релаксації. Завжди заспокоююсь коли готую, відволікаюсь, не думаю про роботу ( це єдине місце де я про неї не думаю) про проблеми, коротше кажучи відпочиваю душею. Настрій на кухні в мене піднімається тому що це своєрідний різновид творчості а я людина творча
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: на кухню - з настроєм:)

    Поскладати речі в шафці чи порозбирати те, що в холодильнику. Так і натхнення приходить. А ще читаю кулінарні сайти. :)
    Іноді просто прошу Романа замовити піцу чи купити суші. У крайньому випадку - пельмені чи вареники. Він завжди розуміє.
     
  4. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: на кухню - з настроєм:)

    а люблю музичку хорошо увімкнути, щоб рослабитись, поскладати в холодильнику і помити посуд. водичка так рослабляє, змиває все непотрібне)))
    і завжди думаю про тих для кого готую!
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: на кухню - з настроєм:)

    Я дуже боляче реагую на невдачі на кухні. Можу навіть баняком запустити, правда не в домашніх а просто жбурнути тим баняком аби мені ся забирав з очей. А також гаркну на чоловіка аби дітей від мене геть забрав, бо я зла. Але я чомусь така вперта на тій кухні, що як мені щось ся не вдає то іду і буду товктись до того часу поки не направлю.

    Але є дні коли мені просто не хочеться нічого робити, тоді обходимось чимось на скору руку - макаран, пельмені, сосиски. Плюс у мене чоловік вміє зготувати і щей мені подати як треба, правда він останньо чомусь зовсім забув як то треба.:girl_haha::girl_haha:
     
  6. Julia

    Julia Active Member

    Відповідь: на кухню - з настроєм:)

    Люблю готувати під музику, особливо танцювальну! Тоді весело і якщо з рук щось падає, не береш того близько до серця. А ще класно дитині дати банячок і якісь продукти, щоб разом готувати. То так тішить, як малеча починає щось там змішувати і коментувати, до чого треба додати солі))))
     
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: на кухню - з настроєм:)

    Угу, годинами би в кухні сиділа тільки щоб ніхто під руками не плутався :)
    Але якщо нема настрою - ну то нема ради, будуть їсти макарони :)
     
  8. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: на кухню - з настроєм:)

    Готую тільки з хорошим настроєм і натхненням...Бо інакше-сєбє дороже:girl_crazy:
    А так як готувати люблю, особливо щось едакоє..то кухня мій затишний кабінет:girl_cool:
     
  9. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: на кухню - з настроєм:)

    Я дуже люблю музику на кухні. Хоча, з віком міняється плейліст, колись була суцільно танцювальна, тепер вже деколи класика, деколи українська різна, деколи попса 80-х :)

    А ще, дуже люблю налити собі в гарний келих доброго сухого вина, коли починаю готувати. Небагато, і не зразу все випити, але на настрій дуже допомагає.

    І вже звичкою стало перемити посуд, якщо є в мийці, перед початком готування їжі. Це, ясно, якщо не терміново щось треба зробити...
     
  10. belik

    belik New Member

    Відповідь: на кухню - з настроєм:)

    А зі мною на кухні завжди моя кицька Пуша сидить. Тільки я біля плити, а вона на підвіконнику полює на пташок
     
  11. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: на кухню - з настроєм:)

    Бувають такі дні, що і настрій гарний, але все одно їжа якась не смачна виходить:girl_sad: Напевно є ще якісь критичі дні у жінок крім ПМС:girl_in_dreams: Я намагаюся для готування посуд гарненький брати, і настрій одразу підіймається від тої краси:girl_claping:
     
  12. Peri

    Peri New Member

    Відповідь: на кухню - з настроєм:)

    Ой,дівчатка,ВИ просто молодці!Навіть читаючи Ваші дописи - вже настрій піднімається! ...і хочеться йти на кухню:)

    Для себе маю ще такий *спосіб*-читаю в думках молитви.Читаю і відсилаю Їх до тих,хто має якісь потреби.Це теж допомагає вигнати з голови поганий настрій.При цьому,музика(спокійна) не заваджає.І гарний посуд...окрема тема.
     
  13. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: на кухню - з настроєм:)

    Я для себе знайшла вихід: - як тільки починається "кулінарний" ступор залажу на один сайт, де є розділ рецепти-хіти. Дуже всі простенькі, плюс є фотки страви і купа відгуків. Отак начитаєшся тих захоплених відгуків, надивишся картинок і звідкись натхнення зявляється:girl_crazy:
     
  14. Melinda

    Melinda Active Member

    Відповідь: на кухню - з настроєм:)

    Для мене найкраще підняття настрою - це музика, коли готую під музику - завжди смачно виходить.
     
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: на кухню - з настроєм:)

    О, і я так люблю. Але коли готую другі страви. З супом чогось роблю все машинально, без натхнення.
     
  16. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: на кухню - з настроєм:)

    цілком згідна
    якщо в мене болить голова чи почуваюсь зле, одразу на кухню, відволікаюсь там і забуваю, що мені не такм було :girl_yes2:

    ---------- Додано в 12:15 ---------- Попередній допис був написаний в 12:10 ----------

    о це точно і всі ці потрібні дрібнички
    я навіть мамі завжди кажу, що я не хотіла в неї готувати, бо немала своєї кухні з тими маленькими дрібничками
    (нд: тримач для цибулі, можна і без ньог7о, але так приємно коли він є
    чоловік сміється і всім розповідає, що це наша "покупка вєка" :girl_blum:)
     
  17. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: на кухню - з настроєм:)

    В мене зараз кулінарний штиль, і сайти гарні переглядаю, раніше допомагало, а цього разу реагую дуже інертно. Найкраще мене стимулюють рідні які з захопленням починають згадувати якесь блюдо зі словами типу " а тобі слабо". Як вже ніц не допомагає - тоді дорога супермаркет.